2-in-1 blush și luciu de buze essense

Fetele, azi vorbesc despre un remediu universal în poșetă - crema de fard de obraz și luciu de buze 2 în 1 - plămădit Girls seria turneu în umbra 01 Big Apple.







Producătorul (Germania) promite o textura cremoasă delicată și delicată. Produsul este universal - potrivit ca o blush și o luciu de buze.

2-in-1 blush și luciu de buze essense

Acest produs mi-a fost dat ca un cadou de la o fată de frumusețe blogger. Voi spune imediat că am visat la fard de obraz, dar nu am reușit să ajung la magazin și să aleg cele potrivite. Și aici am primit vechiul meu catalog de produse și am fost foarte mulțumit de acest fapt.

Ambalare și aspect

Blush (le voi spune așa, deoarece eu folosesc cea mai mare parte în această calitate) - ambalate într-un plastic transparent, destul de subțire în aparență. Dar cunoscând acest brand, nu mă surprinde. Blocarea se face bine, se fixează bine și chiar până se rupe. Adevărat, ambalajul nu are nici un cuvânt în limba rusă, dar, în principiu, este clar ce fel de produs este.

2-in-1 blush și luciu de buze essense







Blush-ul are o textura delicata, cremoasa, dar este densa. O aroma placuta - imi aminteste de aroma nectarinei) Cantitatea din pachet este de 2,5 g.

Umbra și aplicația

Foarte frumos umbră în roșu - luminos roz, strident. Dar pe obraji și buzele tushuetsya într-o ceață obscure. Blush foarte bine dau culoare - destul de ușor de atingere pentru a tasta un deget destul de cantitate pe un obraz.

2-in-1 blush și luciu de buze essense

Nu stiu daca toata lumea este constienta de ea, dar fardul cremei trebuie aplicat peste remedii tonale lichide si pulverizat de sus si in nici un caz nu ar trebui sa fie aplicat deja pe pulbere - altfel vor exista bulgari urâti. Fac asta, fac machiaj si umbra inainte de a aplica o pudra pe care o imbraca putin pe merele obrajilor mei si abia apoi am pulbere - apoi o blush foarte natural - ca de la un inghet.

Blush-ul este foarte matasos, se potrivește bine pe piele. Nu închideți porii. Un pic se estompează în timpul zilei, dar cred că acestea sunt caracteristicile tuturor produselor din cremă. Roși și produs versatil potrivit pentru orice make-up, pentru că dacă doriți să le poate fi laminat la culoarea dorită - acestea sunt foarte uniform stratificat și nu permit un efect vulgar.

Sunt foarte multumit de ei si mi-am sfatuit deja toti prietenii. În ceea ce privește utilizarea acestor strălucire ca luciu de buze - atunci nu se mai comporta așa bine. Pe buze, culoarea devine abia vizibilă, ca o strălucire, strălucirea este uscată, ele stau neuniform pe buzele mele și se strecoară într-o bandă albă după o jumătate de oră după aplicare.

Desigur, eu nu o desfac și o folosesc ca o roșie - aici sunt ideale. Mi-am facut rosu ca dar, dar le poti cumpara pentru 179 ruble fara nici o reducere.

Folosești mijloace universale?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: