15 Fapte incredibile despre al cincilea punct

Al cincilea punct - unul dintre locurile cele mai savuroase asupra organismului uman. Mulți acorde o atenție la fața locului moale din jur, în special de sex opus, la un nivel de subconștient. Din cele mai vechi timpuri, oamenii de aspectul lor a determinat statutul și starea de sănătate a reciproc, precum și un rol important de jucat și fund. Pe aceasta puteți vedea dacă o persoană are bani și resurse pentru gustoase și o mulțime de a mânca, și în raport cu fetele de pe dimensiunea de șolduri și tot ceea ce a determinat următoarea indiferent dacă sunt sau nu ea transporta și de a da naștere unui copil sănătos poate fi. Deci, nu fi surprins când omul următor va holbeze la fundul. Așa că am făcut natura!







1. Prezența șoldurilor mari reduce riscul apariției diabetului și a bolilor cardiovasculare. Dacă grăsimea este în coapse și nu în stomac, conține hormoni care împiedică apariția acestor boli.

15 Fapte incredibile despre al cincilea punct

3. Femeile cu coapse pline se nasc cu copii mai inteligenti. Faptul este că în aceste locuri sunt stocate stocurile de grăsimi omega-3, care sunt foarte importante în formarea creierului unui copil.

15 Fapte incredibile despre al cincilea punct

4. Gluteus maximus sau musculatura gluteus maximus este cel mai mare mușchi din corpul uman. Cu ajutorul ei, putem sprijini poziția directă a corpului, precum și să sară și să fugim.

6. Există zvonuri că al cincilea punct Jennifer Lopez asigurate pentru 1 miliard de $, deși cântărețul neagă.

15 Fapte incredibile despre al cincilea punct

7. Unele țestoase știu cum să respire prin anus. De exemplu, această broască țestoasă pictată trece la acest tip de respirație în timpul hibernării pentru a economisi energie.

15 Fapte incredibile despre al cincilea punct

"Fiul meu este una dintre sutele de norocosi nascuti dupa chimioterapie". Istoria sufletului a explodat Net.







15 Fapte incredibile despre al cincilea punct

Nimeni fără păcat: celebritățile care au dat naștere iubitorilor. Și nu regretă.

15 Fapte incredibile despre al cincilea punct

"Am băut un pahar de vin și am vrut să trec pe aici". Mass-media discuta prima conversatie cu Zaitseva dupa accident.

15 Fapte incredibile despre al cincilea punct

A devenit cunoscută motivul căsniciei grabnice a prințului Harry către Megan Markle.

15 Fapte incredibile despre al cincilea punct

În locul potrivit la momentul potrivit: 20 de fotografii, doriți să aplaude în picioare.

15 Fapte incredibile despre al cincilea punct

Solistul trupei Linkin Park a lăsat o voință înaintea sinuciderii sale. Din conținut devine infricosator.

OFICIAL ÎN SOCIETĂȚI

CELE MAI POPULARE

15 Fapte incredibile despre al cincilea punct

33 ilustrații intime și chiar provocatoare, în care este afișată frumusețea atingerii.

15 Fapte incredibile despre al cincilea punct

Realitate postnatală în 9 fotografii spectaculoase. Nu totul este la fel de frumos ca în revistele lucioase.

15 Fapte incredibile despre al cincilea punct

20 imagini complet inofensive care este mai bine să nu se deschidă în timpul muncii.

15 Fapte incredibile despre al cincilea punct

O imagine din Las Vegas, care a zburat peste tot pe Internet. Aceasta este tragedia care ascunde această fotografie inimaginabilă.

15 Fapte incredibile despre al cincilea punct

Prințul Harry și-a pus toate urechile într-un gest la întâlnirea cu Melania Trump. Când aparatul foto cade jos, veți înțelege despre ce este vorba.

15 Fapte incredibile despre al cincilea punct

Mass-media a acordat atenție celei mai tinere fiice a lui Angelina Jolie și a observat ceva neobișnuit.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: