199201801 - Kibitka - cronică a grupului Alice

Evgeni Yuryevich Dodolev: Ei bine, ce, vom trage? Nu-i așa?
K. Kinchev: Să rezolvăm problema din punctul de vedere al ... care nu știm.

E. Dodolev: Bine, atunci vom decide asupra drumului. Deci, Bones, un portret de familie ...






K. Kinchev: Adică, a început deja să tragă?

E. Dodolev: Nu în timp ce repetăm ​​... Spuneți-mi, vă rog, cine au fost părinții voștri? Cum ai ajuns într-o astfel de viață? Aveți frați, surori, copii?
K. Kinchev: Eu am, ca normală a oricărei persoane, părinții (tată, mamă), am frați (doi frați cu mine, Dennis și Chiril).

E. Dodolev: Cei mai tineri?
K. Kinchev: Tineri atât. Deci, am copii, am un fiu și două fiice. Așa este.

E. Dodolev: Și frații sunt implicați în muzica ta?
K. Kinchev: Kirill are un grup, face ceva acolo. Acum are un punct aici la Moscova. În general, este angajat în creștere deplină. Nimic nu scrie astfel de cântece.

E. Dodolev: Este el Kirill Panfilov sau Kirill Kinchev?
K. Kinchev: Panfilov.

E. Dodolev: De ce nu vrea să împrumute pseudonimul fratelui său mai mare?
K. Kinchev: Și pentru că nu are nimic de-a face cu Kinchev.

E. Dodolev: Nu este un frate?
K. Kinchev: Vărul. Acesta este fiul fratelui tatălui său.

E. Dodolev: Și al doilea frate ...
K. Kinchev: Cel de-al doilea Denis, unul mai în vârstă, a fost angajat în armată, a cântat ceva pe chitară și acum el a devenit pur și simplu în afaceri. Este la modă să faceți afaceri acum.

E. Dodolev: Este un frate?
K. Kinchev: De asemenea, vărul. Prin mama.

E. Dodolev: Aici sunteți atât de sceptici în legătură cu afacerea, este ca și cum ați presupune că Alice este cel mai non-profit grup, Rock se joacă acolo, nu există muzică pop ...
K. Kinchev: Da, joaca Rock, nu pop, dar avem propria noastra afacere, afacerea noastra, eliberam inregistrari cu mijloace proprii si aici o numim "recordul Alisei". Adică, nu depindem absolut de nimeni.

E. Dodolev: Spune-mi, și rockerii, probabil, invidie popsovikam, pentru că popa câștigă mai mulți bani mult mai mult.
K. Kinchev: Pur și simplu nu mai avem timp să ne gândim la asta. Multe dintre problemele lor. Prin urmare, în ceea ce privește cine, cât de mult ... banii altor oameni sunt, în general, ridicol. Ei sunt angajați în propria lor afacere, suntem ai noștri.

E. Dodolev: Și aceasta este o abordare necomercială: oamenii au venit - trebuie să luăm ...
K. Kinchev: Ei bine, ce fel de comert este asta? Doar mulți nu știu cum și unde, împărtășesc doar informații. Asta e tot.

E. Dodolev: Credeți că mulți nu știu, dar mulți vor?
K. Kinchev: Foarte mulți oameni vor.

E. Dodolev: Credeți că aveți mai mulți uscătoare de păr decât, de exemplu, grupul de Lube?






K Kinchev: Înțelegeți, nu avem fani, avem o armată, avem luptători - este ceva diferit.

E. Dodolev: luptători? Ce bătăi se confruntă cu cineva?
K. Kinchev: Dacă este necesar, atunci fețele sunt bătute.

E. Dodolev: În ce situații este?
K. Kinchev: Ei bine, în ce situații? Să spunem la concerte, dacă unii au plecat. Apoi, în general, avem concerte fără miliție și, în general, cine, dacă nu detașamentul militant, va păzi ordinea, va susține concertele noastre? Numai ei.

E. Dodolev: Știți că în momentul de față cele mai presante probleme, cele mai presante probleme sunt grub. Spune-mi ce e meniul tău în plus față de morcovul și vierii pe care prietenii tăi o ucid. Ce mananci de obicei? De ce bei de obicei?
K. Kichnev: Da, ceea ce Dumnezeu va trimite! Ce va trimite Dumnezeu. Dacă vreau să beau vodcă - mă duc să o cumpăr.

E. Dodolev: Șoferii de taxi?
K. Kinchev: Bineînțeles, dacă nu este suficient, dacă este în timpul nopții, atunci trebuie să luați un taxi, pentru că dacă încep să beau, atunci, de regulă, nu am de ajuns. Datorită faptului că am stocul.

E. Dodolev: Din câte îmi amintesc, ați fumat mereu. Fumezi ca si inainte?
K. Kinchev: Fumez, da. Fie pentru a fuma pentru claritate? Dă-mi o țigară.

A.Panfilova: Te rog.
K. Kinchev: Mulțumesc.

E. Dodolev: Fumezi doar american?
K. Kinchev: Winston, da.

E. Dodolev: Este acesta preferat sau doar un accident?
K. Kinchev: Nu, ne confruntăm cu Cuba, vedeți, acum ...

E. Dodolev: Și care a fost data asta?
K. Kinchev: Am sărbătorit ziua mea de naștere împreună cu părinții mei.

E. Dodolev: Aveți o zi de naștere pe 25 ...
K. Kinchev: pe 25, da. Pe 25 am sărbătorit cu prietenii mei, respectiv pe 28 cu părinții mei.

E. Dodolev: Ați sărbătorit cu prietenii dvs. timp de trei zile, înțeleg.
K. Kinchev: Da. Apoi tocmai am venit la părinții mei.

E. Dodolev: Văd.
K. Kinchev: Au fost băut și hrăniți. În general, totul ...

E. Dodolev: Cine sunteți anul? Vreau sa zic horoscopul.
K. Kinchev: Depinde de ce. Sunt Capricorn.

E. Dodolev: Nu, pentru anul.
K. Kinchev: An - câine.

E. Dodolev: Câinele. Prin urmare, anul dvs. nu este în curând. Ce se pot aștepta câinii în anul maimuței? Nu te cunosc?
K. Kinchev: Nu sunt foarte dornic și urmează aceste horoscopuri. Știu că acum este anul maimuței negre și ce poartă? Dacă numai o maimuță neagră poate arăta un fund roșu. Dacă este foarte bun în stilul nostru, din nou.

E. Dodolev: Și de ce ai devenit o blondă?
K. Kinchev: M-am săturat să fiu gri. A decis să devină roșie.

E. Dodolev: Nu pot spune că ai atâtea fire de păr gri care ...
K. Kinchev: Sunt deja alb.

E. Dodolev: Da? De cât timp ai această cruce, acest cercel?
K. Kinchev: Fanii mei mi-au dat ziua de nastere. Aceasta.

E. Dodolev: Și înainte de asta ...
K. Kinchev: A fost diferit.

E. Dodolev: Îmi amintesc că mi-ai spus odată că aproape ai venit cu cuvântul "scoop", nu? Mă înșel?
K. Kinchev: Nu, te înșeli.

E. Dodolev: A fost o poveste asociată cu o "scoopă".
K. Kinchev: Mi sa dat o scoică, a avut mult timp cu mine pe acel, într-un apartament vechi. Cu o seceră și un ciocan.

E. Dodolev: Și de ce ți-au dat o scoică?
K. Kinchev: Nu știu. Doar. Din nou, fanii au venit și mi-au dat o scoică. În această intenție, în general, nu văd.

E. Dodolev: Spune-mi, ai avut hobby-uri? Cu excepția ... ei bine, este clar, atunci ai fost iubitor de muzică, așa cum ai spus totul într-una din piesele tale. Aici ai mai practicat hochei ... Ai avut hobby-uri? Ai colectat timbre acolo?
K. Kinchev: Da, am avut un hobby. Am băut, iarba fumată, am vorbit cu fete.

E. Dodolev: Spui totul în trecut. Acum nu bei? Nu fumezi sau ...
K. Kinchev: Acum m-am limitat, da.

E. Dodolev: În cele trei?
K. Kinchev: Da. În toate astea







Trimiteți-le prietenilor: