43 Răspunsuri despre vila dentos la москва, войковский, Ленинградское шоссе, 15

În clinica dvs., am instalat bretelele cu câteva luni în urmă, rezultatul fiind deja remarcabil! Dar înainte de a trebui să întâlnesc atât terapeutul, cât și chirurgul și ortopedul. M-am gândit că nu voi putea niciodată să-mi iau dinții, dar există clinicieni adevărați! Și acum am deja încrederea că în curând voi fi cu un zâmbet de la Hollywood. Toți medicii Respect! Yana P.







Bună ziua! Aș dori să-mi exprim recunoștința față de medicul meu - Tyurina Vera Sergeevna pentru munca de calitate, bunăvoința și abilitatea de a comunica cu oamenii care se tem de stomatologi, ca mine! Mergem la clinică cu soția lui. Impresiile sunt doar pozitive! Vă doresc mai mulți specialiști! 01.20.14. Kuznetsov R.A.

Bună ziua! Aș dori să-mi exprim recunoștința față de medicul meu tratant, Tyurina Vera Sergeevna, pentru munca de calitate, bunăvoința și abilitatea de a comunica cu oameni care se tem de stomatologi, ca mine! Mergem la clinică cu soția lui. Impresiile sunt doar pozitive! Vă doresc mai mulți specialiști! 01.20.14. Kuznetsov R.A.

Toată lumea care are întrebări despre Pavlova le poate adresa personal Pavlova prin poștă. Și nu este nevoie să condamnați clinica Villa Dentos! Separați de public! Iată pentru tine (dacă ești curajos!) - [email protected].

Echipa este foarte apropiata, prietenoasa si echipa este foarte importanta pentru medicina - profesionala! Încercați să apelați și să spuneți că sunteți un ortopedist, un terapeut sau un chirurg sau cineva care are o experiență minunată și ale cărui optsprezece medalii sunt afișate la televizor în fiecare zi! Ei vă vor spune că nu au nevoie de medici! Dacă ar exista doctori răi, atunci o altă problemă. Am fi căutat mai bine! Și cum medicii se aranjează și sunt iubiți de pacienți și sfătuiți de prieteni și de cunoscuți, atunci de ce să schimbați ceva! Da, în clinică. Data viitoare ›

Echipa este foarte apropiată, prietenoasă și cea mai importantă pentru medicină - profesionistă! Nu există un set de medici noi pentru o lungă perioadă de timp. Nu există o cifră de afaceri a cadrelor. Încercați să apelați și să spuneți că sunteți un ortopedist, un terapeut sau un chirurg sau cineva care are o experiență minunată și ale cărui optsprezece medalii sunt afișate la televizor în fiecare zi! Ei vă vor spune că nu au nevoie de medici! Dacă ar exista doctori răi, atunci o altă problemă. Am fi căutat mai bine! Și cum le aranjează medicii și sunt iubiți de pacienți și sfătuiți de prieteni și de cunoscuți. Data viitoare ›

Am venit la clinica Villa Dentas la recomandarea unui prieten. Și nu a regretat asta. În clinica "toate ale lor" făceam o confuzie șubredă și nu știu din ce motive au decis să părăsească dintele (coroana coroanei era un tratament costisitor). Totuși, totul sa încheiat cu îndepărtarea și implantarea. Dar acum eram mai destept, ascultam sfatul prietenului meu si mergeam la clinica ta. Reluați-vă tratamentul, inserați, coroana ieșiți în jurul acelorași bani ca un implant cu o coroană. ceva mai scump. Dar este fiabil și foarte frumos! Sunt fericit. Mulțumesc doctorilor tăi! Cu credincioșie, Julia.

Nu știam cum să-mi exprim recunoștința față de medicul clinicii tale Natalia și am decis să-ți scriu recenzia clinicii tale! Voi începe cu cel mai important lucru. Am vindecat pentru cinci cu un plus, fără agitație și senzații neplăcute. Da, și când! Dintele era bolnav sâmbătă seara. Clinicile se închid deja și mâine voi lua un zbor în alt oraș pentru un copil. Un administrator foarte politicos mi-a spus că ar trebui să iau medicamente dureroase și să vin la doctor dimineața. Dar plecarea a fost și dimineața și, prin urmare, medicul și administratorul au fost de acord cu bunăvoința. Data viitoare ›







În clinica dvs., am instalat bretelele cu câteva luni în urmă, rezultatul fiind deja remarcabil! Dar înainte de a trebui să întâlnesc atât terapeutul, cât și chirurgul și ortopedul. M-am gândit că nu voi putea niciodată să-mi iau dinții, dar există clinicieni adevărați! Și acum am deja încrederea că în curând voi fi cu un zâmbet de la Hollywood. Toți medicii Respect! Yana P.

Bună ziua! Aș dori să-mi exprim recunoștința față de medicul meu - Tyurina Vera Sergeevna pentru munca de calitate, bunăvoința și abilitatea de a comunica cu oamenii care se tem de stomatologi, ca mine! Mergem la clinică cu soția lui. Impresiile sunt doar pozitive! Vă doresc mai mulți specialiști! 01.20.14. Kuznetsov R.A.

Bună ziua! Aș dori să-mi exprim recunoștința față de medicul meu tratant, Tyurina Vera Sergeevna, pentru munca de calitate, bunăvoința și abilitatea de a comunica cu oameni care se tem de stomatologi, ca mine! Mergem la clinică cu soția lui. Impresiile sunt doar pozitive! Vă doresc mai mulți specialiști! 01.20.14. Kuznetsov R.A.

Toată lumea care are întrebări despre Pavlova le poate adresa personal Pavlova prin poștă. Și nu este nevoie să condamnați clinica Villa Dentos! Separați de public! Iată pentru tine (dacă ești curajos!) - [email protected].

Echipa este foarte apropiata, prietenoasa si echipa este foarte importanta pentru medicina - profesionala! Încercați să apelați și să spuneți că sunteți un ortopedist, un terapeut sau un chirurg sau cineva care are o experiență minunată și ale cărui medalii optsprezece sunt afișate la televizor în fiecare zi! Ei vă vor spune că nu au nevoie de medici! Dacă ar exista doctori răi, atunci o altă problemă. Am fi căutat mai bine! Și cum medicii se aranjează și sunt iubiți de pacienți și sfătuiți de prieteni și de cunoscuți, atunci de ce să schimbați ceva! Da, în clinică. Data viitoare ›

Echipa este foarte apropiată, prietenoasă și cea mai importantă pentru medicină - profesionistă! Nu există un set de medici noi pentru o lungă perioadă de timp. Nu există o cifră de afaceri a cadrelor. Încercați să apelați și să spuneți că sunteți un ortopedist, un terapeut sau un chirurg sau cineva care are o experiență minunată și ale cărui medalii optsprezece sunt afișate la televizor în fiecare zi! Ei vă vor spune că nu au nevoie de medici! Dacă ar exista doctori răi, atunci o altă problemă. Am fi căutat mai bine! Și cum le aranjează medicii și sunt iubiți de pacienți și sfătuiți de prieteni și de cunoscuți. Data viitoare ›

Am venit la clinica Villa Dentas la recomandarea unui prieten. Și nu a regretat asta. În clinica "toate ale lor" făceam o confuzie șubredă și nu știu din ce motive au decis să părăsească dintele (coroana coroanei era un tratament costisitor). Totuși, totul sa încheiat cu îndepărtarea și implantarea. Dar acum eram mai destept, ascultam sfatul prietenului meu si mergeam la clinica ta. Reluați-vă tratamentul, inserați, coroana ieșiți în jurul acelorași bani ca un implant cu o coroană. ceva mai scump. Dar este fiabil și foarte frumos! Sunt fericit. Mulțumesc doctorilor tăi! Cu credincioșie, Julia.

Ei s-au oferit să înlăture dintele, pentru a nu mizeria cu el și a instala un implant, care este scump și nu se știe dacă va supraviețui. Dar într-o altă clinică au salvat dintele, s-au vindecat, au instalat o filă și o coroană frumoasă fără metal.

Nu știam cum să-mi exprim recunoștința față de medicul clinicii tale Natalia și am decis să-ți scriu recenzia clinicii tale! Voi începe cu cel mai important lucru. Am vindecat pentru cinci cu un plus, fără agitație și senzații neplăcute. Da, și când! Dintele era bolnav sâmbătă seara. Clinicile se închid deja și mâine voi lua un zbor în alt oraș pentru un copil. Un administrator foarte politicos mi-a spus că ar trebui să iau medicamente dureroase și să vin la doctor dimineața. Dar plecarea a fost și dimineața și, prin urmare, medicul și administratorul au fost de acord cu bunăvoința. Data viitoare ›

A fost la o recepție la dentistul Zhdanov. Nu mă așteptam la o atitudine atât de arogantă din partea medicului. Sunt o persoană adecvată, nu pun întrebări prostești și nu mi-a fost clar ce a cauzat o astfel de atitudine față de mine. Medicul dentist a vorbit extrem de disprețuitor, a fost nepoliticos, pe lângă faptul că era foarte transpirat, iar transpirația mi-a picat în față. Și toate acestea în clinică, care se prezintă modern, cu o atitudine fermă față de oameni.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: