31 Feedback despre medstar 32 la moscow, vyhino-zhulebino, designer de avion mile street, 16

A trata dintele de "înțelepciune" de la acești tipi. În primul rând, desigur, sa oferit să înlăture, dar nu a fost de acord (voi avea întotdeauna timp pentru a scoate dintele). Timp de 2 zile în cursul săptămânii, vindecarea pulpitei, curățarea canalelor, realizarea unei grămezi de fotografii pentru a vă asigura că totul este bine. Am pus sigiliul, toate se potrivesc sub mușcătură, pentru a nu interveni. În general, ocupat pentru o lungă perioadă de timp, și am fost așezat într-un scaun și liniștit gândit, în măsura în care am „lovit“ cu această atitudine (înainte de a face similare în stomatologie, în centrul Moscovei, stripat inuman de bani câțiva ani în urmă). Data viitoare ›







Vreau să mulțumesc medicului dentist-ortopedist Kondrakov Igor pentru un loc de muncă bine făcut. Au fost instalate furnire de împrumut pentru tatăl meu. Lucrarea a fost făcută rapid și foarte calitativ. După 2 luni nu au existat plângeri. Recomand foarte mult clinica Medstar 32! Excelent centru dentar.

El a tratat gingiile, nu a fost nici un noroi în clinică, să nu mai vorbim de o condiție nesănătoasă. Pur și simplu în chirurgie, atitudine foarte prietenoasă, personal medical politicos. Nimic de plâns. Calitatea este potrivită. Îi sfătuiesc pe toți să stea în picioare.

Minunat clinica! Am tratat o ambulanță, a fost duminică, am fost întâmpinat cu afecțiune, am asigurat îngrijire medicală calificată și, cel mai important, sigiliile nu s-au sărit în ziua următoare. Multe mulțumiri, o clinică frumoasă dacă, doar că acolo. Medstar 32 MULTUMESC!

A acordat întotdeauna o atenție deosebită aspectului lor si zambet frumos pot permite, datorită dinți sănătoși. Intotdeauna vizitez clinica MEDSTAR 32. Doctorul Alexeyev este un adevărat profesionist și își face treaba impecabil.

Aș dori să mulțumesc personalului clinicii stomatologice MedStar 32 pentru profesionalismul, serviciul lor de calitate și de preț rezonabil.

Mulțumesc tuturor membrilor Stomatologiei "MEDSTAR 32" pentru munca ta excelentă! Nici măcar nu m-am gândit că dintele meu ar putea fi salvat și vindecat, într-o altă clinică i sa oferit să o înlătur, pentru că "nu poate fi vindecată". Acum voi avea încredere numai în tine și prietenii mei vor sfătui))

Vreau să mulțumesc clinica MedStar 32, am venit aici pentru a vindeca o durere de dinți, și nu sa pocăit: prețurile de toate realizate rapid și precis, personal prietenos și rezonabile. Îi voi sfătui pe prietenii mei să vină aici.

Dragi prieteni! Am crezut că am găsit în cele din urmă o clinică care mi se potrivește. Dar am fost dizolvat prost. Am petrecut 8 luni în această clinică 7000 UAH. A venit din nou la clinica Estel Line pentru a-mi încă o dată tuns dinte ciobit, pe care medicul la această clinică a făcut restaurare (și toți dinții au fost restaurate 5) de slabă calitate, vă rugăm să rețineți, sunt de 2 luni de 3 ori a mers la restaurarea. M-am dus la clinică și i sa spus că tot personalul a fost concediat, iar un nou a fost recrutat. Restaurare. Data viitoare ›







Săptămâna trecută am fost în clinica "MEDSTAR 32", împreună cu doctorul Alexeyev. Pentru o lungă perioadă de timp sa decis să se efectueze albirea Air Flow, consultată în mai multe clinici. A oprit alegerea "MEDSTAR 32" numai pentru că a stabilit prețul! Procedura a fost finalizată în două ore. Rezultă pe față: dinții sunt albiți pentru mai multe tonuri. Sunt foarte multumit, acum nu voi avea nici o intrebare despre ce fel de stomatologie sa aleaga data viitoare.

Stimate personal al Medstar 32, vreau să vă mulțumesc pentru confortul de acasă, îngrijirea și atenția create în clinica dvs. și recunoștință deosebită pentru medicii clinicii. Până când am aplicat la specialiști, medicii dentiști erau cei mai favoriți doctori pentru mine. Dar când doare, nu există altă posibilitate. După o oră de tratament, mi-am schimbat complet mintea. Totul a fost făcut frumos, fără durere, după care vă adresez numai dvs. Până acum - totul este bine. Vă mulțumim din nou personalului clinicii. Acum sunt tratat numai de tine.

În primul rând, clinica și personalul său prietenos au fost foarte mulțumiți, acest lucru este rareori acolo unde vă întâlniți. În al doilea rând, mult timp a suferit de pe dinte, iar pe sfatul prietenilor MedStar avansat 32 și nu regret. În condiții de siguranță, în mod eficient, și cu o garanție, acesta este un miracol, iar acum tot timpul va merge doar la clinică.

Mulțumesc pentru calitatea și profesionalismul

Vă mulțumesc foarte mult pentru profesioniștii care lucrează în stomatologie de la Medstar32! Au tratat 2 dinți (mi-au pus sigiliul) și au făcut albirea. A făcut toată calitatea și „suflet“, a fost mai mult de un an, nu vă faceți griji, genul conservat. Atitudinea față de clienți este cuvinte, mișcări nepotrivite sau mișcări, acest lucru nu este aici! Prin urmare, vă recomand să vă tratați dinții aici - Medstar32.

Buna ziua tuturor! Vă sfătuiesc să utilizați serviciile MEDSTAR 32. Cel mai bun moment în acest moment. Lucrează acolo înțelegând oamenii. Cine cunoaște afacerea. Abordare foarte bună și pentru fiecare client. În general, sfătuiesc pe toată lumea să-și folosească serviciile.

Mi-am tratat deja dinții în clinica Medstar timp de un an și nu mi-am regret alegerea. Echipa din clinică este simpatică, întotdeauna va întâlni clientul. Prețul și calitatea sunt plăcute. Puteți face întotdeauna o programare la www.medstar32.ru.

Mi-a plăcut foarte mult clinica. Personalul este prietenos și îngrijitor. Dintele a fost vindecat complet nedureros! Și nu avea timp să clipească. Sigiliul a fost pus cosmetic - de la dintele adevărat nu veți distinge! Da, iar garanția a fost dată. Mi-a plăcut foarte mult. Acum mă voi adresa doar aici.

Pe sfatul prietenilor m-am întors la MedStar 32 și nu am fost dezamăgit. El a tratat mai mulți dinți cu instalarea ulterioară a coroanelor, era mulțumit. Personalul responsabil, și cel mai important - ieftin.

Vreau să-și exprime firma mea de angajați recunoștința pentru un serviciu bun, prețuri rezonabile și o atitudine receptivă! Aceasta este prima mea vizită - și acum eu, dacă e ceva - numai pentru tine!

Recent, a vizitat clinica Medstar 32 cu o durere de dinți. Destul de repede vindecat dintele, prețurile nu sunt foarte scumpe. Vă mulțumesc angajaților clinicii MEDSTAR 32.

Următoarele 9 comentarii ›

Un doctor teribil Mavridis Nikolai Yurievich, nu sfătuiesc pe nimeni. El mi-a făcut dinți, o săptămână mai târziu, dinții mi-au căzut, m-am întors, am jurat - nici un folos. Medicul și-a blocat dinții și a spus că totul ar fi bine, o săptămână mai târziu povestea repetată, a mers de 3 ori pentru a lipi. Sa arătat unui alt ortoped. A spus: "Lucru grozav, este inutil să lipiți, deoarece totul este tăiat." Nu recomand medicația Medstar 32 și Mavridis. În partea de sus a feedback-ului angajaților, este imediat evident că ei se publicizează pe sine în măsura în care pot.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: