45 Feedback-uri despre Doroshovo de la adresa old ruza der

Sofia G. Revizuire. Vreau să îmi exprim bucuria de odihnă în sanatoriu "Dorokhovo" - în această suburbie fabulos paradisiacală din regiunea Moscovei! Decizia de a vă relaxa acolo zile - 10 (fără tratament), am decis destul de spontan, din cauza eșecului de depășire periodice în vacanță în Antalya (Turcia). Rămânând din ce în ce mai fascinat în acest colț pitoresc unic și m-au intrigat atât de mult încât mi-am prelungit de trei ori vacanța timp de 5 zile. Și în cele din urmă m-am odihnit aici. Data viitoare ›







S-au odihnit repede în sanatoriu "Dorokhovo" și au lăsat întotdeauna cu regret că restul sa încheiat deja. Personalul este întotdeauna foarte politicos și atent. Călătorii de vacanță au fost întotdeauna bine organizați, excursii, diverse evenimente în DC. Un frumos teritoriu bine îngrijit. Doctori calificați. Medicul meu participant Ivanova Iraida Zinovievna. Medic frumos, atent. Nu indiferent și știind. Mulțumesc foarte mult întregului personal al sanatoriului și medicului meu care se ocupă de tratament. După tratamentul din sanatoriu, pentru mult timp uit de boala mea.

Rezultatele tratamentului sunt excelente

Cu o săptămână în urmă m-am întors de la Dorokhovo, aceasta este groază, nu odihnă și tratament. Murdărie și rudeness! Am ceva de comparat, am călătorit timp de 16 ani, dar pentru prima dată am văzut o astfel de mizerie. Am sosit miercuri, am ajuns la medic doar vineri, adică zilele au dispărut, procedurile pentru un medic ar trebui să fie implorate literalmente! M-am oferit să plătesc tot timpul, pentru că cerința mea de a numi cinci proceduri, care sunt deja incluse în bilet, a fost foarte surprinsă! Toate procedurile plătite depășesc registrul de numerar - în buzunarele personalului medical! Doar pentru a salva revendicările. Data viitoare ›

Rudele, extorcarea, murdăria, specialiști necalificați. M-am odihnit cu totul recent, am întâlnit extorcare la pragul acestui sanatoriu. Cunoștință cu medicul vrea cel mai bun: Kozhevatova Valentina Petrovna, ars la doctor locul de muncă, indiferent cu ambiție, cu întrebări incorecte sau nu înțeleg diagnosticul pacientului, procedura a trebuit să cerșească. Servitorul de cameră murdar este angajat numai în coridor și apoi numai pentru vizualizare. Praful din cameră nu a frecat. Data viitoare ›

Astăzi, 07/21/13. Mi-am luat mama la sanatoriu Dorokhovo. M-am întors foarte indignat și supărat. Mama (ea are 81 de ani) a visat această sărbătoare pe tot parcursul anului. Ea călătorește la acest sanatoriu de mai bine de 15 ani, aproape în fiecare vară. Desigur, în ultimii ani a fost remarcat ca o stațiune de sănătate „descompunere“ și mâncarea săracă get, dar mama mea a iubit natura, locuri pitorești, iar stațiunea de personal a fost întotdeauna atent și grijuliu. Și acest lucru este foarte necesar pentru bătrânii. Astăzi, la sosirea în momentul decontării, am întâlnit aroganța. Data viitoare ›

M-am întors doar ieri de la acest sanatoriu. Practic, un sentiment neplăcut de a vizita această stațiune de sănătate. A doua zi am oprit apa seara, le-au dat dimineata, dar a fost ruginita timp de aproximativ trei ore. Ar trebui să mergem deja la micul dejun și să ne punem în ordine datorită apei ruginite nu există nicio posibilitate. Timp de 14 zile mai multă apă a fost oprită odată și complet, odată doar rece, apă aproape de fierbere provenind din conducta fierbinte. Total: de 3 ori în 14 zile. Timpul de procedură nu este respectat, în biroul pe care medicul (de exemplu, un ginecolog) îl poate face. Data viitoare ›







Rămâi în această instituție îmi amintesc ca un coșmar. În sanatoriu, unde, în esență, contingentul în vârstă, nu există ascensoare! Secolul 21! Civilizația nu a atins această instituție. Toate valize, saci trebuie să mă trageți la etajele, pe aceleași etaje rula de la o clădire la alta pentru a ajunge la sala de mese pentru tratament din nou într-un alt organism. Și toată ziua. Nu m-am plâns de articulațiile mele, dar după câteva zile coapsa și genunchiul mi-au răsuci atât de mult! Nu există medicamente, un diclofinac ieftin cerșit. Data viitoare ›

"Baza Dorokhovo" este o ramură a pensiunii "Bekasovo". Căutați acolo despre "stațiunea Dorokhovo" puteți spune foarte mult și bine, dar cred că este necesar să-i avertizăm pe aleși. 1) Nu există plajă aici. Teritoriul murdar în gunoi și în anii necurați 20 râu cu o punte care pune viața în pericol și 2) Este o atitudine surprinzător de amețită față de vârstnici. Și în sala de mese se întâmplă acest lucru (în nr.1), dar este deosebit de comună în miere. de locuințe. În justificare, putem spune că există o mulțime de oameni, nu există suficient personal și, aparent, plătesc un ban. Dar tu ceva. Data viitoare ›

Mama mea a mers la acest sanatoriu. În principiu, toată lumea a fost fericită. Mineralca bine. Dar sa plâns de serviciul de cameră dezgustător. Trebuia să cer ca ei să-l curățească în cameră, să-și schimbe hainele etc. Și slujnica ar fi prins. cum ar fi "Sunt obosit azi". Am plătit costul total, nu pe serviciile sociale care au venit. Și costul, apropo, este destul de european. Pentru acești bani, puteți angaja elevi inteligenți și nu mătuși obosiți. Lăsați-i să se odihnească acasă.

Relitat de la 30.12. pe 09.01 cu nepotul de 9 ani, a plătit 35000 rbl. Prețul, ca și în Europa, nu a primit servicii pentru această sumă. În plus, murdărie peste tot, în cameră, în piscină, în sala de mese. Pentru aer și apă, taxa este prea scumpă. Și, un banchet, pe care l-am plătit pentru mine și pentru copil, fără nici o reducere - pur și simplu furt. Niciodată!

Sofia G. Revizuire. Vreau să-mi exprim bucuria de odihnă în sanatoriul medical și preventiv Dorokhovo - în acest colț fabulos paradisiacal al regiunii Moscova! Decizia de a se odihni acolo timp de 10 zile (fără tratament), am luat destul de spontan, din cauza refuzului zborurilor periodice de odihnă în Antalya (Turcia). Rămânând din ce în ce mai fascinat în acest colț pitoresc unic și m-au intrigat atât de mult încât mi-am prelungit de trei ori vacanța timp de 5 zile. Și în cele din urmă m-am odihnit aici. Data viitoare ›

Cu o săptămână în urmă m-am întors de la Dorokhovo, aceasta este groază, nu odihnă și tratament. Murdărie și rudeness! Am ceva de comparat, am călătorit timp de 16 ani, dar pentru prima dată am văzut o astfel de mizerie. Am sosit miercuri, am ajuns la medic doar vineri, adică zilele au dispărut, procedurile pentru un medic ar trebui să fie implorate literalmente! M-am oferit să plătesc tot timpul, pentru că cerința mea de a numi cinci proceduri, care sunt deja incluse în bilet, a fost foarte surprinsă! Toate procedurile plătite depășesc registrul de numerar - în buzunarele personalului medical! Doar pentru a salva revendicările. Data viitoare ›

Rudele, extorcarea, murdăria, specialiști necalificați. M-am odihnit cu totul recent, am întâlnit extorcare la pragul acestui sanatoriu. Cunoștință cu medicul vrea cel mai bun: Kozhevatova Valentina Petrovna, ars la doctor locul de muncă, indiferent cu ambiție, cu întrebări incorecte sau nu înțeleg diagnosticul pacientului, procedura a trebuit să cerșească. Servitorul de cameră murdar este angajat numai în coridor și apoi numai pentru vizualizare. Praful din cameră nu a frecat. Data viitoare ›

S-au odihnit repede în sanatoriu "Dorokhovo" și au lăsat întotdeauna cu regret că restul sa încheiat deja. Personalul este întotdeauna foarte politicos și atent. Călătorii de vacanță au fost întotdeauna bine organizați, excursii, diverse evenimente în DC. Un frumos teritoriu bine îngrijit. Doctori calificați. Medicul meu participant Ivanova Iraida Zinovievna. Medic frumos, atent. Nu indiferent și știind. Mulțumesc foarte mult întregului personal al sanatoriului și medicului meu care se ocupă de tratament. După tratamentul din sanatoriu, pentru mult timp uit de boala mea.

Rezultatele tratamentului sunt excelente







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: