9 Lucruri pe care Hayley Williams le-a făcut fără - paramore, zilnic

Trupa Paramore este Hayley Williams, Jeremy Davis și Taylor York, care împreună fac muzică excelentă.

Dar, când există timp liber, domnișoara Williams îi place să se "distreze" singură.







Prezentam 9 lucruri pe care prima linie a facut-o in timp ce Jeremy si Taylor au fost acasa uitandu-se la emisiuni TV.

9. A scris o melodie pentru filmul "Corpul lui Jennifer".

Nu, nu este o acoperire de My Chemical Romance, și nu este menit să înceapă o carieră solo, Haley (în ciuda ei răzgândi). Numai compoziția lui Hayley a fost scrisă pentru ea însăși, însă "regizorii" au cerut-o să permită utilizarea piesei în film. Nu avem nicio idee de ce asta ...

8. Impreuna cu formatia FUN a inregistrat o coperta pentru piesa Gotye "Somebody That I Used to Know".

7. Am inregistrat o piesa comuna cu Set Your Goal

6. A apărut în videoclipul muzical pentru piesa "Airplanes" de către artistul hip-hop B.o.B

5. A lansat propria linie de produse cosmetice cu Mac.

9 Lucruri pe care Hayley Williams le-a făcut fără - paramore, zilnic






Atunci când compania cosmetică Mac a oferit grupului Paramore să-și creeze propria linie de produse cosmetice, atunci toți membrii grupului, cu excepția lui Hayley, au răspuns cu un refuz dur. Drept urmare, propria sa linie de produse cosmetice a iesit in evidenta, dar numai Hayley a luat parte la crearea sa. Datorită dragostei sale mari pentru culoarea portocalie, întreaga linie era formată dintr-o singură culoare și nuanțele sale.

4. A apărut pe coperta revistei Cosmo Girl.

9 Lucruri pe care Hayley Williams le-a făcut fără - paramore, zilnic

2. A înregistrat piesa de debut de debut cu producătorul Zedd.

"WHAT FUCK?!" - a fost o reacție pe care am avut-o când am auzit pentru prima oară această piesă de la Zedd și Haley. Dar, după ce am ascultat zilnic melodia pe orice canal de muzică și în fiecare club, ne place să-l folosim. Acum suntem îngrijorați dacă Haley va suge complet industria electronică. Sperăm și credem că nu!

1. A devenit fața programului Pinktober.

9 Lucruri pe care Hayley Williams le-a făcut fără - paramore, zilnic

Uita de cooperare și să elibereze propria linie de produse cosmetice, în ultimul an, Haley a făcut ce a schimbat cu adevărat situația și atitudinea față de ea: ea a devenit fata de Pinktober - Hard Rock care deține un program dedicat pentru a atrage atenția asupra problemelor de cancer de san. Ea și-a repetat puțin părul roșu de marcă, cu roz, cu această ocazie.

Citiți și:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: