12 culori o singura data colorare a parului pentru vopsirea temporara a parului non-toxic

În expansiunile lui aliexpress, a fost găsit un lucru misterios: rimelul, dar nu simplu, dar aurul pentru păr (bine, apropo, aurul din paleta de flori era încă găsit). Ce este exact această rimel nu este foarte clară, dar imaginile arătau frumoase, iar prețul trebuia să cumpere - 78 ruble pe bucată (prețul la o reducere). Din toate cele treisprezece culori, am ales două: roz și violet, chiar sub culoarea părului meu.







12 culori o singura data colorare a parului pentru vopsirea temporara a parului non-toxic

Parcela nu a putut fi urmărită. ea a mers o lună și jumătate și a venit într-un mic pachet îngrijit. Toate ordonate: două tuburi de carcasă, roz și violet.

12 culori o singura data colorare a parului pentru vopsirea temporara a parului non-toxic

Primul lucru care mi-a prins ochiul: compunerea chinezilor a decis să nu deranjeze deloc. Ei bine, pentru mine, în principiu, nici o diferență, dar pentru cineva acest lucru, desigur, va fi un minus. Pe tuburi nu sunt prezente. Nu a mai fost nici o hârtie cu compoziție în interiorul parcelei.

12 culori o singura data colorare a parului pentru vopsirea temporara a parului non-toxic

Mergem mai departe. Perie. Pe de o parte, avem peria obișnuită pentru genele, pe de altă parte - două "piepteni": cu denticule subțiri și perii mai largi. Personal, îmi place să folosesc peria obișnuită: culoarea este situată în mod normal, iar părul este bine pieptănat.







12 culori o singura data colorare a parului pentru vopsirea temporara a parului non-toxic

12 culori o singura data colorare a parului pentru vopsirea temporara a parului non-toxic

Dupa aplicarea rimelului, parul devine lipicios, ca dupa spray-ul de par, deci trebuie sa fie pieptanat. Din moment ce părul meu este întunecat și numai capetele sunt luminate, a fost posibil să se verifice cum se menține cerneala atât pe părul deschis, cât și pe cel întunecat. Pe părul ei blond, culoarea a căzut foarte bine. și a durat două zile. Cu întunericul este mai complicat: fie că fac ceva rău, fie că culoarea doar nu ține. Roz este încă foarte vizibil, dar cu un dezastru purpuriu.

12 culori o singura data colorare a parului pentru vopsirea temporara a parului non-toxic

Mi-a plăcut cu adevărat cum arată această rimel pe părul colorat. Până când pachetul a sosit, culoarea principală a dispărut de la mine. Mascara a îmbunătățit destul de bine această situație.

Mascara nu este tipărită pe o pernă sau pe haine. Totuși, trebuie să o aplicați în haine care nu vă deranjează: în timp ce picteam părul meu, toată cerneala a fost tipărită cu succes pe mâini. În principiu, consecințele utilizării sale sunt ușor eliminate, dar este mai bine să fii mai atent.

12 culori o singura data colorare a parului pentru vopsirea temporara a parului non-toxic

Așa mi-a început să mă îngrijească părul când mi-am spălat părul.

Mascara este usor spalata si nu strica parul. Poate fi folosit pentru acele cazuri când cineva dorește urgent să facă ceva cu părul său și nu este suficient timp pentru colorarea normală. Este deosebit de interesant, mi se pare că arată exact pe părul colorat.

Alte comentarii pe produse cu Aliexpress:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: