65 Comentarii despre romir la moschev, фильвский парк, барклая улица, 6, стр

Lucrez la proiectele Romir de aproape un an, in acest timp am participat la 4 proiecte, iar acum continuam. Nu pot spune nimic rău, plătesc toate cecurile, dar există întârzieri în plată, totul depinde de proiect, client și nu uitați că viteza de plată depinde de cumpărătorii secrete. Dacă toți ar fi receptivi la munca lor, atunci plata ar trece mai repede. Angajații companiei sunt oameni politicoși și prietenoși. Vreau mai ales să menționez Anastasia Bezmenov. Acesta este cel mai bun lucru. Data viitoare ›







Am întâlnit această companie complet din întâmplare și, desigur, am avut temeri, precum și cu orice filistin, dar nu dacă ar fi. Am avut o șansă, primii bani pentru recuperarea costurilor au venit câteva săptămâni. Vreau să-mi exprim recunoștința deosebită față de coordonarea mea, ceea ce ma ajutat foarte mult în primii câțiva ani. Probabil că am cel mai bun coordonator!) Voi continua să colaborez cu coordonatorul meu și cu această companie.

Am colectat cecuri de aproape doi ani și le-am înregistrat cu un coș de consum pe site-ul Romir! Totul este ușor, convenabil și simplu. În substituții, alegem cadouri pentru noi înșine care ne plac. Foarte misto. că există un astfel de proiect! Toate darurile vin în timp fără întârziere! La noi în Volgograd comanda "Romir" funcționează foarte bine. Mulțumesc "Romir"! În familia noastră am adăugat o cameră foto, căști stereo, panificație, acum alegem o cameră pentru fiica mea! Cu bucurie vom continua să participăm!

Îmi place Romir. Sunt foarte bucuros că am acceptat să particip la acest proiect. Nu-mi pot imagina viața fără Romir. Întreaga familie colectează cecuri pentru achiziții, seara pe care o înregistrăm. Acumulați punctele pentru cadourile dorite și obțineți-le. Îi recomand tuturor să participe! În acest proiect nimic dificil, chiar și un copil va înțelege. Fiica mea de 11 ani mă ajută întotdeauna cu bucurie! O companie minunată care oferă condiții excelente pentru noi!

Nu pot spune nimic rău despre Romir. Proiectele sunt diferite. Unii plătesc repede, unii nu prea. Da, există întârzieri în plata de până la șase luni, specificul munca pe care au astfel. Clientul nu este întotdeauna la timp gata să dea roade, dar principala problema - rupând proiecte de astfel de oameni „citi recenzii“ care iau un loc de muncă, a citit și începe kosyachit, să dispară, să nu ia telefonul sau perturba complet proiectul. Și, după cum știți, pentru eșecul proiectului, nimeni nu primește vreodată bani. Și apoi ofensat. Data viitoare ›

Colegii care scriu din regiuni - au o conștiință - înseamnă că munca a fost făcută cu rea-credință, am fost întotdeauna plătită pentru tot. Da, nu repede, da, există un tyagomotin, dar se plătește în contract nu mai mult de 4 luni. Cei care au scris astfel de opinii, consider că sunt ratați cu o scrisoare de capital.

Vreau să spun acest lucru, intervievații ofensați, ca și foștii operatori ai companiei Romir, nu vor scrie niciodată recenzii pozitive, îmi spui de ce? Deoarece fiecare persoană se consideră a fi foarte inteligent și viclean, el folosește, prin urmare, orice lacună pentru a eluda regulile actuale și pentru a profita. Mulți pur și simplu nu înțeleg că dacă nu citiți o întrebare în chestionar, atunci rezultatul cercetării va fi complet diferit. Cu toate acestea, cei mai mulți angajați "apropiați" cred că aceasta este o practică normală, și apoi. Data viitoare ›

De mai multe ori au participat la anchete - banii au fost plătiți drept. Odată ce adevărul a fost reținut, dar apoi totul a fost plătit așa cum era de așteptat. Am citit recenzii proaste, dar compania este destul de normală. Întotdeauna cineva nemulțumit.

Bani pentru muncă este întotdeauna o chestiune dificilă, cu orice angajator. Dar există conceptul de "timp de lucru", adică atunci când banii sunt plătiți în termen de 15 zile de la închiderea proiectului. Cu alte cuvinte, procesul de „luarea în considerare“ lung prin definiție, datele trebuie să fie procesată, apoi verificați mai târziu pentru a analiza și apoi elaborează un raport pentru a prezenta la client și numai apoi, în conformitate cu „programul de lucru“ închiderea lui proiect, banii vin în detrimentul artistului. Deci, nu fi surprins cu asta. Data viitoare ›

În primul rând au fost plătite primele 2 luni, apoi au fost plătite toți cei care au dezabonat șase luni pentru 4 proiecte și reduc costul inițial al plății, explicând cu tot felul de scuze, dacă la început costa 250 de ruble. atunci plata a fost de 125 -50%. În general, forța de muncă, mai multe costuri, îi sfătuiesc pe cei care nu fac deloc nimic sau nu fac nimic sau sunt strânși și este mai bine pentru munca obișnuită, există multe înșelări.

A lucrat în ROMIR pentru Andropov. Acum prietenul meu lucrează la Bagrationovskaya. Nimic nu se schimbă: există o mână de manageri impudenți, care terorizează restul de 95% din angajați. Acești manageri se tem de toată lumea, pentru că ei se declanșează într-o zi, iar motivul este întotdeauna acolo. Prin urmare, atmosfera din birou este nesănătoasă și este transmisă recrutatorilor, respondenților și altora. În birou există isterie, neîncredere, denunțări, un bilet de lup, o listă neagră, continuați pe cont propriu. O companie trista cu o reputatie nesanatoasa si fluctuatii de personal.







De câteva ori am fost cu prietenele mele în focus grupuri. Gândește grupuri de focus sau pumnii de 50 de ani, luați la Romir pentru a lucra la familiaritate. Fie destul de tineri, care au vânt în cap. Și în ambele cazuri, grupurile de discuții principale nu cunosc complet problema. Numai întrebări pe hârtie. Grupurile de focus întotdeauna încep cu o întârziere și se termină mai târziu decât timpul promis. Pe masă, doar un cookie ieftin, probabil din grupul de foc de ieri. Dar oamenii vin după. Data viitoare ›

În primul rând au fost plătite primele 2 luni, apoi au fost plătite toți cei care au dezabonat șase luni pentru 4 proiecte și reduc costul inițial al plății, explicând cu tot felul de scuze, dacă la început costa 250 de ruble. atunci plata a fost de 125 -50%. În general, forța de muncă, mai multe costuri, îi sfătuiesc pe cei care nu fac deloc nimic sau nu fac nimic sau sunt strânși și este mai bine pentru munca obișnuită, există multe înșelări.

Lucrez la proiectele Romir de aproape un an, in acest timp am participat la 4 proiecte, iar acum continuam. Nu pot spune nimic rău, plătesc toate cecurile, dar există întârzieri în plată, totul depinde de proiect, client și nu uitați că viteza de plată depinde de cumpărătorii secrete. Dacă toți ar fi receptivi la munca lor, atunci plata ar trece mai repede. Angajații companiei sunt oameni politicoși și prietenoși. Vreau mai ales să menționez Anastasia Bezmenov. Acesta este cel mai bun lucru. Data viitoare ›

A lucrat în ROMIR pentru Andropov. Acum prietenul meu lucrează la Bagrationovskaya. Nimic nu se schimbă: există o mână de manageri impudenți, care terorizează restul de 95% din angajați. Acești manageri se tem de toată lumea, pentru că ei se declanșează într-o zi, iar motivul este întotdeauna acolo. Prin urmare, atmosfera din birou este nesănătoasă și este transmisă recrutatorilor, respondenților și altora. În birou există isterie, neîncredere, denunțări, un bilet de lup, o listă neagră, continuați pe cont propriu. O companie trista cu o reputatie nesanatoasa si fluctuatii de personal.

De câteva ori am fost cu prietenele mele în focus grupuri. Gândește grupuri de focus sau pumnii de 50 de ani, luați la Romir pentru a lucra la familiaritate. Fie destul de tineri, care au vânt în cap. Și în ambele cazuri, grupurile de discuții principale nu cunosc complet problema. Numai întrebări pe hârtie. Grupurile de focus întotdeauna încep cu o întârziere și se termină mai târziu decât timpul promis. Pe masă, doar un cookie ieftin, probabil din grupul de foc de ieri. Dar oamenii vin după. Data viitoare ›

Am întâlnit această companie complet din întâmplare și, desigur, am avut temeri, precum și cu orice filistin, dar nu dacă ar fi. Am avut o șansă, primii bani pentru recuperarea costurilor au venit câteva săptămâni. Vreau să-mi exprim recunoștința deosebită față de coordonarea mea, ceea ce ma ajutat foarte mult în primii câțiva ani. Probabil că am cel mai bun coordonator!) Voi continua să colaborez cu coordonatorul meu și cu această companie.

Am colectat cecuri de aproape doi ani și le-am înregistrat cu un coș de consum pe site-ul Romir! Totul este ușor, convenabil și simplu. În substituții, alegem cadouri pentru noi înșine care ne plac. Foarte misto. că există un astfel de proiect! Toate darurile vin în timp fără întârziere! La noi în Volgograd comanda "Romir" funcționează foarte bine. Mulțumesc "Romir"! În familia noastră am adăugat o cameră foto, căști stereo, panificație, acum alegem o cameră pentru fiica mea! Cu bucurie vom continua să participăm!

Îmi place Romir. Sunt foarte bucuros că am acceptat să particip la acest proiect. Nu-mi pot imagina viața fără Romir. Întreaga familie colectează cecuri pentru achiziții, seara pe care o înregistrăm. Acumulați punctele pentru cadourile dorite și obțineți-le. Îi recomand tuturor să participe! În acest proiect nimic dificil, chiar și un copil va înțelege. Fiica mea de 11 ani mă ajută întotdeauna cu bucurie! O companie minunată care oferă condiții excelente pentru noi!

Spamurile, sarcinile sunt rele, puteți aștepta plata până când veți uita. Spui că o astfel de misiune nu este trimisă, apoi începe imediat să trimită doisprezece reprezentanți ai biroului Romir (biroul sharashkin) pentru a lucra cu această sarcină specială.

Participarea la proiectul Romir - panoul de consum. Am fost chemat constant cu solicitări: trimiteți cecuri, cumpărați plicuri pe cheltuiala dvs., aduceți un prieten la proiect. Am făcut tot ce am cerut. Și acum este timpul să primim un cadou. Am așteptat șase luni! Ce altceva să spui - înșelătorie! Nu te grăbi cu ei. La început, angajații companiei sunt foarte politicoși pentru tine, iar apoi politicos, în engleză, ei spun la revedere și uităm de existența ta!

Nu pot spune nimic rău despre Romir. Proiectele sunt diferite. Unii plătesc repede, unii nu prea. Da, există întârzieri cu plata de până la șase luni, specificul muncii pe care o au. Clientul nu este întotdeauna la timp gata să dea roade, dar principala problema - rupând proiecte de astfel de oameni „citi recenzii“ care iau un loc de muncă, a citit și începe kosyachit, să dispară, să nu ia telefonul sau perturba complet proiectul. Și, după cum știți, pentru eșecul proiectului, nimeni nu primește vreodată bani. Și apoi ofensat. Data viitoare ›

Aici, în recenziile pozitive, ei scriu, spun ei, voi, nakosyachili, pentru că nu plătesc. Ei bine, atunci să lase cineva să ridice telefonul și să-mi explice ce nu are chestiunile mele. Sau că viciul pe care l-am așezat necorespunzător a fost atât de ofensat de compania Romir, care a decis să mă pună pe lista neagră? Sunt o mamă singură, m-am dus la cumpărături cu un copil, am făcut fotografii, am completat chestionare. În ultimele două săptămâni nu există un chestionar, nici o legătură cu personalul. Am decis să citesc recenzii, am dat peste o grămadă de oameni ca mine. Data viitoare ›

Vreau să scriu ca pe un respondent. A fost invitat la un sondaj pentru această companie. După completarea chestionarului, m-am dus să caut o toaletă. După cum sa dovedit, nu există toaletă pentru respondenți în Romir, este pentru personal! Admiterea pe treceri. O fată blondă cu păr lung a venit la mine și într-un ton arogant și arogant a spus: "Ești aici, stau, nu trebuie să stau aici și să te las în toaletă și să aștept până mai târziu, să mergi la cine ai venit". Am fost uluit de o asemenea rude. Apoi am aflat că numele fetei era Natalia. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: