52 Raspunsuri privind fondul genealogic la adresa Sergiev Posad, strada Maslieva, 44

M-am uitat la prețurile animalelor tinere și am văzut feedback-ul, am vrut să scriu. Ne-am dus la "Genofond" la 13 și 14 ani, aduse în fiecare zi (mini, Zagorsky, Austro-Lorpas) și am fost foarte mulțumiți de pasăre și de serviciu. a primit consultări la fața locului cu privire la transport și întreținere ulterioară și a cumpărat în plus marani și benthos. Am condus 500 de kilometri, am condus pe toate. După 2 zile 2 minori au murit, dar cred că noi înșine suntem vinați pentru asta. În cea de-a doua abordare, toți au supraviețuit, trăiesc în siguranță și călătoresc bine. Data viitoare ›







Înainte de călătorie, am citit că toți puilor de pui dau un șchiop. Și avem o comandă pentru 3 persoane și în ciuda faptului că sunt necesare rase absolut diferite (în 33, mini carne, yurlov). Cred că totul, acum îmi vor aduce bucăți de 70 de galben identice și vor ghici unde, care plâng. sa dovedit tot drumul în jurul valorii de bate ajunse la oră. Prin numele pe care l-au chemat să-l primească, noi am fost al doilea, am mai avut trei. Puii au fost scoși în cutii de plastic cu rase semnate, iar în cutiile mele au fost deja semnate departamente cu pietre gata. A ajutat la determinarea. Data viitoare ›

Achizitionate in puii "Genofond" de la Cochins, toti au supravietuit. Acum unul dintre pui sa așezat pe ou, așa că aștept puii mei. I-am comandat de la alte rase de pui. Oul a fost pus în timp pentru retragerea puiului. Deci, mi-au spus că, dacă nu știți niciodată, puteți ajunge la concluzia și veți fi vânduți și alte pui care vor fi disponibili. Pentru o astfel de atitudine și înțelegere față de noi, dorim ca angajații "GENOFOND" să le mulțumească și le doresc multă viață și succes în munca lor. P. S. Văzând puii mei, mulți sunt familiari. Data viitoare ›

Dupa ce a citit comentarii negative despre fondul genetic este pe propriul risc (nu încercați, nu înțelegi), a făcut o comandă pentru ouă pentru incubație 6 rase de pui manager de e-mail Anastasia Mihailovna. Nu a luat oul în sine, era îngrijorată de calitate. Astăzi mi-au adus un ou (180 de bucăți) de o calitate excelentă, fiecare semnată de rasă. Sunt foarte fericit, plăcut surprins și recunoscător Anastasiei Mihailovna. Sănătate pentru tine și prosperitate pentru companie!







Și, sunt recunoscător personalului LLC, Genofond! Am făcut un apel preliminar, am făcut o comandă, am revenit. Asta e tot! Au trecut 7 luni. Numai un pui a murit. Dar celălalt la sfârșitul verii se așeză pe ouă. Se așeză. Am fost în șoc. Pe scurt. Mulțumesc! Sunt mulțumiți!

Recunoștință pentru puii vânduți

Am cumpărat un Brama întunecat, la târgul de la Ramenskoye, am luat ultimele 8 bucăți. Am supraviețuit tuturor 8. Sunt foarte mulțumit. Și ce bărbați frumoși! Voi comanda cu siguranță mai multe găini.

Prima dată când am luat un ou și o pasăre de un an. Am venit acolo sâmbătă pentru a servi prima clasă, cumpărând foarte mulțumit, din 60 de bucăți. ouăle nu au acoperit numai 2 ouă. O pasăre are vârsta de un an, așa cum a adus-o, se grăbește. Numai vidok la ea sau ea nu atât de fierbinte, dar deja a început să se aplece. Și din nou voi merge acolo.

Domnilor fermieri de păsări, respectați munca celorlalți. Am cumparat un ovul de incubatie in luna mai. Pe care am atras atenția: toate cerințele regimului san-epidemic sunt îndeplinite (în depozit este curat, regimul de temperatură este menținut, lucrările de ventilație). Fiecare rasă de ouă este depozitată separat, este clară în numele chiar și pentru cumpărător. Angajații transportorului au ajutat la împachetarea pe drum, au oferit sfaturi cu privire la marcajele din incubator. Producția găinilor este de 80%, consider că este mai mult decât normal. Opinii despre dreapta, bine, ce pot spune, pentru 270 de ruble. vrem să prăjiți imediat pasărea, nu mai puțin. Data viitoare ›

În acest an, pentru prima dată a cumpărat compania. ou în Sergiyev Posad. Locuiesc departe, pe teritoriul Trans-Baikal, toată corespondența a fost efectuată prin e-mail. La Moscova, parcela a fost luată de cunoștințe. Totul sa dovedit a fi bine, la timp și o împlinire de 100% a ordinului. Mulțumită tuturor angajaților din Genofond!

Am venit pentru oul de incubație al cirezii de reproducere. În timp ce colectăm ordinul, am consultat zootehnica lui Nadezhda Konstantinovna conform regulilor de păstrare a păsării. Foarte frumos și atent femeie. Răspuns foarte detaliat la toate întrebările. Cu toate acestea, din 40 de ouă au fost 8 nefertilizate. Hatching 25. Nu atât de mult!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: