17 kg! Prietenii mei invidiază mine! Sa transformat dintr-o vaca grasa intr-o frumusete subtire! Foto!

Buna ziua, dragi fete, vreau sa impartasesc cu mine realizarile mele (desi nu minunate, dar inca).

Am 17 ani, dar probleme cu excesul de greutate au început deja în clasa a treia. Apoi colegii mei au început să-mi spună o gogoță, o femeie grasă! A fost teribil de neplăcut, dar totul a început odată cu faptul că mama mea a început să dea vitamine când aveam 8 ani, deși chiar și atunci nu eram o fetiță girală, dar eram foarte repede suflată!







Nimeni nu ma recunoscut, m-am urât. Îmi amintesc că iese la o plimbare cu prietenii ei, toate stroynenkie, slab și băieții sunt atenti la ei, și vorbeau despre mine, „Ei bine, ai un prieten de grăsime.“ A devenit mai în vârstă, devenind mai mare. Face ceva cu ei, nu a putut - trebuie doar să stea pe o dieta, asa ca mama mea ma cearta, nu te ritmul, ești încă mic, au timp să crească în continuare pierde in greutate. Într-un cuvânt, m-a convins și am încețoșat.

Aici pentru mine de 15 ani, a fost un prim tip. Părea să scape de tot, era rău să se uite în oglindă. Și au fost atât de mulți fani, întotdeauna m-am întrebat cum un astfel de porc ar putea dori încă cineva.







Sunt 16, și am început să cântărească 67 (bine, pentru o fată în vârstă de 16 de ani, nu este normal) și chiar dacă m-am uitat ca am cântărește toate 80. Așa că am luat pentru mine, am citit tot felul de diete, aproape fiecare a încercat, dar foarte repede frustrat, care a dus la un rezultat teribil, pur și simplu a devenit pur și simplu de mai mult de 2 ori. Așa că nu am pierdut nimic, și cel mai important - nu am stabilit nici un gol, deja eram obișnuit cu ceea ce sunt.

Apoi am început să am probleme de sănătate, după care nu puteam mânca bine. M-am îmbolnăvit, am vărsat din mâncare, apetitul a dispărut complet. Mama ma dus la doctor, sa dovedit că am pancreatină, și cu dieta mea, eu doar pur și simplu rupt de stomac.

Acum am cântărește 50. Deci, draga mea, dacă te hotărăști să mergi pe o dieta, găsi puterea și nu se va rupe. Acum înțeleg ce este, chiar și acum stick la dieta, sau de stomac dureri și să accepte un tratament.


Fotografia mea înainte și după:

17 kg! Prietenii mei invidiază mine! Sa transformat dintr-o vaca grasa intr-o frumusete subtire! Foto!

17 kg! Prietenii mei invidiază mine! Sa transformat dintr-o vaca grasa intr-o frumusete subtire! Foto!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: