1) Zoomx mod - zoom pentru vizualizare

Mulți jucători au observat în luptă că uneori nu au o creștere mai mare în domeniul lunetist. "ZoomX" ar trebui să remedieze problema, în loc de aproximarea standard de trei ori a sniping-ului, aceasta face o dublare.







Nu neimportant este faptul că nivelul de abordare a vederii poate fi reglat singur, standardul este x2, x4, x8, x16.

Mod de lunetist cu 4 poziții (mulțumită lui likantr0p pentru ideea dezactivării).

Pentru a activa / dezactiva modul lunetist cu 4 poziții "ZoomX" în fișierul gui / zoomX.xml, schimbați parametrul

Avertisment: nu folosiți Notepad când editați fișierul de configurare zoomX.xml. 100% lucrează cu notepad ++.

Schimbați multiplicitatea pentru 4 moduri ZoomX:

Atenție: În arhivă veți găsi ZoomIndicator, acesta este un indicator de zoom în modul lunetist. Instalați după cum este necesar.

Setare:
  1. Descarcă Koshnaranek - ZoomX mod (105.2 KiB, 38688 descărcări);
  2. Copiați dosarul gui și scripturi în World_of_Tanks / res_mods / 0.X.X /.






Orei bune din timpul zilei. Problema nu este pe această temă, dar sper să vă ajut. Te rog spune-mi ce să fac acest lucru în timpul tranziției de la arcade în vedere Sniper Camera comută implicit la zoom-ul minim, indiferent la ce am de zoom modul de lunetist ultima dată. Asta este: am un raport de zoom de 2 4 6 8 10; ar trebui să fie faptul că tranziția în modul de lunetist, am primit o multitudine de 2, indiferent la ce am ieșit din multitudinea de modul de lunetist ultima dată. Vă mulțumim în avans pentru ajutor.

Scuze. S-a găsit în fișierul NoScroll.xml. Vă mulțumim pentru modul mega util.

De asemenea, am o vedere standard, acest lucru nu este prezent. stabilite corect

Poate că nu au observat? Ar trebui să aveți 4 nivele de multiplicitate, dacă doriți să verificați, mergeți la setările zoomX4.xml și setați aici ultima multiplicitate cu 20, de exemplu. Funcționează astfel: 2 4 8 20. Și în joc deja observați clar acest nivel de apropiere, apoi reveniți la cel dorit și totul, am cu modurile și totul funcționează cu un bang.

Simplu și scurt. Mulțumesc!

CAHEK: Simplu și scurt. Mulțumesc.
La dracu acolo, jocul nu începe. (Am trecut prin (XVM)







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: