4 Apocalipsa calului - broderie patru cai ai apocalipsei

Conferința "Maria Maestrul: Broderie" "Maria Maestrul: Broderie". căutând o schemă. Ajutor Rocco Lanartovsky set birdies pe jgheab, aceasta este o imagine lungă, și mai multe cai de un apocalipsei.







Conferința "Maria Maestrul: Broderie" "Maria Maestrul: Broderie". căutând o schemă. Ajutați naiti Lanartovsky set de păsări pe alimentator, este o imagine lungă și un alt cal al apocalipsei.

Conferința "Maria Maestrul: Broderie" "Maria Maestrul: Broderie". căutând o schemă. Ajutați naiti Lanartovsky set de păsări pe alimentator, este o imagine lungă și un alt cal al apocalipsei.

Pentru mine, astfel de broderii sunt mult mai interesante de realizat decât piesele mari de mari dimensiuni. Am cusit caii apocalipsei - procesul în a. Am început ca un cal de mult timp în nori sau undeva se grăbește, mai departe o bucată și o zi nu a mers! pe pătrat 10 la 10, era în opinia mea.







Ajutor va rog, care brodate astfel kartinui: 1. Alb calla (3 flori și 1 mugure) într-un vas de sticla, brodate pe un contur negru, set Dimenshins, am doar numele de culori, numărul de fire I-ar. Ce este despre caii apocalipsei?

După părerea mea, a devenit o tradiție de a posta legături spre galeriile artiștilor, în funcție de fotografiile care au fost concepute ca broderii. Nu arata ca ceva? Acestea sunt "4 cai ai Apocalipsei"! Și, în general, caii acestui artist sunt pur și simplu minunați.

Conferința "Maria Maestrul: Broderie" "Maria Maestrul: Broderie". Schema 4 a calului Apocalipsei. sau cumva în acest spirit numele.

Conferința "Maria Maestrul: Broderie" "Maria Maestrul: Broderie". Fete! cineva brodat "Cai ai Apocalipsei"? Te rog ajută. Nu știu de cine să ceară schema și cheia!

Conferința "Maria Maestrul: Broderie" "Maria Maestrul: Broderie". 4 cal de apocalipsă. Fetelor, imi amintesc pe cineva care se lauda cu munca gata. Distribuiți-vă, vă rugăm să schițați.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: