5 principalele secrete ale frumuseții irina shake

5 principalele secrete ale frumuseții irina shake

Ieri am scris despre filme cu Bradley Cooper - a sărbătorit 42 de ani de naștere, astăzi există o ocazie să-și amintească mireasa lui, gravidă Irina Sheik - are 31 de ani. În cinstea sărbătorii, am aflat câteva secrete de frumusețe simple, dar în același timp, eficiente ale supermodelului, fiecare dintre ele dovedind a fi foarte util și accesibil. Deci:







5 principalele secrete ale frumuseții irina shake

Irina preferă creme scumpe ... ulei de nucă de cocos. mărturisindu-i în dragoste în fiecare secundă a interviurilor sale.

"Eu folosesc ulei de nucă de cocos, ca și pentru mine, acesta este unul dintre cele mai bune hidratante. Am pus-o pe față și pe corp după duș, înmoaie ușor pielea cu un prosop, după care am înlăturat excesul cu servetele ".

5 principalele secrete ale frumuseții irina shake






În plus față de uleiul de nucă de cocos, Shake crede în puterea procedurilor de duș și gheață contrastante:
"Mama ma învățat să încep în fiecare dimineață cu freca fața cu un cub de gheață - un bulion de musetel sau ceai verde înghețat. Ea are efectul de a ridica și elimină rapid puffiness, să nu mai vorbim că este foarte invigorant. "

5 principalele secrete ale frumuseții irina shake

Irina a fost chipul mărcii L'Oreal Paris de mai mulți ani, deci nu e de mirare că câteva dintre cele mai bine vândute mărci trăiesc în geanta cosmetică.

"Îmi place uleiul extraordinar de ulei pentru păr și crema universală pentru tineret Crema de noapte, L'Oréal Paris - ambele fonduri pe care le folosesc zilnic și sunt foarte fericit cu rezultatul. "

5 principalele secrete ale frumuseții irina shake

Irina nu-i place dietele stricte. deși, din când în când, le recrutează în fața unor spectacole importante. Și iată ce îi sfătuiește pe viitorul mamă, pentru a-și hrăni pielea din interior:

"Nu uitați să mâncați o mulțime de verdeață și să luați capsule de ulei de pește - aceste două produse fac pielea netedă și radiantă".

5 principalele secrete ale frumuseții irina shake

Ca adevărat slave, Irina iubește băile, considerându-le unul dintre cele mai eficiente ritualuri SPA pentru sănătate și frumusețe:

"Am reușit să găsesc o baie rusă în New York, mă duc acolo o dată la două săptămâni pentru a elimina excesul de lichid din organism și pentru a scăpa de toxine".







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: