10 Întrebări despre frumusețea tăbăcilor valeriene - frumusețe și sănătate

Actrita va deveni in curand o mama, dar ea continua sa joace sport in fiecare zi si se uita cu atentie dupa sine. WomanHit.ru a invatat toate secretele sale de frumusete

Cum iti pasa de sine in timpul sarcinii?







Folosesc o varietate de hidratante și creme din vergeturi. Dacă nu există complicații și restricții în timpul sarcinii, atunci sfătuiesc sportul. În fiecare zi merg pe pilates, combinându-l cu exerciții pe mâini și fese. Masajul mă ajută să ameliorez tensiunea din talie și picioare. Îmi place să înot și să merg în aer curat. Dar, în mod activ să aibă grijă de ei înșiși, am devenit doar în al doilea trimestru, după cum se știe înainte de această perioadă, este mai bine să ai grijă de tine și să fii prea leneș.

Sunteți în formă, nu câștigați prea mult, ce fel de mâncare urmăriți?

Mulțumesc pentru compliment. În timpul sarcinii, am câștigat destul de mult și principalul motiv, probabil, este dieta mea. Dar nu sunt una din acele femei care se vor lepădui de nimic din motive de frumusețe. Poate de dragul artei, dar cel puțin nu pentru a fi doar subțire. De obicei, mănânc micul dejun, este sănătoasă și satisfăcătoare. Pentru cină, supă, salată sau carne. Uneori pește și salată. Pot să permit ceva dulce. Dar cina este foarte specifică, clară doar pentru femeile însărcinate. Acesta este iaurtul amestecat cu suc de roșii, apoi un pahar de lapte cald dulce și somn. Și aceasta nu este o dietă specială pe care am dezvoltat-o ​​pentru a fi în formă, este doar nevoie de corpul meu și cum mi se pare copilul meu. Doar pentru dragul acestui ritual ciudat, aștept în fiecare seară (râde)

Aveți o sarcină activă, filmări, festivaluri, ceea ce vă ajută să vă tonifiați?

Unii oameni cred că sarcina este un moment în care vă puteți relaxa și relaxa, petrecând timp doar așteptând acel foarte minunat. Dar, în mod normal, nu pot exista în modul de inactivitate, deci pentru mine este foarte important să mergem întotdeauna în față. Particip la festivaluri, premieri de film, lucrez ca și până acum. În cazul sarcinii și face anumite restricții în viața mea activă, atunci nu interferează cu creșterea mea spirituală și creativă. Vreau, de asemenea, să vizionez un film bun, să dezvoltăm de sine, să comunicăm cu oameni interesanți, să învățăm lucruri noi, să visăm și să planificăm proiecte viitoare. Acest lucru mă ajută să fiu întotdeauna în formă bună. Oh, da, încă mai iubesc, trebuie să fiu iubită.







10 Întrebări despre frumusețea tăbăcilor valeriene - frumusețe și sănătate

Valeria va deveni în curând o mamă, dar conduce un stil de viață activ

Și cum te uiți după față?

Fața mea face parte din profesia mea și este important pentru mine să-l țin în viață. Prin urmare, nu botox, umpluturi și geluri. Vizitez cabinetul cosmetolog numai pentru îngrijirea profesională și pentru masajul manual al feței. La domiciliu, folosesc creme, măști, falsuri pe bază naturală, cu o perioadă de valabilitate minimă și numai în frigider. O dată pe săptămână vizitez baia chiar și în timpul sarcinii. De fapt, din somnul complet, starea de spirit și dragostea bună în inima chipului oricărei femei vor străluci.

Vă puteți permite să plecați acasă fără o picătură de machiaj?

Eu pot și de multe ori fac. Mă ador la un stil de viață sănătos, cu antrenamente elementare zilnice și plimbări de cincisprezece minute în aer proaspăt, tenul este egalat și nu mai este nevoie de corector sau ton. Și dacă sunteți fericiți și energia pozitivă vine de la dvs., oamenii de obicei nu văd nici măcar neajunsurile voastre mici.

Parfumul dvs. preferat, ce miros preferă?

Timp de mulți ani prefer o aromă de la Clive Christian și de la marca Hermes, alternându-i periodic. Cred ca toata lumea ar trebui sa aleaga parfumul numai pentru ei insisi, pentru ca in fiecare corp suna diferit. Mi-am pus mâna pe mâini, ascult și imediat înțeleg a mea sau nu.

Iti plac statiunile SPA, ai vizitat vreodata?

O odihnă pasivă și relaxantă nu este pentru mine. Am spus deja, întotdeauna trebuie să mă străduiesc pentru ceva, să creez ceva. Dar atunci când lucrați într-un ritm furios, este pur și simplu vital să zburăți undeva și să vă dedicați numai masajului și hidroterapiei. Apoi poți întoarce din nou munții (râde).

Cum vă place să vă relaxați?

Nu-mi place sa ma odihnesc mult timp si intr-o companie buna, distractiva. Sunt intotdeauna atras de perspectiva de odihna intr-un loc nou, dar nu si de oameni noi. In aceasta incerc sa fiu constanta. Dacă aceasta este o vacanță pe plajă, atunci programul meu trebuie să includă scufundări, sunt fascinat și dus de lumea subacvatică. Tot felul de excursii, un minim de timp în soare și un maxim în apă. Nu-mi place să fac plajă. Pentru stațiunile de schi am pierdut interesul după o accidentare la picior. Recuperarea a fost una de lungă durată, iar acum mi-e frică să mă îmbrac pe schiuri. Îmi plac orașele europene frumoase, se pot scufunda în istoria, cultura țării în care te afli. După un mic dejun de dimineață într-o casă confortabilă, vizitați muzeul, galeria sau orice altă atracție. Luați bicicleta spre închiriere și mergeți la restaurantul cu preparate din bucătăria locală, opriți pe drumurile spre barurile locale, degustând vinurile. Compania este deosebit de importantă aici. Trebuie să fie o persoană lângă el, care simte și viața, ca tine.

Ce frumos feminin?

Nerăbdare, bunătate, ușurință, atrăgătoare la această îngrijire, naturalitate și un zâmbet frumos. Încă ochii, indiferent de ce culoare, dacă au avut doar viață, și-au promis fericirea celui care se uită la ele. Pentru mine, aceasta este adevărata frumusețe feminină.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: