5 Apeluri neobișnuite de pitici - povesti de groază povestiri înfricoșătoare

Aproape toata lumea a numit vreodata gnome. Într-adevăr, acestea sunt provocări sigure și simple. De ce nu? Aici, am adunat 5 apeluri dwarven pe care probabil nu le știai.







1 apel: Gnome de bani

Veți avea nevoie de: o foaie de hârtie, o monedă de 10 ruble, marcatori (roșu, albastru, verde).
Număr de apărători: 1-5
Ora: zi
Locație: casă
Desenați o culoare roșie în partea inferioară a colii. Pitiful ar trebui să fie mare, dar nu pe toată frunza. Deasupra lui, trageți o notă verde cu un semn mare de dolari. Și în partea de sus a paginii scriem în albastru: "Gnome bani, vino". Acum puneți foaia sub pat și pe ea 10 ruble. Noi înșine părăsim camera și vedem că nimeni nu merge acolo. După 10 minute sau mai mult, intrăm în cameră și primim o coală. În loc de 10 ruble ar trebui să fie 50 sau 100.

2 apel: Gnome Vasya

Se va lua: o bomboană într-un ambalaj strălucitor, o foaie de hârtie, un stilou.
Numărul de apărători: 1
Ora: zi
Locație: casă
În primul rând, nu mai râdem de numele gnome. Acum, puneți bomboana în mijlocul foii și rotiți-o. Am rupe colturile si scriem o dorinta (ar trebui sa te intereseze numai de tine). Am pus două mâini pe foaie și am spus: "Vino la mine, Vasya, vom juca" de trei ori. Acum închidem ochii și așteptăm. Va exista un sentiment că cineva merge pentru tine. Când senzațiile se opresc, deschideți-vă ochii și uitați-vă la bomboane. Dacă acesta și ambalajul de bomboane nu sunt acolo, atunci dorința nu va fi îndeplinită și, dacă rămâne numai învelișul de bomboane, atunci, în consecință, dorința se va împlini.

3 provocare: Pitici nenorocit

Veți avea nevoie de: creioane colorate






Numărul de apelanți: 2 sau mai mulți
Ora: oricare
Locație: stradă
Desenați cercurile de creioane de diferite culori. Toată lumea urcă acolo și un cerc ar trebui să fie inutil. Toți stau cu spatele la cercul gol și ei spun: "Vino, vino, dăruiește, mârâiește, mârâie dacă vrei." Acum așteptăm. Cineva poate începe să audă voci, în principiu, este vocea copilului. Dacă ați început să auziți această voce - rulați-vă într-un cerc gol și amintiți gnomul. Pentru a face acest lucru, spuneți de trei ori: "Du-te departe, pitit, du-te. Nu bâzâi, prost, nu bâzâi". Dacă nu, atunci există riscul de a merge nebun.

4 apel. Pitici dulci

Va dura: o foaie, cărbune (mai bine, desigur, desen).
Numărul de sfidători: 1-2
Ora: seara sau noapte
Locație: casă
Desenați o stea de cărbune în mijlocul foii și pictați-o. În mijlocul stelei puneți un deget și spuneți de 2 ori: "Vino la mine, dulce dulce, și tratați-mă". Îndepărteazăm degetul de pe stea și punem amprenta de lângă stea. Impresia trebuie să ia forma unui obiect în casa ta (de exemplu - un pat). Du-te la acest obiect, lângă el ar trebui să fie delicios.

Provocare 5. Dwarf invizibil

Se va lua: o minge, un ac
Numărul de sfidători: 1-2
Ora: oricare
Locație: casă
Deschideți ferestrele din camera în care sunați. Pune mingea în fața ta și spune, de 5 ori: „Gnome invizibil, vino afară!“ Acum pierdeți mingea cu un ac. În loc să explodeze, va zbura și va zbura din fereastră, lăsând o urmă luminată pe perete, care va fi spălată numai după 2 zile.

Mult noroc! Și m-am dus să-i sun pe Vasya.

Alte știri corelate:

RitzuChan,
Nu, doar pe o bucată de hârtie)
kodenot,
Orice spirit poate răni și merită știut, cauzând cel puțin pe cineva. La 99,9% pentru a evita consecințele neplăcute, trebuie să sunați într-o cameră fără oglinzi și fără a tăia obiecte. Apoi, maximul nu este foarte puternic peste cap. Ceea ce nu se întâmplă cu toată lumea, este de înțeles. Am 10 apeluri, dacă e foarte norocos, o să vină.
Tinel dar câinele,
Așa cum am spus, principalul lucru este fără oglinzi, etc. Și fii înzestrat prietenos. Apoi procentul. ceea ce se întâmplă este că ceva rău este de 3-5.

Și mi-a plăcut. O să încerc Washuu.
Îmi pare rău pentru întrebarea stupidă, dar poți înfășura o bomboană într-un ambalaj lucios? Sau cumpărați o bomboană într-un astfel de ambalaj?
Apelarea TOP,
Ei bine, cum? Vasya a venit?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: