129 Cele mai bune unelte de frumusețe de la instyle (partea 1), frumusețe insider

129 Cele mai bune unelte de frumusețe de la instyle (partea 1), frumusețe insider

1. Pulbere liberă - Îndepărtați pudra de microfinisaj HD (1250 gr.)

Scapa de post-acnee, riduri, strângeți fața ovală

Căutăm voluntari pentru un proiect cu un laser Fractora. Doriți să scăpați de urme de acnee, să îmbunătățiți pielea și să strângeți fața ovală? Trimiteți cererea dvs.!







Detalii și se aplică pentru participare +

Despre clasicul Affinitone există doar comentarii negative (time4beauty.Community "My Cosmetics" în liveinternet, votând la skromni_beauty). Cu toate acestea, imaginea din revista - versiunea de Affinitone Mineral, despre care recenziile sunt mult mai bune (kosmetista 1. kosmetista 2).

4. Cremă universală de înflorire - Silk Luminos Giorgio Armani (2135 rub)

5. Pulbere compactă - Chanel Mat Lumiere (2404 rub)

Personal, îmi place sub forma de fundație. Pulbere, de asemenea, a primit recenzii bune: în kosmetichka. kosmetista. Fă-o în LI.

6. Baza pentru make-up - Laura Mercier Foundation Primer (1654 rub)

Se pare că până când acest primer nu a ajuns încă.







7. Fundația minerală - Fundația MAC Mineralize (1300 rub)

Judecând după fotografii, a existat un ton lichid (în plus față de lichid, există o fundație compactă și liberă). Pe lichid au existat câteva recenzii și toate sunt contradictorii. Dar versiunea Loose a plăcut FierceCute și fifa.pokrovskaya.

129 Cele mai bune unelte de frumusețe de la instyle (partea 1), frumusețe insider

Blush și concealer

8. Corrector de înroșire - Babor Pur Purifyer Gel

Nu există nici un comentariu despre client pentru instrument. Și eu, pentru prima dată, am auzit despre așa ceva.

9. Agent luminos - Lancome Eclat Miracle (2200 rub)

10. Pudră minerală - MAC Mineralize Skinfinish (1200 fre.)

11. Pulbere de bronzare - Guerlain Terracotta (1844 rub)

Cele mai recente recenzii sunt în principal pentru Teracota Mosaic. Un Terracota clasic care a încercat-o? Trimiteți link-uri.

12. Blush lichid - beneficiați de Benetint (1466 rub)

Personal, eu sunt un mare fan al Posie Tint, mi se pare mai moale, mai moale (principalul lucru este sa ai timp sa umbli inainte sa se usuce). Examinați-vă pe Benetint pe kosmetista. istoria creării de produse în blondycandy.

14. Concealer - Yves Saint Laurent Touche Eclat (1619 rub)

În opinia mea, acest lucru nu este chiar în punctul de vedere necesar (și nu-mi place - am liniștit peeing =)). Feedback de la blondycandy. a ales cel mai bun din skromni_beauty. sfat de la gotika-7. în kosmetista.

129 Cele mai bune unelte de frumusețe de la instyle (partea 1), frumusețe insider

Urmează continuarea - legăturile de rotire =).







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: