3-B-1 Willow Rosh

Dezavantaje: provoacă roșeață, provoacă acnee, minciuna mincinoasă a producătorului. nu mat, nu elimină acnee și roșeață, compoziția dezgustătoare

Astăzi am decis să vă împărtășesc opinia mea despre produsul de la compania Yves Rocher. și pentru a fi mai precis, obiectul amintirii mele de astăzi a fost Yves Rocher - gel de curățare profundă împotriva sistemului acnetic pur.







Acest produs mi-a costat 269 de ruble cu reducere (comanda pe site-ul oficial al Yves Rocher).

3-B-1 Willow Rosh

3-B-1 Willow Rosh

3-B-1 Willow Rosh

Deci, despre totul în ordine:

  • Tub confortabil, volumul de numai 125 ml. închis capac închis;
  • Ceea ce este cu adevărat frustrant este produsul XEVO-NATURALITY al produselor Yves Rocher. Da, compoziția lasă mult de dorit. Probabil, nu aș accentua această atenție dacă producătorul însuși nu a anunțat public "naturalețea" produselor cosmetice;






3-B-1 Willow Rosh

  • Parfum cosmetic neobișnuit;
  • O textura interesanta, dar mai degraba lichida, cu particule fine de razuire (placute);
  • Cheltuieli minore ale instalației;

    3-B-1 Willow Rosh

  • De ceva timp, produsul într-adevăr se descurcă cu grăsime pe față, DAR. doar pentru un timp;
  • Produsul provoacă acnee (este, probabil, doar o caracteristică a pielii mele, dar rămâne adevărul);
  • NU matiruyu;
  • Produsul curăță cu adevărat pielea și elimină excesul de sebum (pentru o perioadă de timp);
  • Odată cu curățarea porilor și eliminarea petelor negre, produsul practic nu face față;
  • Produsul este mai probabil să provoace. dar nu împiedică apariția repetată a acneei și a petelor negre.

    3-B-1 Willow Rosh

    Pentru a fi sincer, sunt foarte supărat în legătură cu compoziția și comportamentul Gelului profund de curățare împotriva acneei de la Yves Rocher. mai degrabă, minciuna sinceră a producătorului cu privire la compoziția produsului și calitățile sale mă conduce în "rabie". NU SUNT ADECVAT!







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: