8 Recenzii de decor de parfum la Volgograd g, in

18.12.14 a vizitat magazinul Perfume Decor, care se află pe stradă. pacea în Volga. Pentru produsele de îngrijire și cosmeticele de decor am mers întotdeauna la magazinul unei alte rețele, dar astăzi nu a fost absolut nici un moment și oprit de acest magazin. Consultanții imediat, când m-am dus la magazin - au salutat și le-au oferit ajutorul (decât au fost surprinși). Foarte competent a ajutat la ridicarea căptușelii (deși am cerut podviku, se dovedește corect să spui liner :)) și, în același timp, achiziționate mascara. La casa de marcat au prezentat și un cadou. În general, unele pozitive. Data viitoare ›







18.12.14 a vizitat magazinul Perfume Decor, care se află pe stradă. pacea în Volga. Pentru produsele de îngrijire și cosmeticele de decor am mers întotdeauna la magazinul unei alte rețele, dar astăzi nu a fost absolut nici un moment și oprit de acest magazin. Consultanții imediat, când m-am dus la magazin - au salutat și le-au oferit ajutorul (decât au fost surprinși). Foarte competent a ajutat la ridicarea căptușelii (deși am cerut podviku, se dovedește corect să spui liner :)) și, în același timp, achiziționate mascara. La casa de marcat au prezentat și un cadou. În general, unele pozitive. Data viitoare ›







Bine ai venit! Consider lanțul de magazine "Perfume-Decor" - un magazin bun de produse cosmetice, dar enervant (în mod regulat) comportamentul angajaților. În special, eu sunt despre o ramură pe lume, 79 în Volzhsky. Consultanții și vânzătorii discută despre cumpărători între ei. Nici o vizită nu este fără ea! Am mers cu fiul meu la NG - consultanții magazinului "au găsit" o scuză pentru a râde de copil! Copilul nu a înțeles, ma întrebat de ce au râs de el, după ce l-au examinat pe toate - nu am găsit nici un motiv să râd. Cu o zi înainte de ieri, fiica mea a fost de două ori. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: