5 muzicieni fără vârstă

Gene bune, prieteni - chirurgi plastici, sport fără întrerupere, magie sau ceva neconvențional - cum o fac? Secretul tinereții veșnice este păstrat la Hollywood, iar rețeta este transmisă numai celor alese. Am făcut o listă cu 5 muzicieni, timp în care nu este puternic sau chiar uitat despre ei.







Billy Joe Armstrong

5 muzicieni fără vârstă

Solistul grupului Green Day Billy Joe Armstrong nu se uită la 40 și va da cote celor de 20 de ani. În arsenalul său este întotdeauna un eyeliner de carbon și blugi negri înguste, ușor sfâșiate pe genunchi. Despre tânărul său punk-rocker, el spune pe scurt: "Întotdeauna am băut bere și am aruncat iarba". Acum solistul este un vegetarian și a refuzat complet alcoolul.

5 muzicieni fără vârstă






Fostul frontar My Chemical Romance, Gerard Way, a făcut o înțelegere cu un chirurg sau cu diavolul. Lunga lui luptă cu dependența de droguri și alcoolismul nu a afectat aspectul. Calea în timp a luat-o în minte, legat de alcool și a devenit un om de familie exemplar.

5 muzicieni fără vârstă

Cantaretul și producătorul american Farrell Williams este gata să spună că nu bea sânge uman. "Cum arăt atât de tânăr?" Eu doar mă spăl de multe ori ", a dezvăluit muzicianul.

5 muzicieni fără vârstă

Celebrul rapper Eminem a mers pe drumul popular al rockerilor pentru a realiza tinerețea veșnică. Artistul a scăpat de droguri, a angajat un antrenor de fitness, a refuzat complet hrana și alcoolul.

5 muzicieni fără vârstă

bandă alternativă frontman 30 Seconds to Mars Jared Leto vandut sufletul diavolului - în cei 42 arată 20. El explică acest lucru prin a spune că nu bea, nu fuma, nu consuma carne. În fiecare an este ajutat de meditație și odihnă. Și, se pare, dragostea unui număr mare de fani.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: