17 Alexey Andreev

(1) Ceea ce acum avem în abundență este serialul de televiziune. (2) Importuri, interne. (3) Mai mult decât atât, în cazul în care importate tragedia serialelor stoarce de inconștiență flasc și personaje pozitive întârziat cronice și rău Kovar-TION negativ, atunci preferă factura noastră un simplu, dur, toată lumea înțelege. (4) Prin urmare, ei trag, de asemenea, seriale în cea mai mare parte despre viața tare a bandiților și a oamenilor de afaceri legați cu ei.







(5) Conform abundenței acestor serii, s-ar putea să credeți că am semnat jumătate din țară în bandiți. (6) Și cine nu sa înscris încă, visează să se înscrie, dar totul nu poate fi salvat printr-un pistol simplu! (7) Asta va stoca - și apoi va începe atunci, desigur, neliniștit, dar o astfel de viață frumoasă, nobilă bandit! (8) Între timp, lăsați seria arată, inteligența bandit în detaliu pentru a învăța, astfel încât atunci „să nu fie prins.“ (9) Și mai mult decât suficiente oportunități! (10) Pe ce canal veți primi - este obligatoriu pentru spectacolele bandiți. (11) Așa cum este viața dificilă, sărac și mizerabil, și cum nimeni în jurul valorii de nu înțelege, și ceea ce au la inimă binele și pufos, și ei știu cât de strâns pentru a reciproc prieteni, și ei știu cum fervoare și cu fidelitate iubesc prietenele rockului , și cum urăsc nedreptatea care stăpânea în jurul lor, de dragul luptei cu care, de fapt, au ajuns în rânduri amicale la bandiți. (12) Aceștia sunt eroii din vremea noastră! (13) Este imediat clar pentru cine te poți baza în această viață. (14) Deja adolescenții în prietenia brutală a bandițiilor din întreaga țară joacă ...

(15) Desigur, bandiții fură, rob, trag, uneori chiar ucid, dar nu de rău! (16) Doar cum se dovedește că ... (17) În general, ele sunt forțate. (18) Circumstanțe de orice natură. (19) Toate aceleași forțe monstruoase nedreptate, și toți oamenii răi, ca tine și mine, să bandiți pentru un motiv oarecare nu sunt înregistrate și marea lor importanță în viața societății noastre nu vrea să înțeleagă.







(20) Adevărat, printre bandiți din serie există oameni care nu sunt buni. (21) Chiar și cei dezgustători se întâlnesc. (22) Dar bunicii buni cu ei se luptă foarte tare, indiferent de modul în care poliția o împiedică. (23) În cele din urmă, deși la un preț ridicat, dar bandiți buni câștigă răul.

(24) Există, de asemenea, polițiști buni. (25) Dar deja în alte serii TV - despre poliție. (26) Cu toate acestea, există fulgeră același gând interesant faptul că bandiții sunt bune și rele, nobil și rogues, huligani și dacă este necesar, desigur, pentru a pedepsi bandiți cu bine de ce nu funcționează împreună? (27) De ce nu le sprijinim pentru un viitor luminos comun? (28) Ei bine, poate nu destul de comună, deși mulți, ca tine și cu mine, și nu va supraviețui, va cădea victimă străinilor aleatorii atunci când dezasamblare, dar pe viitor ca urmare a unor astfel de alianță va fi cu siguranță luminos!

(3) Desigur, eu, de asemenea, am avut o anumită legătură cu televizorul. (4) Mi-am amintit imediat de conversația mea cu un fermier englez care a luat odată ospitalitatea. (5) El a numit televizorul un dezastru, în special pentru fiicele sale tinere.

(12) Având în vedere că în formarea generațiilor viitoare de televizoare nu joacă rolul principal, eu încă o dată a scris un articol intitulat „Creatorul sau privitorului?“, În sensul că, dacă mai devreme în sat se cântă, acum doar pentru a asculta cântând, dacă mai devreme dansate de ei înșiși, acum privesc doar cum dansează și așa mai departe, adică dezvoltă treptat o atitudine față de artă față de artă, în loc de a fi activă, vie, creativă.

(13) Acum era necesar să ne întrebăm cum consumă ceea ce consumă și ce doresc să consume.

(14) Cu astfel de date și cu un chestionar în buzunar, m-am uitat în jur, stând în mijlocul satului nostru. (15) Acum există treizeci și trei de case. (16) Antenele sunt ridicate deasupra a unsprezece acoperișuri. (17) Primul televizor a fost cumpărat în 1959, ultimul cu o săptămână în urmă.

(18) Sa dovedit că gradul de interes în primul rând este cinematograful. (19) Apoi, producțiile, adică spectacolele. (20) Pe locul trei - fotbal, "Clubul călătorilor", cântând, concerte, "Ogonyok".

(21) Este interesant faptul că, ca să spunem așa, cele mai puține puncte - și anume, pe o rundă de zero obținut pe de o parte, simfonic și fiecare muzică orchestrală, și chiar operă, și, pe de altă parte, discuțiile cu privire la transferul agricole speciale agricole și generale . (22) Merită să ne gândim. (23) Imaginați-vă un transfer despre fundamentele versificației. (24) Crezi că poeții ar asculta și să se uite la ea? (25) Departe de ea. (26) Ea ar fi mai interesantă decât toți oamenii care vor să atingă misterul unei profesii străine. (27) Deci povestea recoltării ceaiului sau cultivarea solului este mai interesantă decât omul urban.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: