114 Comentarii despre bigtelecom la districtul химки, мельникова улица, 7

Un bun furnizor de internet

Aparent, atunci când nu există plângeri cu privire la calitatea serviciilor, ei nu scriu recenzii. Și voi scrie.) Khimki / mkrn. Stânga; 8 ani de utilizare a serviciului: - 8 ani 2-3 au fost probleme cu internetul, rezolvate rapid. - Viteza corespunde (la tarife de mare viteză totul zboară, întotdeauna) - angajați și aceia. sprijin receptiv și politicos, atent și înțelegere - toate formele de plată (cu un comision terminale, terminale fără card de comision din contul dvs.) - terminale de plată geografie în continuă expansiune (I următor. ›







Furnizorul este normal, în aceste suporturi, nimeni nu este nepoliticos. Viteza este normală, cât de mult plătiți, aceasta este viteza. Singura problemă este unde să punem banii în cont, terminalul de pe Maria Rubtsova a fost spart, dădu în centru, tocmai toată lumea era zazhralis.

Eu folosesc serviciile acestei companii ca entitate juridică. Timp de 2 ani - nu au existat plângeri, eșecuri și defecțiuni în rețea - o raritate. Prețurile sunt normale, mereu mulțumite de cadouri pentru noul an. Companie plăcută, este convenabil să lucrați cu ei. Evaluat 5.

Un bun furnizor de Internet, o rețea locală mare. În timpul zilei există aproximativ 1000 de utilizatori, pe timp de noapte aproximativ 300-400 de persoane. Puteți descărca orice, chiar și Internetul nu este necesar. Ziua de Internet funcționează în mod constant, seara, dintr-un motiv anume, întrerupt constant. Deși, teoretic, totul ar trebui să fie invers. Plata pentru Internet pe carduri și prin terminalul de plată. Dacă erau încă în terminalele de plată QIWI, nu aveau prețul.







Am folosit serviciul lor de aproape 5 ani, ei bine, există unele plângeri, dar eu nu plâng și nu mă panică. Am închis acum câteva porturi de care am nevoie pentru joc, dar cred că și această problemă este rezolvată. Acum, niciun operator nu ma lovit vreodata, ceea ce este bun, dar suportul tehnic este blunt.

Eu folosesc serviciile acestei companii ca entitate juridică. Timp de 2 ani - nu au existat plângeri, eșecuri și defecțiuni în rețea - o raritate. Prețurile sunt normale, mereu mulțumite de cadouri pentru noul an. Companie plăcută, este convenabil să lucrați cu ei. Evaluat 5.

Un bun furnizor de Internet, o rețea locală mare. În timpul zilei există aproximativ 1000 de utilizatori, pe timp de noapte aproximativ 300-400 de persoane. Puteți descărca orice, chiar și Internetul nu este necesar. Ziua de Internet funcționează în mod constant, seara, dintr-un motiv anume, întrerupt constant. Deși, teoretic, totul ar trebui să fie invers. Plata pentru Internet pe carduri și prin terminalul de plată. Dacă erau încă în terminalele de plată QIWI, nu aveau prețul.

Am folosit serviciul lor de aproape 5 ani, ei bine, există unele plângeri, dar eu nu plâng și nu mă panică. Am închis acum câteva porturi de care am nevoie pentru joc, dar cred că această problemă este de asemenea rezolvată. Acum, niciun operator nu ma lovit vreodata, ceea ce este bun, dar suportul tehnic este blunt.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: