46 Recenzii ale garajului la москва, якиманка, бродников переулок, 8

Am zburat de pe insula din Koh Samui. Marți pe nas, unde să mergem. Desigur, clubul "Garage"))) Eu vin, servesc 0 și peste tot. Îmi cer linap, mă trimit.) E distractiv. Se spune că Faraon joacă la ora 2.00. și ora este 23.00)) Bine, m-am așezat la bar, am comandat tequila). Banii sunt cheltuiți, serviciul este zero. Îmi propun să pun din muzica gh faraonului. Trimiteți, tastați așteptați până la 2,00. În general, așteptam la Tusse la mijlocul săptămânii, ca rezultat, niște nervi, insultă.







Garajul a fost folosit și că ceea ce el a devenit, două lucruri diferite, pentru un motiv oarecare a amintit de produs, „Profunzimile inferior“ Gorki, când te întorci și priviți situația. Cel mai bun lucru care a mai rămas este Marik.

A venit toată mulțimea pentru a sărbători ziua de naștere a unui foarte bun prieten. Deci, nu despre asta acum. De fapt, clubul este mic, locul este mic, există mulți oameni, nu există unde să dansezi, la mese, locul nu este atât de fierbinte.

Tot în vestiar, mult spațiu de fum, puțin, contingent neplăcut de oameni și, în ciuda acestui fapt este o fata foarte greu - de control! Un mic podea de dans, prețuri uriașe în bar, o toaletă comună. Dar atunci au pus spectacole destul de bune :). Si mi-a placut ca fotografii de pretutindeni se bateau; -)

Instituția nu foarte plăcută, cumva sumbră și sumbră, era o dată, nu voi mai merge. Contingentul este foarte ciudat, ca și cum oamenii s-ar aduna în anii 1990 pentru a "aduna", așa cum spuneau ei. Pentru a merge o companie cu adevărat mai bună, unul câte unul nu-i sfătuiesc.







Fiica mea a avut o zi de naștere, a sunat pentru a comanda o masă, depozit a fost declarat 5000 de ruble. pentru 3 persoane. Am ajuns într-o stare de spirit buna, am fost întâmpinați, a fost realizat la masă, a plătit depozit, chelnerițe sunt foarte atenți și un serviciu rapid, stai notă, o jumătate de oră este potrivit Maria (maestru de tabele), și spune că depozitul nostru de la masa este valabilă până la 12 noaptea, și după el în valoare de 10.000 de ruble. sau să plătească din nou sau să elibereze, întreb: "De ce nu mi-a spus nimeni despre asta înainte", la care am primit un răspuns. Data viitoare ›

Echipa Hamovaty la intrare, cu adevărat nepoliticos bouncer, ca și cum el nu ar fi un angajat al instituției, clienții nu sunt necesare. Perturbs însoțitorul vestiar, cere 100 de ruble. pentru numărul, nu pentru nivelul instituției. Ordinul a așteptat aproximativ 40 de minute. Pe scurt, niciodată (!) Aici nu merge. Dacă nu doriți să stricați seara și prietenii dvs., nu vizitați niciodată acest loc. În general, pentru a nu strica starea de spirit pentru următoarea noapte, nu mergeți aici!

Impresia este că e un fel de snack bar! Chelnerii nu-mi pasă să te stai și să nu le pasă de clienți, astfel încât, de asemenea, construit dintr-un nemultumit atunci când nu părăsesc ceai. O audiență ridicolă, sub forma unor ciudați linsi. Bucătărie - așa că, în general, lasă cele mai bune, în loc de feluri de mâncare aduce un produs neterminat. Noapte, deci este, în general, o conversație separată, merge la o parte a individului sub formă de dependente de droguri și copii care nu minte sănătatea lor.

Impresia nu a fost foarte pozitivă. Un loc patos, un personal neprietenos. Sunt bătrâni cu prostituate. Ei stau de băut. Pe ringul de dans, fetele abia mai în viață. ))))))) Edenstvennoe că pot să spun - mâncarea este delicioasă. Bine facut. )))







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: