1 Sfaturi pentru operațiuni acordă retragere

1. După ce ați cumpărat o mașină la Salonul Auto de la Nižhnevartovsk, nu vă sfătuiesc să salvați mașini și asigurare acolo sau să le cumpărați. (toate în trei-în-unul)

2. Din distribuția de mașini, cumpărați 5 litri de combustibil, nu alimentați rezervorul complet. (benzina este și mai scumpă)







4. Nu fi leneș să privești în arcurile roților din față, dacă pe cealaltă parte a arcurilor de roată va fi o persoană pe care o poți observa cu ușurință printr-o gaură imensă. (care trebuie reparate dacă nu doriți să vă spălați pentru viață și să vă înecați întotdeauna mașina)

5. Există o observație interesantă. Asa cum am angajat in repararea barelor de protectie, le-am acordat o atentie deosebita, am observat ca atunci cand se remorcheaza granturile din fata, se sparge bara de protectie, precum si pe cele patru in spatele cârligului de remorcare. Acest lucru se întâmplă atunci când cablul se descompune. (Pentru a coborî cârligul de tractare în jos și bara de protecție pentru a se încălzi puțin cu un uscător de păr și a adormi în sus, nu va fi vizibil din exterior, poate că va salva bara de protecție de la despicare)







7. Capacul aparatului de înregistrare radio este înlăturat fără o șurubelniță, mai întâi mutați partea superioară a dopului în jos, în timp ce acesta se lasă, mutați partea inferioară în sus și iese. Suportul este situat pe partea superioară și inferioară a stubului. Pe partea ei nu are nimic.

8. Matratul în portbagaj este potrivit de la VAZ 2115 dacă în vânzare nu există nici un original poate cumpăra de la fața locului.

9. Ați găsit o astfel de glumă: luați numărul din spate cu cadranul trageți-l pe el și voila-l în mâinile tale, la toate despre toate 2sec. Se pare că avtovaz le montează pe pistonchiki din material plastic. Camerele sunt foarte ușor de furat.
Indicație: demontați peretele din spate și înșurubați numărul la șuruburi.

10. 27.08.15 Mulți sunt interesați de cât de multe roți mari pot fi puse pe un grant. 185/70 R14 se va ridica și nu va face rău oriunde, de exemplu, 75 vor crește, de asemenea, dar cred că 70 este maxim.

În procesul de funcționare acest post va fi completat.

O gaură imensă prin toată mașina.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: