2 Screening - vizualizarea este dificilă - dacă vizualizarea este dificilă - înregistrarea utilizatorului

Uzizka pe uzi a scris "vizualizarea este dificilă", deși primul uzi a fost satisfăcător. Ce înseamnă asta? Ar putea fi aceasta apă tulbure? Sau afectează altceva? În toate privințele, totul este bine, medicul nu a spus nimic.







A fost un uzi în 21.2. Toată lauda lui Dumnezeu ok, ttt. Și mărimea și organele și placenta și apă krovotok.Film și nu ar putea fi eliminate, o mulțime de grăsime pe zhivote..Da Dumnezeu cu nim..Glavnoe la un fiu sănătos a fost! Întrebarea este, în concluzie este scris foarte vizualizare.

Ce fete a fost? Sper că acest lucru se datorează faptului că tonul uterului sau al copilului tocmai și-a întors fața. KTR 49.2mm Rata de inima 168 Osul nazal: VIZUALIZAREA ZATRUTDNENA La ecografie, ma intrebat daca totul era in regula cu mine.

Una dintre disciplinele unor școli moderne de afaceri a fost cursul "Dezvoltarea motilității vizuale a memoriei". Această direcție nouă și puțin publicată în afaceri, precum și nanotehnologia. Cu toate acestea, această disciplină pune bazele noilor oportunități în.







Nu te aștepta la asta. A fost perfect calm, a avut nici o idee despre ce este, ce fel de emotii va experimenta o)) De îndată ce doctorul mi-a pus pe o sondă de stomac, a văzut imediat Lyalka)) Dumnezeu. ca atingere)) Nu m-am gândit că voi crește.

Fetelor, salut. Astăzi a fost la primul screening. Nu sunt la fel de norocos ca mulți aici. Uzzyst a fost taciturn: numai ea a dat din cap capul, mi-a numit cifrele de neînțeles și, la final, a spus: "totul, îmbrăcați". Chiar și copilul nu mi-a arătat.

Mamă, crezi că dacă vor spune că vizualizarea este dificilă, cum pot afirma sexul copilului? Doar la a 23-a săptămână am fost o fată și totul a fost clar vizibil, dar acum băiatul este, de asemenea, dificil. Desigur, nu contează pentru mine.

Ieri a mers la ecografie, termenul pentru M 17 + 1, dar ultrasunete pus pentru o săptămână mai puțin - confirmarea dimensiunii copilului. Detalii sub tăietură Deci, avem: - prezentarea pelviană (ce este?) - placenta pe peretele din față și din spate.

aici ieri și a mers cu soțul ei pentru a re-screening-ul, privit copilul pe ultrasunete cel mult trei minute și a fost spus să meargă în hol să aștepte genetician atunci când sunt disponibile. după ce am fost chemat de un genetician, au început să explice de ce sunt aici, acel sânge.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: