100% introducerea scrubului pe planeta organic

Salutări tuturor, dragi prieteni.
De data aceasta vreau să vă spun despre produsul de la care am început să cunosc brandul Planeta Organica. În magazinele noastre, produsele acestei companii tocmai au început să apară pe rafturi și au câștigat deja simpatia cetățenilor noștri (și mine, de asemenea). Și din moment ce doriți să vă arătați frumos până în vară, trebuie să vă puneți corpul în ordine. În acest rol important jucat de exfoliante, care curăță pielea, deschide porii și pielea preparat perfect pentru a percepției de creme, geluri, măști de corp, care se luptă cu celulita.







Faceți cunoștință cu "100% castravete naturale de castane franceze și plante Provence de la Planeta Organica".

100% introducerea scrubului pe planeta organic


Puneți frecat într-un borcan rotund, mare de plastic dens, cu o culoare transparentă, cu un capac înșurubat. Capacul se deschide ușor, literalmente o jumătate de viraj. Și în interiorul borcanului există un miracol de miracole. Când i-am deschis, am simțit o aromă delicioasă! Nu pot spune nici măcar ce miroase, dar foarte plăcut, prezența ierburilor se simte. Înfățișarea arată ca zahărul, amestecat cu cafea. Consistența este foarte groasă, iar dacă rotiți borcanul, produsul nu curge din ea.

100% introducerea scrubului pe planeta organic


Acum, să examinăm în detaliu ambalajul:
Pe partea de sus, pe capac, o etichetă rotundă cu logo-ul mărcii Planeta Organica.

100% introducerea scrubului pe planeta organic







Pe partea laterală, în afară de logo-ul și numele produsului, există două pictograme: scrubul conține substanțe organice și nu are parabenți și SLS.

100% introducerea scrubului pe planeta organic

După cum puteți vedea, un personal foarte decent!

100% introducerea scrubului pe planeta organic


Cererea mea:
O cantitate mică de frecare aplic pentru zonele problematice ale corpului și cu mișcări ușoare încep să masesc pielea în aproximativ cinci până la șapte minute. Apoi am spălat cu apă caldă amestecată cu una rece. Îmi șterg pielea și aplic niște cremă sau gel anti-celulită. Și am scos un alt mod de utilizare a internetului: aplicați mai întâi cafea măcinată pe piele, masați-o puțin și apoi aplicați o freză fără să spălați cafeaua. Ei promite că rezultatul va fi uimitor, dar nu am încercat încă.

Concluziile mele:
Deci, 100% natural scrub corpul justifică numele său, care este, constă din ingrediente naturale. Scrub foarte bine curata pielea celulelor keratinizate, dand astfel viata celulelor pielii noi. Se luptă cu celulita. După aplicarea acestui remediu, pielea arată minunată: moale, matasoasă, întinsă. Sunt foarte multumit de scrumiera si il pot recomanda tuturor iubitorilor de scrumiasi, deoarece are particule destul de mari! L-am cumpărat din nou? Categoric DA.

demnitate

ingredientele naturale din compoziție

100% introducerea scrubului pe planeta organic

100% introducerea scrubului pe planeta organic

100% introducerea scrubului pe planeta organic

100% introducerea scrubului pe planeta organic







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: