10 reguli de vară, detalii de modă

În această săptămână sărbătorile de vară vor începe. Dar înainte de a pleca să ne odihnim, vrem să vă lăsăm o scurtă referire la cele mai actuale tendințe ale verii.






10 reguli de vară, detalii de modă

Să ne dăm seama care sunt lucrurile, culorile și accesoriile care merită să fie atente, pentru a vă reaproviziona dulapul de vară?

1. Purtați pantaloni și pantaloni afgani

Pantalonii-afghani și pantalonii trebuie să apară în dulapul de vară al fiecărui moda!

10 reguli de vară, detalii de modă

10 reguli de vară, detalii de modă

Atunci când alegeți pantaloni, acordați o atenție specială pantalonilor din țesături cu luciu metalizat.
10 reguli de vară, detalii de modă

A purta astfel de pantaloni este cel mai bine nu cu tricouri laconice și sandale. Încercați să combinați afghani și pantaloni cu pantofi cu toc înalt, bluze feminine și tocuri cu decor.

2. Purtați militar istoric

Tema armatei este încă la vârf. Dar în acest sezon merită mai ales să acordăm atenție acelor lucruri care arată în mod clar influența costumului istoric. Jachetele de la Balmain sunt cei mai străluciți reprezentanți ai acestei teme.

10 reguli de vară, detalii de modă

Puteți purta astfel de jachete și veste cu pantaloni oval, și cu jeans-varenkami și rochii mini.

3. începeți în blugi rupte și jeans-varenki

Am vorbit deja despre aceste blugi în detaliu. Albastru, gri, negru sau aproape în întregime alb - există o mulțime de opțiuni. Principalul lucru este să alegi pe cele în care te vei uita irezistibil.

10 reguli de vară, detalii de modă

Puteți purta aceste blugi în stiluri foarte diferite. Ele pot purta cu un tricou cu o imprimare și sandale amuzant, cu topom asimetric cu un decor și sandale cu tocuri inalte sau cu o jachetă în stil militar, cu o mulțime de decorațiuni. Alegerea este a ta.

4. Purtați o rochie cu o jachetă, stilizată ca bărbat

Imaginea este construită pe contrastul unor forme moi și clare. Această combinație subliniază feminitatea, rafinamentul și fragilitatea. Asigurați-vă că ați încercat această opțiune.

10 reguli de vară, detalii de modă

A purta un astfel de set este cel mai bun cu ornamente mici și pantofi cu o cantitate minimă de decor. Din pungi este mai bine să alegeți un ambreiaj mare sau un plic.

5. Purtarea amprentelor africane

Etnica se află, de asemenea, în centrul atenției în această vară. Și cele mai "fierbinți" vor fi amprentele, stilizate ca africane.
Junya Watanabe

10 reguli de vară, detalii de modă

Lucrurile cu o astfel de imprimare arata bine ca un stand-alone sau în combinație cu obiecte de costum monotone liniștite. Una dintre cele mai bune combinații este denim.

6. Nu uitați de scara bej

Când alegeți haine noi pentru dulapul de vară, nu uitați că nu numai culorile luminoase vor fi relevante. Culorile calme sunt, de asemenea, la vârf.

10 reguli de vară, detalii de modă

7. Combinați corect culorile luminoase

Amintiți-vă principalele combinații de culori:

- portocaliu + nuante mai deschise de portocale;
- portocaliu + purpuriu;
- khaki + purpuriu;
- albastru + roșu sau fuchsie;
- Fuchsia + verde sau albastru.

10 reguli de vară, detalii de modă







8. Purtați sandale cu multe curele

Atunci când alegeți încălțăminte de vară, amintiți-vă că sandalele și sandalele cu cele mai multe curele vor fi cele mai relevante. Cu cât mai mult, cu atât mai bine. Astfel de pantofi se vor potrivi aproape oricarui stil si subiect al dulapului.

10 reguli de vară, detalii de modă

Detalii despre sandale de vară în această recenzie.

9. cumpărați o pungă cu mult decor

Pungi decorate cu margele, paiete, flori textile sau lanturi. Alegeți cel care vă convine cel mai bine pentru imagine.

Louis Vuitton

10 reguli de vară, detalii de modă

Dolce gabbana
10 reguli de vară, detalii de modă

10. Să purtați ornamente de pe un coral și chihlimbar,

purta flori textile și metalice

Este decorațiuni care ne completează imaginea. Ce ar trebui să aleg în această vară? Flori textile mari, coliere din flori metalice, margele de coral si pandantive de chihlimbar.

10 reguli de vară, detalii de modă

chihlimbar
10 reguli de vară, detalii de modă

Flori metalice
10 reguli de vară, detalii de modă

Flori textile
10 reguli de vară, detalii de modă

Detalii despre podoabele vara sunt aici.

Acestea sunt principalele reguli ale dulapului de vară. Amintiți-vă pur și simplu. Și puteți viziona întotdeauna această recenzie înainte de cumpărături.

Și dulapul tău de vară este deja format? Ce altceva ai de gând să cumperi? Ce idei interesante doriți să implementați?
Vom discuta!

fotografie: stil.com, marieclaire.fr

Jeans-varenki ... Nu-și puteau pierde fusta în timpul primei lor aderări la modă. -)))
În general, din toate tendințele, cum ar fi doar culori strălucitoare, pungi cu decorațiuni și culoare bej (pe care o iubesc, dar, din păcate, nu o picătură de reciprocitate ...)

Încă o dată am cumpărat o luciu, am văzut acolo arcuri plictisitoare de primăvară și mi-am dat seama că trebuie încă să te înregistrezi pe site. 🙂

Bună ziua, Sophia!
Deci, de vară deja cumpărat sandale cu țesut, în viitorul apropiat umple peruca și visul de o altă pungă cu o grămadă de ciocolată.
Afganistanul MULTUMESC, dar mi-e teamă că, cu extravaganța mea, trecând la adevăratul lucru, ei vor atârna. Prin urmare, toate aceleași scurte pantaloni scurt ... 🙂

ultima noapte in curs de culoare luminoase rochie Fuchsia cu o tapiterie de catifea verde - soțul este încă maxilarului nu este selectată, această combinație de culori caută pentru el dintr-o dată, astfel încât, pe termen dimineața pentru a lucra cu o mare dorință de a spune vă mulțumesc! Sofia, mulțumită ție, voi nu numai ca arata mai bine, dar, de asemenea, starea de spirit 🙂 doar perfect!
Acum, în ceea ce privește arcul bej - o rochie de mătase cu un sacou aproape aceeași lungime, sau un costum de mătase cu o manta (și picioarele pot afganii - eu nu pot decide asupra tuturor, poate că va avea succes și să devină un mod).
Sunt decorațiuni de chihlimbar, dar vreau mai mult corali. și flori textile, doar ceva ce nu se întâlnesc cu mine ..
încă în cursul unui sacou de mare la o rochie violet tricotată.
astfel încât până în vara este mai puțin gata! Dacă numai vremea nu a dezamăgit.

bună dimineața tuturor, dragi complici! 🙂
cum am așteptat acest articol, și nu ma dezamăgit))) repetarea - mama învățăturii, așa că această colecție este foarte relevantă.

1. Oh, Afgană))) mama mea îi urăște sincer, și sora mea și îmi place dragostea pasională. afganii scurt denim am făcut vara dobândit în Spania, dar doar ieri a cumparat un altul - lung, gleznă, de culoare gri-albastru, doar groază confortabil)) îmi place faptul că le puteți trage până la genunchi, variațiile sunt multe .

2. Armata istorică a trecut oarecum de garderoba mea. un pic nu al meu, nebun ca cum arata pe podium, dar aici la mine si pe mine nu imi pot imagina deloc.

3. rupt blugi si blugi-Varenkov - recenta achiziție de blugi de culoare albastru deschis cu zdrente Varenko pe buzunare si centura, este necesar să se arate, nu spun. bine, cateva piei de culori diferite si cu gauri in diferite locuri 🙂 sunt, de asemenea, disponibile

4. rochie cu o jacheta - foarte frumoasa si doar subliniaza feminitatea, imi place foarte mult. îmi pare rău, jacheta mea este doar negru, dar în planurile nu există achiziții noi, așa că îi voi administra

5. Afișe africane - este doar AH! dar nu am văzut încă, sincer, astfel de lucruri în magazinele în care mă îmbrac. Sper, încă înainte, chiar vreau o bluză sau o tunica cu o culoare asemănătoare. Îmi plac lucrurile atât de strălucitoare, iar soțul meu, din fericire, prea 🙂

6. Și bejul mi-a trecut prin mine. L-am purtat în primăvară, dar în vara vrei ceva mai luminos)), există doar pantaloni crem drept în dungi gri și bej, dar le-am purta cu gama de culoare alb-cenușiu și vin, pur arcul bej nu se poate face.

7. culori strălucitoare - toate ale mele)) ieri iarăși i-a cumpărat din nou o rochie într-o gamă violet-turcoaz luminos, diluată în gri. dar, în general, câți se vor bate deja pe forum ... și încă nu pot pune fotografii noi. Oh, rușine pe capul meu!

8.9.10. sandale cu curele - nu au împiedicat ar fi una, dar în vara vreau să iau o pauză de la tocuri, govorya.sumki sincer cu decorul - există unul, și direct la casier)) ornamente - complet, dar aici, din nou, nu pot intra în jetul sau coral sau chihlimbar, sau flori - trebuie să fie corectate.

Mulțumesc pentru articol, dragă Sofia!

Bună dimineața.
Multumesc pentru articol. totul este clar de înțeles, "militar"))) Îmi place)))

există:
1. afgana (Exemplu pentru distracție, atât de confortabil încât nu a vrut să tragă), aceste tocuri ca o Botine de vară cu găuri, și topom neobișnuite, în plus față de concis tricouri - cu ei încă în zona de confort)))
3. Varenkov aproape) Piei (găsit în tomberoanele, straziki bătută cu preoți) + gri tricou cu fața unui leu))), există încă un tricou albastru cu prozr.payetkami. Îmi port blugi și îmi place.
6. Bej - da
7. Culori strălucitoare - există totuși, în timp ce alegi mai puține opțiuni radicale pentru combinarea culorilor, dar voi corecta)
8. sandale - acolo

la fel ca opțiunea 4 - rochie cu jacheta unui bărbat. dar ... având în vedere caracteristicile figurii (este necesar să se sublinieze talia), este foarte dificil să alegeți un astfel de set. deși arcul de la Stella McCartney se inspiră)))

minte ... o mulțime de îmbinări și pantofi rafinate ... și mai multe rochii verzi cu pantofi roșii ... mmm







Trimiteți-le prietenilor: