8 Recenzii ale Spitalului District Central Zemetchinskaya la adresa zemetchino rp, str. Kirov

Vreau să spun cuvinte bune unor specialiști din Spitalul Central. Lipatkin. P. și A. Grishin Grishin SA VF Nenashev GG Dikova RA - este un fel și de ajutor de oameni, experți în domeniul lor. Este păcat că unii nu mai funcționează. Avem nevoie de un șef competent al spitalului nostru, așa cum a fost Pavlov SI este păcat că spitalul se prăbușește, este păcat.







M-am confruntat cu atitudinea nepoliticoasă a lui Baldina LA pentru mine și copilul meu. Ea a refuzat să ne ajute când a fost un medic de ambulanță în serviciu. Rude și țipat, copilul a fost foarte înspăimântat. Ca rezultat, în noaptea în care copilul a fost foarte torturat (3 ani). Dimineața ne-am dus la Penza, doctorul a fost în șoc atunci când am făcut-o. O astfel de persoană nu este vrednică să fie doctor!







Atitudinea dezgustătoare a medicilor către pacienți! Pe ambulanta pentru a ajunge nici un sens, medicii ședinței piatră cu care se confruntă, scrie rețete și trimite pentru a iesi din casa lui și boala în sine. Trebuia să fie un martor ocular aceeași situație ca o femeie plânge isteric cerșit doctorul să se ridice de pe scaun și să dea primul ajutor pentru pacient adus. Imaginea este teribilă, chiar și urmele de gâscă. Ce se întâmplă dacă pacientul are nevoie de spitalizare urgentă? Ieșiți doi: dați un plic și veți fi plasați și veți face. Data viitoare ›

Îmi exprim recunoștința profundă pentru întregul departament chirurgical. Foarte recunoscător pentru chirurg Vaskina Nikolai Mihailovici pentru sensibilitatea lui, attentiveness, bunătate, pentru sprijinul său pentru copilul meu bolnav. Asemenea doctori ca el este mic, acesta este un doctor de la Dumnezeu. Cu orice întrebare, te întorci la el și nu refuză niciodată să ajute. Sunt, de asemenea, recunoscător asistenților și asistentelor medicale pentru ajutorul lor pentru mine!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: