15 Recenzii de laser la clinica la moscov, якиманка, повдигнатий переюлок, 12

Pentru o lungă perioadă de timp am vrut să fac îndepărtarea părului cu laser. Dar totul nu îndrăznea. Accidental a observat clinica într-o stradă laterală liniștită din Polyanka. Am venit, m-au salutat cu căldură, doctorul a fost liber, a fost de acord să mă consulte cu privire la această procedură. El mi-a explicat despre contraindicații, a insuflat încredere în mine și am decis imediat să fac îndepărtarea părului pe mâini. Rezultatul este foarte multumit. Vă mulțumesc foarte mult Laser Lounge Clinic. Acum sunt clientul tău obișnuit!







Pentru o lungă perioadă de timp am vrut să fac îndepărtarea părului cu laser. Dar frica de cuvântul laser ma oprit. Am citit mult pe diverse site-uri și forumuri despre arsuri și iradiere. Și acum vreau să împărtășesc impresiile mele despre "procedura teribilă")) Am trecut prin 3 proceduri pe picioarele mele în LLC. Procedura pentru îndepărtarea părului cu laser nu este cea mai plăcută, dar în comparație cu curățarea feței, atunci îndepărtarea părului este mai ușor de tolerat. Nu am avut arsuri sau umflături. Parul cade foarte repede. Și de fiecare dată când numărul lor scade. Și este adevărat. Vă recomand. Data viitoare ›







Prietena a recomandat anul trecut clinica Laser Lounge. E un client obișnuit. În cele din urmă, am ajuns la maturitate și acum 3 săptămâni am mers la clinica pentru epilarea lui Elos în subsuori. Clinica este frumoasă, atmosfera este binevoitoare. Administratorul a tratat ceaiul gustos, a ajutat la completarea documentelor. Înainte de procedură, medicul meu Irina ma consultat și mi-a acordat îngrijire după epilare. Procedura în sine era confortabilă și rapidă. După o săptămână, părul a început să cadă. Acum pielea este curată și netedă ca un copil. Vă recomandăm clinica și procedura!

Vreau să-mi exprim recunoștința față de Musaeva Karina pentru lucrul pe care l-am făcut cu privire la întinerirea fără o operație. În 57, mă uit la 45! Frumusețea necesită mulți bani, dar merită! Clinica este minunată, confortabilă, frumoasă.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: