6 Situații în care o femeie "include un nebun" pentru a manifesta înțelepciunea feminină, creu

6 Situații în care o femeie

Ce vrea o femeie? Fiecare om își "ia" creierul această întrebare. Dar răspunsul stă la suprafață. Femeile doresc ca totul să fie așa cum vor ei. Este dificil? Dar este adevărat.







Vă oferim să luați în considerare 6 situații comune, atunci când fiecare femeie înțeleaptă cu un clic pe un deget "include un nebun":

1. Când nu vrem să facem ceva
Devenim actrițe când nu vrem să îndeplinim această sarcină. Noi nu știm răspunsul la orice întrebare, nu suntem atenți, împrăștiate, uituc, capricios, avem o durere de cap, de stomac, există afaceri externe urgente sau de a începe „acele zile.“ Instinctul feminin de auto-conservare ne protejează de îndeplinirea sarcinilor urâte. Suntem greu de purtat, pentru că femeile simt, când miroase de prajit chiar înainte de a se întâmpla cuiva să creeze o astfel de situație.

2. Când petrecem prea mulți bani
Toate femeile, prin natura lor, știu să cheltuiască cu ușurință tot ceea ce au în portofel sau cont. Da, nu putem risipi, pentru a salva, pentru a reduce bugetul companiei și propriul buget, dar suntem în mod clar mai repede și mai bine să cheltuiască bani dacă veți compara acest lucru cu capacitatea noastră de a irosi talentul de sex opus.

Avem nevoie de tot, chiar dacă acum o secundă nu aveam nevoie de ea. Iar capacitatea de a "include un nebun" ajută în mod clar la explicarea cu un iubit. El înțelege totul. El știe că ești înțelept și rezonabil, dar pe "manierele blondei" ale actorului tău își închide evident evident ochii. Și noi apreciem. Deși, dragi oameni, cum ar fi această abilitate de a fi o blondă, altfel acest truc nu ar funcționa.







3. Când "nakosyachim"
Asta e singura modalitate sigură de a-ți salva pielea. Ochii Speriat, tremurând mâinile, gura ușor deschisă și o neînțelegere completă a ceea ce se întâmplă în ochi - și sunteți gata pentru a salva pe toți cei care nu pot vedea lacrimile femeii. Principalul lucru este să nu overplay, pentru că expresia „Îmi pare rău, nu am știut“ este de obicei ușor atenueaza situația. Și apoi, „Îmi pare rău, eu sincer nu doresc să“, „dacă aș fi știut, n-aș fi făcut asta“, „a fost un accident,“ Ei bine, atunci trebuie să aștepte milă și înțelegere în partea ei.

4. Când avem nevoie de ajutor
Fie că este vorba de verificare la locul de muncă, conectați la un nou ISP, încercarea de a obține prin tot locul rapid, momente atunci când uitați accidental importante documente la domiciliu - toate acele situații în care „prost rândul său,“ este timpul și de a lua tot ceea ce doriți o economie cuvântul "ajutor" ...

5. Când am pierdut conducerea
O femeie la volan, fete de parcare, "a cumpărat tatăl potrivit" - tema veșnică a glumelor masculine. Deși statisticile privind femeile sunt mult mai puțin probabil să intră într-un accident, dar dacă voi, bărbați, vă place să credeți că numai membrii de gen pot conduce, nu ne deranjează. Mergem modest, continuăm să parc unde și cât de convenabil este, pentru că tu însuți ne permiteți să facem asta. Și o folosim în mod activ. Reprezentanții poliției rutiere sunt, de asemenea, mult mai loiali, atunci când "întoarcem nebunul" la volan. Mulțumesc, inspectorii noștri preferați ai Inspectoratului de Stat pentru Automobile, pentru aceste mici indulgențe.

6. Când o fată vrea ceva
Pentru câteva secunde, femeile pot face marionete din bărbați, dar numai prin permisiunea lor subconștientă. Ei pot forța chiar pe cei puternici ai acestei lumi să facă ceea ce au nevoie. Răspunsul "Ei bine, sunt o fată" sau "eu sunt o blondă" a salvat femeile de mai multe ori și sunt sigur că de multe ori o femeie poate fi uscată din apă.

Reprezentanții sexului mai slab pot schimba foarte rapid modul de comportament bazat pe situația actuală și pot cere acțiunile necesare ale oamenilor lor. Din fericire, acestea din urmă nu sunt capabile să provoace un răspuns în comportamentul femeilor.

Dragi bărbați, vă mulțumesc că ne-ai da o șansă de a obține ceea ce ne dorim, pentru că închizi ochii la pretenția noastră, să ne facă fericit pentru capacitatea dumneavoastră. Din partea noastră promitem că vom face tot posibilul pentru a te face fericit, iubit și au fost întotdeauna obiecte de admirație pentru femei. Cu noi în viața voastră va fi întotdeauna un foc de pasiune și imprevizibilitate.

Ne angajăm să vă inspirăm să câștigați pentru confortul nostru.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: