6 Citat Dakota de la Johnson despre profesie, filme și oameni, doamnă în rochie

Acum, în Vancouver, Canada, continuă filmările "50 de nuanțe de gri" - filmul "Cinci nuanțe mai întunecate". Urmăriți ca oricând, Dakota Johnson și Jamie Dornan. Și oricine a spus ceva, Dakota este mândră de rolul lui Anastaschi.







De ce ar trebui să fii mândru de filmul "Cinci nuanțe de gri". ce a inspirat-o, de ce a decis să devină o actriță și alte fapte interesante în citatele lui Dakota Johnson.

6 Citat Dakota de la Johnson despre profesie, filme și oameni, doamnă în rochie

Cu costul popularității

Recunoașterea nu este uneori o recompensă, ci o pedeapsă reală.

Mai mult decât orice în lume, o înțeleg atunci când oamenii încearcă să mă ia în liniște. Aceasta este o încălcare teribilă a frontierelor mele personale, mă simt foarte vulnerabilă și nu pot să o ajut. Nu pot să mă duc la om și să spun "Opriți-vă".

Despre inspirație

În ciuda faptului că actrița se simte inconfortabilă, când este înlăturată în secret, nu intenționează să refuze să călătorească în metrou.

Nu ar trebui să mă ascund de lume. La urma urmei, în ea am inspira și idei! Sunt oameni de pe stradă care mă fac să avansez. Merită să aud un fragment de conversație, ceva trist, amuzant sau teribil, deoarece simt că mă schimb.







Despre alegerea profesiei

Dakota a știut inițial că va fi o actriță. Și cum ar putea avea alte gânduri cu o astfel de genealogie?

Întotdeauna am vrut să fac un film. Am văzut cum fac părinții mei, am crescut pe scenă, a fost magic. Deci nu a existat nici un plan B.

6 Citat Dakota de la Johnson despre profesie, filme și oameni, doamnă în rochie

Despre dificultățile de a acționa

Acționând nu este doar fotografiere, fani și covor roșu.

De fiecare dată când se întâmplă să fie simplu, începe să mi se par că nu va mai fi niciodată de lucru. Nu știu dacă acest lucru poate fi numit paranoia, dar cu asta trebuie să trăiesc.

Despre filmul "50 de nuanțe de gri"

Mulți cred că această imagine - nu este un motiv de mândrie. Dakota are o opinie complet diferită în această privință.

Și sunt mândru de "Shades". Nu voi renunța la această imagine. Cu cât lucrez mai mult, cu atât mai mulți oameni vor vedea cât de diferite lucruri pot face. Cred că acest film mi-a deschis ușile? Absolut. Numele meu era pe buzele tuturor.

Despre alegerea rolurilor

După cum puteți vedea, Dakota Johnson îi iubește personajul Anastacia.

Mărimea rolului nu contează. Pentru a vrea să stea în film, este important pentru mine să-mi iubesc eroina.

6 Citat Dakota de la Johnson despre profesie, filme și oameni, doamnă în rochie







Trimiteți-le prietenilor: