2 Sp (regiment special) DPS gibdd

E tot timpul. În seara aceasta, între autostrada Rublyovo-Uspenskoye și autostrada Mozhayskoye, a fost oprită de ofițerii poliției rutiere a doua. Istoria este oprită și de ce va merge subcategoria






2 Sp (regiment special) DPS gibdd

În general, a condus un om mic pentru a lucra acasă. locuiește pe prima autostradă Uspenskoye. A condus totul în ordine. Mă duc acasă, până la autostrada Mozhayskoye, unde erau 5 km. Drumul acolo este meandering și există o trecere de cale ferată. înainte de o întoarcere ascuțită, pe care nu l-am numărat ușor, a intrat în această rundă cu un fluier de cauciuc și praf de pe bordura. doar mișc masina pe care o văd înaintea mea o bastonă magică. Mă opresc, apoi eu și polițistul (n)

n-noapte bună 2 regiment special, documentele dvs. (nici rândurile, nici numele de familie)
Am rupt ceva. cauza opririi. bine, și, în consecință, i-a cerut să se introducă motivându-se astfel încât acum fiecare secundă să poată cumpăra o formă pe orice piață.
n-încălcat și nu o dată. documente pentru inspecție.
Nu vă voi vedea docurile încă, vă voi da. ce puțin.
n-dar faptul că sunt în formă și mașina de lângă DPS nu este suficient pentru tine?
Am spus deja că o astfel de formă poate fi cumpărată sau făcută la comandă. iar mașina știe poliția și, din câte știu, avem deja poliție, astfel încât polițistul comerciant să lase docurile să arate și să stea zâmbind
El a tras ca un hamster. roși. spune că ești rănit ahuhshy inteligent. și-a arătat hârtiile. Numai după aceea vă arăt propria mea și vă întreb
Deci, ce am spart?
n - cel puțin 2 încălcări ale autovehiculului + depășirea vitezei
I-O_o încălcare în cabină. O_o emmm și excesul este fixat pe cameră?
p-da, da. până la două. din păcate nu. dar te-am văzut aproape în lateral în rândul venit
Eu și ce. Ei bine, a mers. Mai mult decât atât? viteza a fost de 65 km / h =)))))
n-a este admisibilă. Ei bine, aceste două încălcări
Ei bine, ce fel?
n - în primul. trece de inspecție trebuie să fie în colțul din dreapta sus, sub parbriz, iar al doilea, că aceste jucării (arată-mi 2 zaruri agățat de oglinda retrovizoare) a interzis mk preveni revizuire.

2 Sp (regiment special) DPS gibdd

Ei bine, ca o inspecție a biletului ar trebui să fie doar, nu pot să-l pun sub frunte și în jurul cuburilor, așa că toate nonsensurile
n - și anume acolo și ar trebui să mintă și cuburile sunt mai bune pentru înlăturare
Nu voi renunța la nimic. poartă regulile de trafic. arată-mi unde sunt punctele despre el și apoi scrie-mi o amendă. dacă acest lucru este bine, și stau din nou zâmbet))))
p-din păcate pentru această amendă nu este furnizat. din păcate. și merită să țineți docurile în mâinile mele
Vreau să-mi arăt trusa de prim ajutor.
da, nu, nu, nu

și apoi dpsnika properlo - Înțelegi că stăm aici pentru un motiv, crezi că sunt dispus să stau aici. nu, fără voie. dar trebuie, nu ești nebun din nou, înțelegi că nu suntem din cauza ca tu stai aici și bla bla bla.

Timp de 20 de minute au fost închise pizdele de televizor LCD. era un tren electric. N-am avut de ce să mă grăbesc. și, la sfârșit, l-am întrebat, în definitiv, comandantul și pentru ceea ce, deși frânat. bine, evident, nu din cauza cuburilor. n-ei și Tehsmotre. și vreau doar să privească. partenerul meu a fost un nenorocit. noua lui mamă. și aici, deși persoana nou. dupa ce i-am spus la revedere si am inceput sa ma duc, a plecat cam la 5 metri, apoi ma scuze si ma alerga. Am frânat. Mentul îmi dă restul procurării și doresc o călătorie fericită.

al naibii de genul ca sunt in ahue si ca si distractie. Linia de fund: în cele două regimente speciale, tipii care se frânge din cauza cuburilor agățate de lobach lucrează. și doar pentru a privi =)


prin tradiție sondajul:

și ești frânată din cauza gunoiului și doar să vorbești la ora 2 dimineața?

  1. Da, încetinesc constant și cer să spună o nouă anecdotă (10% - 32 de voturi)
  • Se întâmplă foarte rar. mai des pentru depășirea vitezei. călătorie la roșu, etc. (17% - 52 voturi)

    2 Sp (regiment special) DPS gibdd

    Tazes toamna și polițiștii la trucurile lor nu pot cădea ca noi =) - aceasta este cu siguranță o capodoperă)))) +
    M-am împiedicat a doua zi la datorie (ieșind din Centura de la Moscova de pe Strada Izhora), bla, bla, bla și așa mai departe. Aflăm cu angajatul că procuratura mea este întârziată)))) Mergem la post și trecem pe spatele mașinii, se uită la scutul ceasului.






    Îi întreabă - "Tipul lui Che în vânătoarea vrăbii?" Eu ... "Da, nu, nu înseamnă să conduci ceva la nimic))) Deci, uneori, sună))))
    El ma dus la post, cu cuvintele "Nu pedepsi, regulile tipului))) În cele din urmă, mi-au scris 100 de ruble și l-am eliberat))))
    Deci LED-urile nu adaugă 50 de cai la curent. )))))))

    2 Sp (regiment special) DPS gibdd

    la subiectul polițistului primit)))))

    2 Sp (regiment special) DPS gibdd

    Și astfel, judecând după conversație, el nu știe nimic despre această tusovka))))

    2 Sp (regiment special) DPS gibdd

    Așa a fost pe un rulment.
    Vorbind cu un polițist de trafic mic pentru 20-25 de minute pentru viață și ce treabă ... pe cei 500, în cele din urmă s-au adunat, băiatul a început să meargă)

    2 Sp (regiment special) DPS gibdd

    pe mine la unirea, chiar la Ring Road direct de toate curg din partea stângă a unui vytsepit număr, care ar fi pe mașină pentru a vedea)) spune, si tu che stilouri de la Lada pus în scenă?)) Eu spun ca exista o fabrica, atunci spune el, Che cha halbă de la Lada șase și înapoi de la helik, karoch cumva el nu a fost iluminat)) pentru că eu acum știu acolo fiecare. zi am plecat și nu te opri))

    2 Sp (regiment special) DPS gibdd

    Ieri, ofigel ..)
    ora nopții. frâne. spune că operațiunea specială este blah-blah-blah. documentele tale. ok, eu dau și apoi a stabilit această asigurare 2 luni ca sfârșit. Spun că am blunt-o. scrie o amendă fără a elimina numerele (aparent pentru o conversație plină de inimă). și întreabă brusc:

    - "Ai făcut asta - nu ai fumat pe Nitsche?" Spit de 2 ori pe asfalt. " Vahue ..) prima dată cu această întâlnire ..)
    - "Nu folosesc nimic, nici țigări", îi spun.
    - "Da? Și elevii sunt atât de mari?"
    Și apoi mi-am dat seama ce se întâmplă - "ahh, da, tocmai am venit cu Bani pur și simplu" =)
    - "Bine, bine, haide, noroc"

    2 Sp (regiment special) DPS gibdd

    De asemenea, am avut astfel de cazuri =). Foarte interesant scris. Mulțumesc! +

    2 Sp (regiment special) DPS gibdd

    hahah))) o situație similară a fost, întrebat de ce sa oprit? a răspuns cu sinceritate "asta sunt banii pe care i-am salvat și vreau să iau mașina". Mașina este interesantă, ca ea și toate acestea "

    2 Sp (regiment special) DPS gibdd

    Când m-am oprit mai întâi (de asemenea, un regiment special), a oprit pentru depășirea, ei bine, se presupune că nu poartă centuri și toate astea, dar a fost foarte amuzant că el a fost vorba despre 5 minute Lipton Ice Tea, în picioare în suportul pentru pahare. el sa îndoit că există ceai! =))

    Din cauza faptului că locuiesc în Odintsovo și periodic conduc acasă târziu la Rublevka, am întâlnit numai 2M de DPS. Dacă oamenii cinstiți frumos)) Cel mai mult plăcut atunci când blunted și a mers târziu în noapte, fără aproape, pe dimensiuni. Ei au frânat, au întrebat, au vrut să meargă la serviciu cu succes și să renunțe)))

    2 Sp (regiment special) DPS gibdd

    "Dacă doriți, vă pot arăta kitul de prim ajutor." - ucis))))))

    2 Sp (regiment special) DPS gibdd

    2 departament super guys)))) Aici suntem oarecum mai mult frânat. vidos cu experiența van.

    2 Sp (regiment special) DPS gibdd

    Îi dau documentele și mi-a spus. Nu sunt interesat de ahahah))))))) speriat de pug)))

    2 Sp (regiment special) DPS gibdd

    Citiți cu plăcere)

    2 Sp (regiment special) DPS gibdd

    a văzut post-speriat))) o mulțime de bukovok .. dar citiți))))
    Asta-i, ca întotdeauna, frumos = P

    tovarășul însoțitor) și normele Th pentru a comunica doe)))))
    citiți până la sfârșit)

    2 Sp (regiment special) DPS gibdd

    La 70 de ani uciși))))))) trebuie să facem același lucru))))))))))))

    2 Sp (regiment special) DPS gibdd

    de asemenea, gandit sa imprime si vineri viitoare este aceeasi plimbare =)

    2 Sp (regiment special) DPS gibdd

    trololo :))
    un bun gonz căzut =)))) "doar popizdet și un nebun amic" :)))))))))

    2 Sp (regiment special) DPS gibdd

    poveste amuzantă, a zâmbit))))))))) Aș spune că starea de spirit a ridicat))) Și mă astăzi la examenul zavalili.Po-cu excepția acestei poponar, nu le pot numi







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: