10 întrebări către stea

- Ce te interesează în proiectul "Epoca de gheață". Cele mai bune dintre cele mai bune "? De ce ați decis să participați din nou la aceasta?
- În primul rând, este bine să fii cel mai bun dintre cei mai buni. Și, în al doilea rând, mă forțez să merg la sala de sport cu mari dificultăți. Și aici este o încărcătură fizică bună. Și apoi, schimbarea activităților este un fel de odihnă. Și totuși, mă întreb ce voi primi.







- Este mai ușor sau mai dificil să participați în acest sezon?
- Totul pare să fie de la început, ca și când nu s-ar fi întâmplat nimic înainte! Bineinteles, in comparatie cu al doilea sezon al perioadei glaciare, ma simt ca un patinator adevarat, deja stiu foarte mult, insa incepeam practic sa ma antrenez in acest sezon de la zero. La urma urmei, a existat o pauză destul de mare înainte de a vă întoarce pe patine. Chiar și partenera mea Irina Lobacheva a fost inițial șocată, pentru că aproape am avut de învățat din nou patinajul.

- Cum se pregătește pentru următoarea ediție?
- La muncă, în sudoare.

- Cât timp petreceți pentru antrenament?
- Mă antrenez cât mai curând posibil. Este adevărat că această posibilitate nu este suficientă acum. Fac filme la Sankt-Petersburg, mai multe spectacole și turnee. De exemplu, ieri, a zburat de pe Israel, lăsând astăzi în Sankt Petersburg, și încă mai avem două zile de antrenament, și apoi se grăbesc la Dubai in turneu, vin înapoi din nou ... și rămâne două zile libere de formare ... mai bine!







- Care este numele filmului pe care îl filmați în prezent?
- E o serie. Titlul de lucru este Jack Ripper. Sper că acest film va fi numit altfel.

- Dmitry, trainerul ține cont de ideile și comentariile tale în declarația problemei?
- Da, putem spune că acesta este un proces creativ comun. În ceea ce privește partea dramatică a complotului.

- Ce te atrage într-un partener?
- Performanța ei uimitoare și ceva care mă ajută în patinajul și, în același timp, este capabil să învețe de la mine, de exemplu, în scenă. Este relevant pentru acest lucru. Se întâmplă, desigur, că dispoziția nu este corectă. Mereu ies pe gheață cu o stare bună, pentru că acesta este un proces creativ și ar trebui să aducă plăcere. Nu sunt pentru durere, eu sunt pentru bucuria de creativitate!

- Ce perechi de proiecte vă place?
- Simt cu toata lumea. Crede-mă, patinajul pe gheață este o sarcină colosală. Mai ales pentru cei care nu au stat pe patine. Și pentru cei care au stat - aceeași lucrare. Trebuie să ne sprijinim în continuare ne-profesioniștii. Mă uit și mă întreb cum oamenii fac astfel de lucruri de la nimic! În mod literal, în urmă cu două zile a râs când i sa arătat acest element și acum face astfel de trucuri complicate!

- Care sunt sperantele tale pentru proiectul "Epoca de gheata". Cele mai bune dintre cele mai bune "?
- Sănătatea corectă, mai subțire pentru a deveni. În tur pentru a merge cu băieții. Aici compania este bună, suntem foarte calzi unii cu alții.

- Mulțumesc foarte mult. Vrei ceva pentru cititorii noștri?
Nu pot decât să doresc tuturor sănătății. Aveți grijă și zâmbiți! După cum a spus Munchausen, cele mai teribile greșeli apar cu expresia unei fețe serioase. Este într-adevăr așa, trebuie să zâmbiți și va fi mai ușor pentru toată lumea.

Elena LOKTEVA.
Fotografie de M. Myasnikov.

10 întrebări către stea







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: