10 Porunci ale pofigismului sănătos

10 Porunci ale pofigismului sănătos

Atunci când crizele din jurul furiei acerbe ... Când numărul de persoane necorespunzătoare este deja depășire ... Când norocul doamnei se întoarce cu voce tare spre tine ... O cale de ieșire - piciorul pe calea unei pofigizme sănătoase!







Din acest articol veți afla cele 10 porunci, comportând zenul pofigistic. Și marele diavol poate fi cu tine.

1. Testați-vă standardele, evaluările și așteptările străine macar - pofigu! A fi ca oricine altcineva (nu mai rău decât alții) este o lașitate ușor deghizată. Trăiți astfel încât alții să nu devină mai răi decât voi.

2. Eșecul Pofigu și înfrângerea - sunt doar pași pentru succes! Nu a funcționat pentru prima dată, așa că va fi eliberată din a zecea. Dar nu a ieșit din a zecea sau chiar a douăzecea, înseamnă că în timpul celui de-al 117-lea jubiliar-victorios veți înscrie ultimul cui în sicriul acestei probleme.







3. Nu-ți pasă de nicio criză! Cu cât este mai puternică, cu atât mai fericită, mai bogată, avansată devii.

4. Tunderea de coada a oricărei corectitudini politice! Chiar dacă jumătate din lume merge orbește în orbitele fetide ale anti-valorilor demonice. Fii apofigen gratuit!

5. Scythe de la plictisitor plictisitor și de a conduce la atacanti de panica isteric! Din fericire, în timp ce există nihiliști sănătoși și pozitivi - de aici și pentru a-ți construi mediul. Așa este!

6. Pofigu părerea încăpățânată că viața trebuie să fie dificilă, dificilă, răscumpând greșelile existențiale! Traieste usor si savureaza-te.

7. Și vârsta prea pofigu! La nihiliștii actuali, în general, nu există vreo epocă.

8. Nu-mi pasă de competiție! Puneți-vă un ratat pe voi înșivă și deveniți câștigător.

9.La madre del diablo la televizor! Aruncați boxerul zombie chiar acum! Da, du-te și aruncați-o, apoi veți termina citirea articolului ...

10. Nu-mi pasă, cu excepția sănătății! Sănătos lup lup și de încărcare pentru urechi pentru a ne ajuta pe toți!

La care dintre aceste porunci te-ai abonat?

Psihologul tău de încredere. Oleg Kolmychok.

Cu acest articol sincer echo:

Pentru a primi rapid și în mod regulat toate noile mele articole valoroase, note și note, abonați acum!

P.S. Fiecare mulțumire vă inspiră să scrieți articole noi și mai interesante și utile! Vă mulțumesc pentru sprijinul dumneavoastră.

Am efectuat 6 consultări online pe acest site







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: