1, 1D

Fetelor, cred ca nu sunt singura (sper), avem o problema de la nastere, este imposibil sa ne surprindem pe fiul nostru # 33;
El este întotdeauna plictisit, ca un copil foarte activ, la 2 luni ne-am întors deja pe stomac și pe spate, și-a ținut capul o lună. Ei bine, totul continuă să crească. urcați pe scări, urcați acolo unde nu aveți nevoie și jucați o șosete murdară și o mătură și mai mult în viață, nu aveți nevoie de nimic. jucării și o mulțime de tepee și mașini și piane și balansoar în general nimic. și a curățat jucăriile și sa întors. dar el nu este interesat. uneori merge doar dintr-un colț și, evident, nu știe ce să facă, cărți razvivashki și alte atribute în cazul în care este necesar să se gândească deloc despre noi, se află la 3 minute faci o favoare, de îndată ce este necesar să se ia în considerare aruncarea jucăriilor nebun nebun. prima dată când l-au pus pe deal (bine, pe ideea că copiii ar trebui să se bucure că ar trebui), dar al meu. ca și cum ar trăi vechi de 300 de ani și aceste dealuri pentru el pe gât. Nu înțeleg ce să fac cu un copil, doar un scriitor. împărtășesc experiențe drăguțe # 33; mulțumesc








el poate face o cutie cu tot felul de lucruri interesante, așa că a luat așezat studiind, am razvivashku merge, deci nu sunt ascunse cani role, bobine, capace și borcane. iubirea mea de a zaruri și de a trage în jos dacă construiesc ceva, voi face o piramidă de ochelari. avem un camion cu un corp pliabil, iar o ușă din spate se deschide încă pe ușa din spate. Încarcă zarurile acolo, apoi o aruncă afară. De asemenea. în cazul în care o jucărie câteva minute jucate într-un miracol, dar mea încă nu merge, astfel încât atracția principală, să se plimbe de-a lungul mobila., incearca zalezlt pe canapea și raskuROChIT MY Nout


Credeam că copilul nu face nimic, minte și privește la tavan. Dar totul e bine, e ocupat cu ceva. Nu ceea ce doriți, dar are propriile sale interese.

crezi că totul corect, de foarte multe ori stă și se uită la tavan sau de gândire de zi sau dintr-un colț într-un cerc merge pe Duma de canapea care să arate că el ooooochen plictisitor. Nu mă pot gândi ce să fac cu el, nu trebuie să-l împletesc cu un pumnal. îi place să fie aruncată de tatăl său, dar fizic nu pot avea probleme post-partum cu spatele


Normal) lumea știe. Cel puțin eu joc, dar voi da ceva pentru o cizmă murdară, mai ales Papa.
Deci dă-i vasele. Broom. Poți să cumperi o cuvă pentru o mătura. Lăsați șosetele să se joace cu șosete curate. În cutie, dați-le, mai există ceva pentru a pune firul și lăsați-l să se joace.







Joci? Sau cumpărat, pokaschal ca și plecat? Poți lua doar cele mai multe mașini, animale mici, să ia pe fiul său să se așeze și a văzut joace, fără a atinge-l, emoțional, cum ar fi un interesant iepuras plimbare ooooy pe mașina de scris krutooo # 33; Poate fiul va fi tras în sus


te gândești foarte bine, de cele mai multe ori minciuni și se uită la tavan, sau se așează pe canapea gândindu-se la el sau de la colț până la colț, într-un cerc care se plimba în jur, arătând că este atât de plictisitor. Nu mă pot gândi ce să fac cu el, nu trebuie să-l împletesc cu un pumnal. îi place să fie aruncată de tatăl său, dar fizic nu pot să mă duc la probleme post-partum cu spatele

Și te cheamă când te cheamă, cu voioze, ca să vii să te joci cu el sau să iei lecții pentru tine?


Noi 1.1 și în favoarea noastră avem căști, ochelari de soare și un pachet de servetele), bine, ne place, de asemenea, butoane-telefoane)

1, 1D


După transfer - un mod, o stare de sănătate, alocare etc.
Ryzhik-zhyk //, țineți-vă, este foarte dificil acum și ofensiv. Mai ales când aștepți atât de mult pentru un miracol. În asta.

Trombofilie și sarcină
din păcate, în regiunile pe nmg în conformitate cu prescripția nu poate fi luată în considerare. Fetele au scris aici că nu a fost așa.

Sindromul malnutriției ovariene. FIV cu SII
Vă mulțumesc foarte mult, sper că pentru unele tradiții 3 protocol va deveni gravidă)) Uljana.

1, 1D


Tipizarea HLA de clasa a II-a. LIT
Fetelor, spune-mi, te rog, cineva a făcut-o cu LIT (limfocitoimmunoterapia)? Așa cum este în general de.

Sarcina mea. Mult așteptata. Partea 2
La 22 am întâlnit viitorul meu soț. La trei luni după întâlnire au început să trăiască împreună.

Fără embrion
Fetele, au nevoie de sprijin. Am o perioadă de 6 zile 4 zile. A început să se vindece și apoi a început să-și tragă stomacul.

1, 1D


timpi de testare
Înainte de întârziere. Cel superior a fost făcut noaptea trecută, cea mai mică din dimineața de azi. Despre DPO nu voi scrie, deoarece NPA.

Testele mele înainte de întârziere
Testul inferior se face 23.10, cel superior este de 25.10. ziua X - 28-29.10. Este jenant faptul că BT este în creștere, 24,10 - 37.

Vede cineva?
Mi-am trecut cu vederea ochii # 33, dar mi se pare că există ceva acolo sau văd ce vreau să văd :(

1, 1D


Sfaturi importante pentru mamele tinere despre îngrijirea nou-născutului
Când se naște un copil, o mulțime de întrebări noi se confruntă cu mama tânără: cum să protejați acum.

Nutriție în PCOS: poate ajuta?
Sindromul ovarelor polichistice se caracterizează prin tulburări grave în fondul hormonal al unei femei.

Ce poate spune inima fetală?
Palpitația este unul dintre cei mai importanți indicatori prin care medicul determină starea fătului, sănătatea acestuia.







Trimiteți-le prietenilor: