21 Spitalul

21 de spitale pentru toți. Acolo ei iau o ambulanță, a pus pe fiecare la rând în direcții, și salva, și avorturi.
Serviciul (dacă se poate vorbi de sine în stat. Medicina) nu este, și chiar merge în medicii-minus experimentat, ei au unele operațiuni planificate și de urgență pentru dimineața, mai mult de o duzină. Apel, nu. simpatia nu trebuie să aștepte.






Am stat acolo cu o înghețată, înfricoșată, în special în ceea ce privește aspectul emoțional al întrebării. Dar s-au descurcat bine.
Există o posibilitate, mergeți la 13 ani, nu mergeți la culcare și luați încă un pas pentru a vă întâlni cu maternitatea. Vă doresc mult noroc și nu vă duceți cu gânduri, nu trebuie să mergeți acolo pentru a câștiga greutate, ci pentru miere. serviciu. Singurul lucru, vorbi, că au dat o bună anestezie. Acest lucru este important. ¶

Eu, de asemenea, brațe și picioare pentru spital al 13-lea său. Dacă există o alegere - atunci du-te acolo! Există medici excelente și experimentat și grijuliu. Numai produsele alimentare nu sunt gustoase. dar noi nu am mintit pentru asta)))) Când am fost în al 13-lea, fetele din ceea ce nu a auzit despre 21yu. Am deja chiar a început să se teamă. (Si nu ma voi culca niciodata in 21 de ani!) Si prietenul meu a fost acolo acolo de cateva ori si este fericit, dar asta pentru ca doctorul ei Ponomareva, pe care il crede, lucreaza acolo, a facut-o LAPAR bine, și după curățare este, de asemenea, ST (fără consecințe). În general, cineva care are încredere în spate și se duce. ¶







Spitalul este ca un spital. Depinde de ce fel de doctor primesti.
Echipamentul este vechi, colorat. Așa cum am spus deja - în camere se află alternativ, cine cu ce. Când m-am culcat în cameră, era un bomzhiha. Mirosul era pe întregul coridor: (Mâncarea este simplă, fără nici o briză.) Atitudinea este ca pe transportor.
Dar acest lucru este atât de pretutindeni. Simultan cu mine la soțul la locul de muncă fata de la Sormovo, nu știu ce număr de spital, dar acolo este chiar mai rău. Ei au primit iaurt și jumătate din fructele conservate pentru cină, cuvintele insarcinate nu pot mânca prea mult - ele vor deveni grase. ¶

M-am culcat aici timp de 4 zile. toate tolerabile. Nu prea am nimic de comparat. Tele nu este deja plictisitor. Doctorul ca orice. Starea mea este, de asemenea, ok)) ¶







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: