5 sezonul Winx - povestiri-zvonuri

5 sezonul Winx - povestiri-zvonuri

În primul rând există informații despre conversie:
- Se numește ELEMAKSIMUM. După ce a primit-o, Winx va deveni cele mai puternice zane ale planetei lor, ceea ce înseamnă că nimeni altcineva de pe planetele lor native nu va fi capabil să-l primească. Cumva noile forțe sunt legate de emoții. De exemplu, floarea va câștiga puterea sub numele de "A doua șansă" sau altceva. Acest lucru se datorează faptului că, cu ajutorul puterii focului balaurului, ea poate da oa doua viață, salvată de miros. Muse va primi ceva din puterea Solidarității. Din nefericire, restul zânei nu știu.






- Pox cu începutul va primi enchantix, și apoi o nouă transformare a Winx! Dar enchantixul va fi special, pentru că este o zână specială. Ea va câștiga puterea sub titlul "Inima animalelor". (există poze)
- După ce a primit Elemaximum, Poxy va deveni cea mai puternică zână din echipă, dar floarea va rămâne lider.







Potrivit complotului desenului animat:
"Îi vor îndura pe Naboo!" El va apărea în al doilea film 3D Winx!
- Din păcate, Artoo, câinele Poxy, va conduce mașina și nu va mesteca.
- Flora și Bloom vor fi capturați în răzbunători răi de zână și vor lupta împotriva vinxului. Dar Poxy, cu ajutorul noilor capacități Enchantix, va putea să-și salveze dușmanii! (există poze)
- La zână terestră va fi un pixy! Numele ei este Aprel, dar nu sunt sigur ...
- La viața de zi cu zi Poxy o altă tunsoare. (Există o imagine)

Și acum despre copiii Winx:
- După cum sa dovedit, vor! Dar numai în sezonul 6!
- Fiica lui Bloom va avea puterile misterioase "Blue Fire".
- Fiica lui Flora va putea revitaliza astenia și îi va transforma în animale, așa că este foarte prietenoasă cu Poxy.
- Fiica lui Techna gestionează portaluri și labirinturi.
- Nu am aflat ce fiica lui Stella se ocupa, dar ea a aflat că nu ar vrea să fie o zână și nu ar merge la Alfea ...
"Leila va avea un băiat!" În gemenii mei ...
"Nu am auzit de ceilalți copii".

Discuții 1000

Intră. să răspundă

Elemente populare noi în Diverse de la Winx!

Știri Fan Party Toate știrile site-ului

Fanpartia sa mutat la SSL

Fan PARTY a dispărut și sa întors. Toată lumea este binevenită

Nume în loc de porecla

Nu fi acru - în Fan Party, atârnă!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: