414 Recenziile agrocomplexului în localitatea St-tsa, strada Steppe, 1

Dacă în industria Tkachev cred că gelatina va liniști totul, atunci vă greșiți! Unde a mers calitatea și gustul cărnii? O GELATINĂ GOLIMITĂ! Carnea nu vine de pe bucăți, este doar zagrezirovano, deci este imposibil să spargeți stilouri! O astfel de rușine! Am cumpărat o adresă la Anapa. Omelkova în magazin ieri. Pot să gătesc, înțeleg cum și ce se face. Sunt un expert în materie de mărfuri și un tehnician de educație. Nu vă rușinați! E jenant! În plus, acum există o mulțime de concurență!







Ai admirat mereu produsele tale! Chiar și nu cârnații scumpe este delicios. Până atunci. I-am cumpărat iaurt, scris pe un pahar de vii fără zahăr, greutate 380 grame, data de fabricație 14.10.17, lotul 31. Deschis, era foarte subțire, puțin mai gros decât laptele. Spoon nu trebuia să se murdărească. Gustul chimiei. Pudra este chiar simțită pe dinți. Sunt dezamăgit de agrocomplex, nu voi mai cumpăra lapte.

Baton cumpărat cu mucegai! Și nu este prima dată! Brânză brută cu miros de drojdie și atunci când mănâncă este simțită celuloză în ea! Cârnații doctorului, cârnații de vânătoare au devenit gust complet diferit! Mai rău! Shpikachki Destul - gustul este, de asemenea, dezgustător! Da, încă un bătrân a alunecat pe vânzătorul lui Averyanov în artă. Essentuki magazin numărul 714 din 09/10/17, verifica nr. 62 șuncă a lovit 100 de grame mai mult! Nu cer un pachet, dar nu-i dau! Verificați nr. 68 din 30.09.17. Mai devreme, puiul cu miros de tuhlatină a alunecat aproape, bine. Data viitoare ›

Ce este sclavia în această companie și ce funcții punitive sunt aplicate subalternilor? De la început: în ocuparea forței de muncă vă conectați și veți vedea doar ultima foaie a contractului de muncă, care sunt date doar datele personale și detaliile organizației, o dată familiarizat cu informațiile care sunt conținute în acest document, nu aveți nici un drept - deși aceasta este o încălcare gravă a muncii legislația și acest lucru ar trebui să te oprească și să pleci, dar suna. Data viitoare ›

Bună ziua! - No-voleushko-WCSS mai dur vânzător - Insulele Seroshtan Olga, nu lasa clientul sa nu se certe, atunci nu are lapte proaspăt, care este, astăzi, cârnați, noi nu taie sau până când vinde-cut .. o bucată, cealaltă nu va începe, dar nu sunt singura vreau să cumpăr câteva grame, trebuie să iau o pâine întregă de unul sau alt produs. Alții fără să funcționeze bine, dar când ea privește la schimbarea cu un lup.

Da, staniu simplu Arokompleks. Echipa noastră de 4 persoane. lucrăm deja foarte mult, în medie, toate timp de 6 ani, dar nu am întâlnit o astfel de nebunie de ani de zile. Directorul regional Pogulyay, Elena Viktorovna, este în general inadecvată atunci când o asculți, apoi concluzionați că regizorul este departe de comerț, deși a lucrat ca și vânzător la fel ca noi. Managerul Pridanikova Svetlana Ivanovna, condusă de ea, de asemenea, a fost o femeie de vânzări, dar ea cere de la noi că este totul nerealist în comerț. Au un motto - să umple magazinele. Data viitoare ›

Ai o zi frumoasă. Una dintre aceste zile a cumpărat sau a cumpărat brânză de vaci în greutate în magazin pe Frunze în Tuapse. După consum, stomacul supărat la copii. Înapoi brânza de vaci nu a funcționat, pentru că atunci când nu mi sa dat cec. Au spus că caseta a fost suspendată. Dar nu o voi lăsa așa, voi merge cu restul brânzei de vaci din Rospotrebnadzor.

Dacă în industria Tkachev cred că gelatina va liniști totul, atunci vă greșiți! Unde a mers calitatea și gustul cărnii? O GELATINĂ GOLIMITĂ! Carnea nu vine de pe bucăți, este doar zagrezirovano, deci este imposibil să spargeți stilouri! O astfel de rușine! Am cumpărat o adresă la Anapa. Omelkova în magazin ieri. Pot să gătesc, înțeleg cum și ce se face. Sunt un expert în materie de mărfuri și un tehnician de educație. Nu vă rușinați! E jenant! În plus, acum există o mulțime de concurență!

Ai admirat mereu produsele tale! Chiar și nu cârnații scumpe este delicios. Până atunci. I-am cumpărat iaurt, scris pe un pahar de vii fără zahăr, greutate 380 grame, data de fabricație 14.10.17, lotul 31. Deschis, era foarte subțire, puțin mai gros decât laptele. Spoon nu trebuia să se murdărească. Gustul chimiei. Pudra este chiar simțită pe dinți. Sunt dezamăgit de agrocomplex, nu voi mai cumpăra lapte.

Ce este sclavia în această companie și ce funcții punitive sunt aplicate subalternilor? De la început: în ocuparea forței de muncă vă conectați și veți vedea doar ultima foaie a contractului de muncă, care sunt date doar datele personale și detaliile organizației, o dată familiarizat cu informațiile care sunt conținute în acest document, nu aveți nici un drept - deși aceasta este o încălcare gravă a muncii legislația și acest lucru ar trebui să te oprească și să pleci, dar suna. Data viitoare ›

Îi mulțumesc Agrocomplexului și muncitorilor din satul Bryukhovetskaya! Produse de înaltă calitate. Prețurile sunt accesibile. De-a lungul timpului, din momentul deschiderii, am cumpărat produse Agrocomplex și nu au existat probleme. Lăudați pe Dumnezeu pentru tot!







În momentul în care locuiesc în Kamennomostsky (Khadzhokh), sunt dezamăgit de faptul că într-un sat atât de mare, unde există o mulțime de turiști, nu există nici un magazin cu produsele tale minunate. Sper ca managementul companiei dvs. să arate în satul nostru și vom deschide magazinul. Mulțumesc.

Vă mulțumim pentru întreaga companie AGROKOMPLEKS, pentru astfel de produse de calitate și delicioase! Și prețul este foarte acceptabil!

Bună ziua! - No-voleushko-WCSS mai dur vânzător - Insulele Seroshtan Olga, nu lasa clientul sa nu se certe, atunci nu are lapte proaspăt, care este, astăzi, cârnați, noi nu taie sau până când vinde-cut .. o bucată, cealaltă nu va începe, dar nu sunt singura vreau să cumpăr câteva grame, trebuie să iau o pâine întregă de unul sau alt produs. Alții fără să funcționeze bine, dar când ea privește la schimbarea cu un lup.

Da, staniu simplu Arokompleks. Echipa noastră de 4 persoane. lucrăm deja foarte mult, în medie, toate timp de 6 ani, dar nu am întâlnit o astfel de nebunie de ani de zile. Directorul regional Pogulyay, Elena Viktorovna, este în general inadecvată atunci când o asculți, apoi concluzionați că regizorul este departe de comerț, deși a lucrat ca și vânzător la fel ca noi. Managerul Pridanikova Svetlana Ivanovna, condusă de ea, de asemenea, a fost o femeie de vânzări, dar ea cere de la noi că este totul nerealist în comerț. Au un motto - să umple magazinele. Data viitoare ›

Ai o zi frumoasă. Una dintre aceste zile a cumpărat sau a cumpărat brânză de vaci în greutate în magazin pe Frunze în Tuapse. După consum, stomacul supărat la copii. Înapoi brânza de vaci nu a funcționat, pentru că atunci când nu mi sa dat cec. Au spus că caseta a fost suspendată. Dar nu o voi lăsa așa, voi merge cu restul brânzei de vaci din Rospotrebnadzor.

În orașul Kropotkin de-a lungul străzilor din Komsomolskaya, 119 vânzători foarte buni. Mai ales Christina Frolkova. Foarte politicos, plăcut, foarte bun serviciu clienți. De cât timp m-am plimbat, n-am auzit niciodată de asta. Întotdeauna servește clienții cu un zâmbet pe față, mai mulți astfel de vânzători.

Toată ziua! M-am dus la magazin agrocomplex în Irklyevskaya, a cerut vânzătorului Fedin Natal să-mi vândă lapte de la data de astăzi, care numai a fost adus. Pe asta pentru mine vânzătorul a refuzat rudeness, a spus că acesta este un oraș. T. am refuzat să mă mențin. De câte ori am fost la aceste magazine, mereu nepoliticos și nepoliticos, sentimentul că cumpărătorii vin la vânzători acasă. Prin urmare, încerc să fiu servit în alte magazine. Să fie mai scumpă, dar este mai plăcut când oamenii te tratează ca pe o persoană. Data viitoare ›

Oameni, trezește-te! Ar trebui să fiți recunoscător că mâncați produse de calitate, în special cei care trăiesc în KK, când venim în patria noastră cu plăcere cumpărați produse Vyselkov. Locuim în Moscova și la distanță de mers pe jos nu există un singur magazin unde acest produs să fie vândut. Ceea ce achiziționăm în magazinele metropolitane este imposibil. Întreaga mea familie este foarte îndrăgită și mândră de faptul că există astfel de întreprinderi în patria mică, care nu doar hrănește, ci și reprezintă o muncă pentru mulți locuitori ai Kubanului și dincolo de el. Suntem mândri!

A venit una din aceste zile în magazinul Agrokompleks pe stradă. Temryukskaya și a fost foarte încântat să vadă managerul și vânzătorul, care acum un an a părăsit magazinul de pe stradă. Gagarin. Desigur, dacă nu ar fi transferul meu în acest domeniu, întâlnirea nu ar fi avut loc. Sunt foarte fericit să reiau excursia la acest magazin. Deși după plecarea fetelor din Gagarinsky a fost foarte supărat, dar nu numai eu și mulți alți cumpărători. Nu am avut o situație foarte bună cu noua echipă, care încă mai lucrează acolo, după care. Data viitoare ›

Bună ziua! Vrem să împărtășim entuziasmul nostru! Noi, locuitorii din Novorossiysk, ul. Isaeva, 6 zi de zi mergem la magazinul 188, care este în curtea noastră. În fiecare zi suntem întâmpinați de fetele noastre deja iubite! Vânzătorul senior Ekaterina, vânzătorii Julia și Jeanne. Fetele sunt întotdeauna pozitive, amabile, simpatice. Întotdeauna spune-mi ce să cumpăr, să știu cum să ofer o gamă de bunuri, să explic și să spun totul. Întotdeauna încercați să zâmbiți, deși vedem că sunt foarte obosiți pentru toată ziua! 12 ore pe picioare nu este. Data viitoare ›

În satul Loris din magazinul Agrocomplex există vânzători minunați Batyunin și Malyarchuk. Prietenos, zâmbind, întotdeauna prompt, vă va ajuta în alegerea bunurilor. Magazinul este plin de ordine, totul este curat și ordonat. Sortiment bun, totul este proaspăt. Este bine să mergeți la cumpărături după o zi grea. E bine că avem un astfel de magazin în Loris.

Achizitionat in laptele Agrocomplex pentru iaurtul de gatit la domiciliu pentru un copil (de obicei facut din alt lapte). Am adaugat starter-ul si in modul obisnuit l-am pus in multivark pe modul corespunzator. Care a fost surpriza mea când am văzut la sfârșitul gătitului, încă lapte lichid după 8 ore. În acest timp, alte lapte acru, uneori, la brânză cu zer. Cât de mult este necesar să adăugați antibiotice sau altceva, astfel încât laptele să se comporte în acest fel. Ca urmare, aproximativ 10 ore mai târziu, este același lucru. Data viitoare ›

De ce o spumă atât de mare în chefir? Rămâne să gândim. că utilizați materiale de umplere sintetice pentru a mări volumul. După luarea iaurtului, balonare în stomac (flatulență). Se toarnă într-o cană, se lasă timp de 10 minute. așa că se încălzește și doar fierbe. De ce?

Vă rugăm să puneți lucrurile în ordine în magazinele din Slavyansk în Kuban! Este imposibil să le vizitați, deoarece cecul nu este emis, fețele nemulțumite ale vânzătorului. Produsele îți plac foarte mult. Acest lucru se întâmplă pe piața angro, Școala 16 pe Kovtyuha. Aici în aceste magazine mă deranjez și nu mai am puterea de a lupta. Ajutor!

Starea de spirit a fost distrusă de dimineață! Cumparam produse in magazinele dumneavoastra in fiecare zi, nu exista plangeri cu privire la calitatea produselor, dar este prima data cand am intalnit cu amabilitate! Str. G. Kropotkin. Lumea din magazin este deservită de un nou vânzător (care a fost concediat pentru cheating de la același magazin), o insigna pe piept nu este, nu știu numele, nu dau cecuri nimănui! Oferă un cec numai la cerere! Venind la magazinul cu copilul cu un fidget, pentru care fug tot timpul de la biroul de bilete, acest vânzător mi-a oferit 170 de ruble! Am cumpărat 6 brânzeturi. Data viitoare ›

Pe colțul străzilor Kommunarov și Gavrilov există o tonă de agrocomplex. Orele de lucru până la ora 19:00, vânzătorul închide standul la ora 6.30 pe zi și apoi declară că nu va elibera nimic la ora 18.30. Am venit de la serviciu la 18.30 pentru a treia oară într-o lună, istoria se repetă. Contorul se sparge cu hrană, iar la sfârșitul zilei, vânzătorul nu lucrează, scade orbii și contează banii. Luați măsuri urgente. Dacă o persoană nu dorește să lucreze, înlocuiți-o. Dacă standul funcționează până la ora 18.30, atunci scrieți, nu există nimic de mâncat pentru oameni.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: