10 neutralizări simple pentru Marte - publicații

10 neutralizări simple pentru Marte - publicații


1. Nu manifestați imediat mânie, lăsați-vă capul să se răcească, respirați. Mânia nu ești tu, privește-o.
2. Meditează asupra faptului că furia și nemulțumirea Martei indică o floare necunoscută, uimită a creativității tale.







3. Folosiți forța fără vină pentru a proteja justiția. Există lucruri pe care numai puterea le poate rezolva. Dezvoltați forța.
4. Credeți în abilitățile, punctele forte și talentele voastre. Energia lui Marte ar trebui să fie în mijloc. Nu te ascunde pentru umilință și modestie.
5. Focul de pe Marte arde la rădăcina ființei voastre, dăunând-o. Iubiți-vă ființa și focul își va schimba natura cu voi.
6. Lust pentru sex - dorința de a controla și de a controla, de a se bucura și de a uita. Nu fugi de tine în asta, nu te uita la tine.
7. Rivalitatea distruge. Lăsați pe alții să fie mai buni decât voi în visul vieții voastre.
8. Marte creează o mișcare de pasiune. Mișcarea este viitorul. Nu trăiți în viitor și veți înceta să distrugeți din interior.
9. Urmăriți energia din corp, iubiți-o, faceți prieteni cu el, dar niciodată nu îl rulați. Ești prietena ei, dar nu stăpânul.
10. Lumea este plină de violență și durere. Acest lucru este adevărat. Meditează asupra durerii și plăcerii iluzorii și asupra naturii lor tranzitorii.

Astrologul Vedic, care a compilat harta natală, vă va oferi recomandări individuale pentru armonizarea Marte în horoscopul vostru.

Observarea suferinței, observarea durerii este o victorie asupra fricii. Nu mă tem de asta, în viață trebuia să experimentez totul. Dar personal mă omoară fizic, pentru că mi-e dor de tot prin mine. Când văd un bărbat care a căzut și și-a rupt genunchiul, genunchiul meu începe să dureze. Când treceți prin durere și suferință, aceasta întărește spiritual, dar sănătatea devine mai puțină. Cum sa fii? Și care este iluzia?

Observarea suferinței, observarea durerii este o victorie asupra fricii. Nu mă tem de asta, în viață trebuia să experimentez totul. Dar personal mă omoară fizic, pentru că mi-e dor de tot prin mine. Când văd un bărbat care a căzut și și-a rupt genunchiul, genunchiul meu începe să dureze. Când treceți prin durere și suferință, aceasta întărește spiritual, dar sănătatea devine mai puțină. Cum sa fii? Și care este iluzia?







10 neutralizări simple pentru Marte - publicații

Catherine, iluzorie este că nimic nu depinde de tine. Nu controlați și nu controlați. Tu nu schimbi lumea. Samsara nu are sens. Principalul lucru este să înțelegi spiritualitatea în tine însuți, să realizezi iluminarea. Apoi gândiți-vă să ajutați pe alții, la un nou nivel.

Catherine, iluzorie este că nimic nu depinde de tine. Nu controlați și nu controlați. Tu nu schimbi lumea. Samsara nu are sens. Principalul lucru este să înțelegi spiritualitatea în tine însuți, să realizezi iluminarea. Apoi gândiți-vă să ajutați pe alții, la un nou nivel.

10 neutralizări simple pentru Marte - publicații

Am un activ Marte (d. R. 20.12.1980) Cum este acest lucru aproape și familiar pentru mine. Nu este posibil să se suprime. Uneori mă aprind ca o scânteie, apoi îmi pare rău că mă distrug pe oameni apropiați. Dumnezeu să mă ajute să iubesc, să mă liniștesc și să accept energia lui Marte.

Am un activ Marte (d. R. 20.12.1980) Cum este acest lucru aproape și familiar pentru mine. Nu este posibil să se suprime. Uneori mă aprind ca o scânteie, apoi îmi pare rău că mă distrug pe oameni apropiați. Dumnezeu să mă ajute să iubesc, să mă liniștesc și să accept energia lui Marte.

10 neutralizări simple pentru Marte - publicații

Cum nu depinde acest lucru de noi? Nu planificăm semințele în fiecare secundă, creând astfel lumea pe care o vedem? Nu luăm calea spirituală pentru a obține iluminarea de dragul tuturor ființelor vii?

Cum nu depinde acest lucru de noi? Nu planificăm semințele în fiecare secundă, creând astfel lumea pe care o vedem? Nu luăm calea spirituală pentru a obține iluminarea de dragul tuturor ființelor vii?

10 neutralizări simple pentru Marte - publicații

Viola, până când aveți o experiență spirituală, va fi dificil să înțelegeți această întrebare.
În realitatea spirituală nu există trecut și viitor. Toate evenimentele sunt prezente simultan și întotdeauna în veșnicie și, prin urmare, nu există suspans și totul este în prezent, în așa-numitul. predeterminare

Viola, până când aveți o experiență spirituală, va fi dificil să înțelegeți această întrebare. În realitatea spirituală nu există trecut și viitor. Toate evenimentele sunt prezente simultan și întotdeauna în veșnicie și, prin urmare, nu există suspans și totul este în prezent, în așa-numitul. predeterminare

ИП Satori Gaby Vladimirovich, INN (Numărul de identificare al contribuabilului) 772404608419, ОГРНИП 312311611900027







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: