13 "cai" și "măgar" care vor fi piesa "trei mușchi" în teatrul de dramă

13

13 recuzități "cai" și "măgari" pentru premieră sunt deja făcute

Comedia muzicală a regizorului Alexandru Dumas "Trei mușchetari" va fi ultima premieră a sezonului 69.







În piesă vor fi interpretate aproximativ 20 de melodii pe poeziile lui Leonid Filatov. Muzica scrisă de compozitorul Arkady Feldman va fi interpretată de Orchestra Simfonică din Kaliningrad sub conducerea maestrului.

În plus, toți bărbații din gardul de joc, luptă și să sară pe "cai". 13 recuzități "cai" și "măgari" pentru premieră sunt deja făcute.







- Nu are nimic de-a face cu faimosul film! Mă bucur că am reușit să infectez această idee cu Arkady Aizikovich Feldman, care a scris muzică originală. Motto-ul "Unul pentru toți și totul pentru unul!", Scris de marii Dumas, va fi întotdeauna relevant, - citează serviciul de presă al Teatrului de Dramă Mizhail Salez. "Piesa este despre conștiința și onoarea, care astăzi este în plină desfășurare, despre prietenie și, bineînțeles, despre iubirea neagră care a vizitat Ducele Buckingham și Regina Franței, Constantia și D Artagnan!".

(c) IA rus Vest / am

Articole corelate

El va apărea la intrarea în parcul orașului de cultură și recreere. La intrarea în parcul orașului de cultură și recreere - cel mai vechi parc al sovieticilor a construit o fântână dinamică luminoasă. Acest lucru a fost raportat de serviciul de presă al Guvernului regiunii Kaliningrad. Construcția se desfășoară în cadrul proiectului prioritar federal "Formarea unui mediu urban confortabil". În prezent, în banda Kosmonavtov stiva piatra laterală, să lucreze la amenajarea fundației pentru fântână. În jurul întregului complex va avea loc.







Trimiteți-le prietenilor: