31 decembrie, americanul johnny weyr a intrat în căsătorie între persoane de același sex

Scandalul a izbucnit în lumea patinajului de figurat chiar sub Anul Nou!

Weir, de 27 de ani, și-a recunoscut anul trecut viziunea neconvențională.

Dar toate agențiile de știri s-au gândit că era doar un atlet de glumă.







Ei spun că Johnny și prietenul său rus Victor s-au căsătorit la New York. unde locuieste recent un atlet. În mod formal, căsătoriile între persoane de același sex au fost oficial legalizate în vara anului trecut.

„Mă mărit pe Anul Nou - a declarat Weir într-un interviu cu tabloid american -. Numele lui este Victor, și el întruchipează tot ce m-am uitat vreodată într-un bărbat cu care aș vrea să fiu într-o relație, am fost familiarizați cu fiecare. o alta de ceva timp - și întâlnit din nou în această vară, iar apoi ne-am tors un vârtej real, eu sunt foarte fericit în viața sa personală și profesională, și mulțumesc lui Dumnezeu că eu sunt exact unde să fie prima mea persoană preferată perfectă .. Lucrează într-un domeniu complet diferit de mine. El nu înțelege A avut un loc de muncă în New York, apoi sa întors în Atlanta pentru a lucra cu familia, dar după câteva săptămâni mai târziu, el se întoarce la New York, el -. avocat care lucrează în domeniul juridic, care nu intră în contact cu toată mizeria mea el este de 28 de ani și familia sa a aflat recent că ne iubim unii pe alții „..







Și ce credeți despre această căsătorie scandaloasă? Așteptăm răspunsurile voastre.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: