1000 Și 1 noapte sau blondă, de asemenea, vrea să fie o revizuire scobitată

În ajunul sărbătorii de peste mări a zilei, toți sfinții voiau să se reîncarneze în frumusețea estică a Scheherazadei. Da, asta e problema, aspectul meu este slavic, asa ca si parul meu este fara indoiala blond. Dar am decis să încerc. Fanii unui machiaj strălucitor și genelor lungi cer în cat






1000 Și 1 noapte sau blondă, de asemenea, vrea să fie o revizuire scobitată

"Am decis" mă voi îmbolnăvi. Lecția, vă voi spune, nu este cel mai plăcut lucru. Tuse, febră ... Prin urmare, am vrut urgent să mă mulțumesc cel puțin ceva, și t. Sunt doar un maniac de machiaj, am hotarat sa ma portretizez ca o femeie estica fierbinte, toate astea. Da, asta e problema, căci peruca nu era la îndemână să-mi acopere părul de cenușă. Prin urmare, am decis să compensez toate acestea cu "colorare luptătoare", cu atât mai mult până acum pielea tăbăcită mi-a jucat în mâinile mele. Deci, îți propun să procedez!


Cu ochi străluciți, tonul feței ar trebui să fie perfect. De aceea, eu iau cea mai densă baza arsenalul său de resurse tonale, și anume Max Factor Pan Stik în umbra 13. Este, de asemenea, utilizat ca un corector sub ochi. Am pus perii de fundație de la Sigma F80 pe față, F86 în zona sub viitoarele ochi arabi. Vreau să se constate că o mare parte din ten gras absolut nu am Pan Stik recomandată în astfel de cazuri, o mai bună utilizare ceva de genul Estee Lauder dublă Wear Stay-in-Place.

1000 Și 1 noapte sau blondă, de asemenea, vrea să fie o revizuire scobitată
pentru că am folosit o fundație cremă, trebuie neapărat să fie fixată pe partea de sus cu pulbere. Pe pensula fata EcoTools Domed Bronzant Palladio am pus orez în umbră transparentă, și sub ochii tuturor repara E.L.F. Subdomeniu de înaltă definiție sub formă de pulbere utilizând Sigma F35.
1000 Și 1 noapte sau blondă, de asemenea, vrea să fie o revizuire scobitată


Următorul pas este să ne decorăm sprancenele. Prin urmare, primerul Urban Decay Primer Potion Original am pus atât pe pleoape, cât și pe sprâncene, astfel încât machiajul nostru să rămână ca și cum ar fi fost ciugulit. După periajul Sigma E65, folosesc MAC Fluidline Brow Gelcreme într-o nuanță de Dirty Blonde, oferind forma corectă sprancenelor.






1000 Și 1 noapte sau blondă, de asemenea, vrea să fie o revizuire scobitată

Conturul feței și obrajilor

Pentru a da un efect de bronzare persoană puschy, la fel ca toate Șeherezadei, am perie Sigma F25 nanoshu lucru meu prețios, și anume, MAC Mineralize Skinfinish Natural adânc întuneric, și anume, pometi, pe linia parului un pic de nuanță pentru ao vârful nasului și bărbia, ușor trecători pe linia barbiei.

1000 Și 1 noapte sau blondă, de asemenea, vrea să fie o revizuire scobitată
Pentru a da un aspect umed fata, folosesc Inglot Face Iluminatorul corpului în umbra 61, îl conduc cu un deget pe spatele nasului, pomeții, peste buza superioară și sub fund. Am duplicat toate aceste perii de setare de la RT și MAC mineraliza Skinfinish la umbra Lightscapade.
1000 Și 1 noapte sau blondă, de asemenea, vrea să fie o revizuire scobitată
Pe merele obrajilor cu o perie Sigma am pus MAC Sheertone Blush la umbra Peachykeen.
1000 Și 1 noapte sau blondă, de asemenea, vrea să fie o revizuire scobitată

Am pus direct de la stick Rimmel Rimmel Lasting Finish Ruj 080 Unicat. Cred că această nuanță nu poate fi mai potrivită pentru această imagine

1000 Și 1 noapte sau blondă, de asemenea, vrea să fie o revizuire scobitată

Am lucrat la slavă, rezultatul eforturilor noastre este următorul!
1000 Și 1 noapte sau blondă, de asemenea, vrea să fie o revizuire scobitată
Și pentru a adăuga accesorii, deci, în general, și să nu spunem că Slavii Glumește, desigur. Dar cel puțin am încercat-o. Cred că în Halloween, această imagine poate fi utilizată în siguranță într-un compartiment cu un costum frumos și o grămadă de brățări. Real Scheherazade!
1000 Și 1 noapte sau blondă, de asemenea, vrea să fie o revizuire scobitată

P.S. Sper că a fost util

Postări interesante de la bloguri

Mesaje interesante din comunitate

Cea mai bună zi din comunitate

  • Vineri. Seara. Machiaj 20 redishhh
  • Contrast make-up 4 Mienny






Trimiteți-le prietenilor: