93 Răspunsuri pentru icoana la москва, якиманка, болотная набережная, 9

Am mai mulți prieteni care se numesc Tatiana, așa că am decis să sărbătorească Ziua Tatyanei deci nu uitați, dacă nu pentru viață, astfel încât întregul an exact) pentru a trece la cap sunt opțiuni diferite de la cafenele, restaurante și altele. Dar trebuie să fie ceva original și interesant). Și am mers la ICON. Atmosfera din club asa ca am luat ceea ce noi nu am observat cum a zburat timp))) Clubul a fost GRADE, A-Dessa, T-Killa și Nikita :)) a fost doar super-)) Ne vom aminti mult timp în această seară)))







De foarte multe ori vizitez ICON. Atmosfera este foarte veselă. Conduce în mod constant petreceri de clasă cu participarea unor DJ-i populare. Recent am fost Leonid Rudenko, eu sunt foarte mulțumit că a auzit-l trăiască!)) întotdeauna distractiv, băutură gustoasă la bar, ringul de dans este plin de oameni frumosi si gay) Categoric voi continua sa viziteze acest loc minunat!

Am fost la o petrecere cu Dominic Joker în clubul ICON și asta este ceea ce pot spune! Mi-a plăcut performanța și programul care l-au urmat! Pleasant surprins de clubul însuși))) O astfel de ceasornicărie, o atmosferă amuzantă pe care nu am mai văzut-o de multă vreme. Scena este abruptă! Dansul mare este super. Sunetul bun și lumina au făcut această seară de neuitat :)))

Băieți! La intrare cozile uriașe creat artificial pentru a crea aspectul "mulțimii" facekeeper întotdeauna merge undeva. Gardienii constau din Gopnik, ala 90. În timp ce se aflau, au auzit atât de mult. Deja într-un astfel de loc de revendicare ar fi putut lua cele normale. Acesta nu este un club, ci un muzeu de felul ăsta, chelnerii sunt atât de amețitori și aroganți ca și cum ar fi din cea mai înaltă caste a societății. Fu, arăți urât pe fața asta proastă. Du-te mai bine în "Jager", "Insomnie" sau "țigan". "Acoperișul lumii" este un loc foarte interesant, dar. Data viitoare ›







Legea anti-tutun privind interzicerea fumatului în locurile publice este încălcată cu blândețe și absolut deschisă. Este teribil! Nimeni nu este responsabil. Amenzile mici sunt vizibile.

Am mai mulți prieteni care se numesc Tatiana, așa că am decis să sărbătorească Ziua Tatyanei deci nu uitați, dacă nu pentru viață, astfel încât întregul an exact) pentru a trece la cap sunt opțiuni diferite de la cafenele, restaurante și altele. Dar trebuie să fie ceva original și interesant). Și am mers la ICON. Atmosfera din club asa ca am luat ceea ce noi nu am observat cum a zburat timp))) Clubul a fost GRADE, A-Dessa, T-Killa și Nikita :)) a fost doar super-)) Ne vom aminti mult timp în această seară)))

De foarte multe ori vizitez ICON. Atmosfera este foarte veselă. Conduce în mod constant petreceri de clasă cu participarea unor DJ-i populare. Recent am fost Leonid Rudenko, eu sunt foarte mulțumit că a auzit-l trăiască!)) întotdeauna distractiv, băutură gustoasă la bar, ringul de dans este plin de oameni frumosi si gay) Categoric voi continua sa viziteze acest loc minunat!

Am fost la o petrecere cu Dominic Joker în clubul ICON și asta este ceea ce pot spune! Mi-a plăcut performanța și programul care l-au urmat! Pleasant surprins de clubul în sine))) O astfel de ceasornicărie, atmosferă amuzantă pe care nu l-am mai văzut de mult timp. Scena este abruptă! Dansul mare este super. Sunetul bun și lumina au făcut această seară de neuitat :)))







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: