3 răspunsuri pentru denker la adresa St. Petersburg g, strada Kantemirovskaya, 12-a

Calitatea slabă a muncii efectuate

Am comandat și am plătit pentru plafoane în K-raut. Nu numai că nu pre-a avertizat cu privire la imposibilitatea instalării în week-end, astfel încât, de asemenea, a făcut extrem de prost: cusătura este divergentă, dur, inegale, și a pus cu o cădere verticală, tunde cotele de colțuri pentru a vedea reciproc! Există 9 comentarii în totalitate. Ei nu returnează banii, nu returnează banii.







În "Maxidom" de pe autostrada Vyborg am fost refuzat consultarea. Femeia din spatele tejghelei, numită Taslunova, îmi pare rău, fundul din scaun nu se va ridica. Cu privire la problema plafonului terminat, mi sa spus că ei trebuie să fie anumite detalii pe care eu, probabil, ar trebui să se găsească. Ca rezultat, în timp ce m-am dus pentru „ajuta reciproc“, un consultant a fost angajat de un alt client, și s-au purtat cu ea timp de 40 de minute, când ne-a ajuns, ni sa spus că ziua ei de lucru este de peste si suntem cu comanda dumneavoastră poate merge în pădure. Aici, pe piață. Data viitoare ›







La Denker am cumpărat truse pentru san. noduri și a comandat un plafon sub dimensiune. Înregistrarea într-adevăr durează destul de mult, dar probabil că este vorba de clienți (adică noi), pentru că nu știm dimensiunile și gândim mult ce culoare se va potrivi. Deci, 40 de minute nu sunt limita. Consultantul a petrecut aproximativ 2 ore cu noi.

Calitatea slabă a muncii efectuate

Am comandat și am plătit pentru plafoane în K-raut. Nu numai că nu pre-a avertizat cu privire la imposibilitatea instalării în week-end, astfel încât, de asemenea, a făcut extrem de prost: cusătura este divergentă, dur, inegale, și a pus cu o cădere verticală, tunde cotele de colțuri pentru a vedea reciproc! Există 9 comentarii în totalitate. Ei nu returnează banii, nu returnează banii.

În "Maxidom" de pe autostrada Vyborg am fost refuzat consultarea. Femeia din spatele tejghelei, numită Taslunova, îmi pare rău, fundul din scaun nu se va ridica. Când am fost întrebat despre plafoanele finite, mi sa spus că au nevoie de detalii, ceea ce, aparent, trebuie să-l găsesc eu. În consecință, în timp ce aveam de gând să "ajut un prieten", consultantul a luat un alt client și a făcut-o timp de 40 de minute, când a venit la noi, ne-a spus că ziua sa de lucru sa terminat și putem merge în pădure cu comanda noastră. Aici, pe piață. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: