18 Mulțumesc, pe care fiecare sora trebuie să-i spună fratelui său, dar el nu va spune niciodată

Frați ... Când am fost tineri, ne-au supărat întotdeauna și ne-au acuzat de tot ce se afla în fața părinților noștri.

Dar acum, când femeile mai în vârstă încearcă să-și înțeleagă viața (și dragostea), numărăm din ce în ce mai mult numărul acestei persoane care are răspunsuri la toate întrebările și care poate da întotdeauna o "pendulă magică".







Ca o soră mai veche sau mai mică, nu am crezut niciodată că vom spune că avem nevoie de un frate. Dar cu vârsta înțelegem că aceasta este chiar persoana care ne va sprijini întotdeauna.

Și, deși nu recunoaștem, toate surorile vor să spună "Mulțumesc" fraților lor pentru ceea ce sunt prieteni și oameni ideali.

Vă mulțumim pentru toate aceste conversații frate și soră.

Când v-am ajutat să înțelegeți cum să discutați cu o fată care vă place sau când m-ați ajutat să înțeleg ce vrea acest tip de la mine. Aceste conversații au deschis ușa unei lumi de relații și iubire.

Mulțumesc că m-ai lăsat să simt cu părinții tăi despre tine.

Acum înțeleg de ce "nici o fată nu va fi demnă de tine".

Vă mulțumesc pentru onestitatea dvs. când am întâlnit tipul rău.

Atunci nu am putut înțelege acest lucru, dar m-ai salvat dintr-o inimă zdrobită și mi-am amintit că meritam mai bine.

Mulțumesc că ai fost acolo când tipul mi-a rupt inima.

Nu știu cum aș fi supraviețuit fără tine, fără gheața de înghețată pe care ai adus-o și apoi ai urmărit cu mine o comedie romantică. Vă mulțumim pentru că m-ați îmbrățișat și lăsând puloverul dvs. preferat să înceapă să plângă.







Mulțumesc că m-ai ascuns.

Pentru a-mi distrage părinții în acele seara când m-am urcat în camera mea prin fereastră sau m-am dus acasă beat.

Mulțumesc că m-ai lăsat să stau la compania ta când aveam nevoie să mă distrag.

Ai fost acolo când băieții m-au aruncat când prietena mea nu era în oraș și nu aveam pe cine să merg.

Vă mulțumim că ați întrebat despre viața mea personală.

Să știți că prețuiți opinia mea a fost cel mai important lucru din lume.

Mulțumesc că mi-ai spus că sunt frumoasă, deși m-am văzut în cea mai neatrăgătoare lumină.

Vă mulțumim pentru că m-ați ajutat să câștig încrederea și să nu vă gândiți la ce cred alții despre mine.

Mulțumesc, pot impresiona orice tip cu cel puțin o parte din cunoștințele sale în domeniul tău.

Mulțumesc că m-ai învățat să fiu tare.

Din punct de vedere fizic, psihologic și emoțional.

Vă mulțumim că ați găsit întotdeauna ceva amuzant în orice situație.

M-ai salvat mereu de momente ciudate sau m-ai distras din gânduri grele cu umorul tău. M-ai făcut să râd la lacrimi.

Vă mulțumesc că ați făcut lucruri "drăguțe" cu mine.

Nu voi uita niciodată cum mi-ai permis să te compun și cum ai jucat cu mine în păpuși.

Mulțumesc că m-ai protejat de insecte și monștri teribili.

Ești prima persoană pe care am sunat-o când am văzut păianjenul teribil de pe perete.

Mulțumesc că ai fost mereu bodyguardul meu.

Vă mulțumesc că m-ați salvat de acele fapte pe care le-aș regreta mai târziu.

Fie că este vorba de un mesaj către fostul popor, fie de o revoltă împotriva părinților, mi-ai dat mereu bun-simț.

Vă mulțumim că sunteți un om bun.

Tu ești cel care ma învățat ce ar trebui să fie un om.

Mulțumesc că m-ai învățat cum să tratezi un tip.

Tu esti primul om cu care m-am indragostit, tu esti cel pe care il iubesc mereu.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: