14 Întrebări pe care le puteți cere unui tip sau unei fete să se confunde

De obicei, oamenii sunt interesați de ce întrebări se poate întreba o fată sau un tip pentru a susține o conversație. Dar FORLOVE.COM.UA a decis să afle care întrebări este mai bine să nu întrebe, pentru a nu arăta ca un idiot complet.







Desigur, în mod ideal ne străduim toți să menținem o conversație cu un interlocutor interesant, convenabil pentru toți. Așadar, evităm să punem întrebări stupide care ne pot pune pe noi sau pe interlocutorul nostru într-un nebun. Sunt de acord, nimeni nu vrea să arate ca un nebun cu scopul.

Cu toate acestea, noi toți suntem oameni și nimic uman nu ne este străin. În special, uneori credem că punem întrebări amuzante și amuzante, deși într-adevăr suntem într-un mod negru. Prin urmare, pentru a evita repetarea unor astfel de situații incomode și incomode pe viitor, vă oferim 14 întrebări stupide pe care nu trebuie să le cereți fetelor sau băieților să evite să fie prinse în capcană.

Ce întrebări nu cer și nu întrebați!

Mă întreb cât de mulți oameni scriu atunci când fac cabină de duș? Și câte femei și bărbați o fac în mare? Are cineva grijă de cineva, cu excepția mea?

Privind cu atenție la fuste scurte și tocuri înalte ale fetelor nu spun: "Au ieșit doar la plimbare sau sunt prostituate pensionari?"

În biroul oftalmologului, nu spuneți oftalmologului: "Știi, întotdeauna am vrut să știu cum arată ochiul când este închis. Și asta e tot. Deși nu există încă - mă întreb, pot să urmărească în două direcții diferite în același timp sau nu? Sau ar fi nepoliticos față de cineva care ar fi privit în acele ochi închise de secole?







Privind la vechiul țăran sub vârsta de 50 de ani, uitându-se la o fată tânără, nu întreba: "Mă întreb ce-i în cap? Chiar crede că o fată îi place o astfel de atenție sau doar se flată? Când un bărbat dorește o femeie mult mai tânără decât el însuși, vrea doar asta sau se dovedește că este tânăr?

Văzând tipul cu cămașa "Folosiți-l de a-l pierde" (nu-l utilizați sau pierdeți!), Nu puneți întrebarea: "Dar dacă nu vă folosesc, voi pierde cu siguranță?"

Nu întrebați tipii de la dușul cu care joacă sportul: "Sunteți sigur că m-am scufundat în dulapuri atunci când erați în duș?"

Întrebarea nu este pentru echipa olimpică specială: "Cum poți fi sigur că toți concurenții sunt dezactivați în mod egal? Cum poți să fii sigur că invalidul va câștiga, dar nu cel mai sănătos dintre participanți? "

Este mai bine ca un tip să nu ceară unei fete o întrebare imediat după ce se întâlnește într-o petrecere prietenoasă: "Nu veți ieși cu mine pentru 5 minute?"

Întrebați-o pe femeie: "Și fetele sunt cheli? Aveți, de asemenea, probleme cu chelie și chelie? "- înseamnă să o jigniți pe viață. Acest lucru este perceput ca o sugestie.

Întrebarea nu este pentru surorile gemene: "Sunt foarte fericit și fericit cu voi. Dar am vrut mereu să știu cum aș simți dacă în locul tău la dată era sora ta.

"Mă întreb dacă băieții chiar trebuie să taie zona de bikini? Sunt un tip și nu înțeleg de ce și cine are nevoie de el! Ce idiotă!

"Când ai perioade?" "Oh! Aveți din nou PMS! "

"Am găsit pe Internet o fotografie nudă a fostei mele prietene. Și vreau să o întreb - este chiar ea sau nu? Mi se pare că în viață nu arată așa de frumoasă ... "

Atunci când discutăm despre dimensiunea demnității bărbaților, ce fel de demnitate înseamnă oamenii - lent sau nervos?

Cred că veți fi de acord cu mine că nu sunt întrebări ridicole care sunt proaste și ofensatoare. Așadar, evitați să le întrebați în timpul unei conversații, dacă nu doriți să fiți cunoscut ca un nebun sau un idiot insensibil.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: