Meshcheryakov "locomotiva" și-a luat ochelarii, dar mai este mult înainte

Președinte al Consiliului de Administrație „Locomotiva“ Anatoli Meshcheryakov împărtășit impresiile sale victoria asupra „Anji“, într-un meci din etapa a treia a Premier League. Întâlnirea a avut loc la Moscova, „Locomotiva“, stadion, și sa încheiat cu scorul de 1: 0 în favoarea gazdelor.

"Trebuie să ne realizăm momentele. Cred că astăzi nu a fost suficient noroc. Așa cum am jucat în a doua repriză, a trebuit să începem în prima repriză. Ei au subestimat adversarul puțin, dar în a doua jumătate au jucat mai bine decât în ​​prima jumătate - atât în ​​schimb, cât și în sacrificiu de sine. Trei jocuri au trecut, mai sunt multe de parcurs. Ne-am luat ochelarii. Poate că nimeni nu spera că am câștigat CSKA Moscova, dar jocul și meciul pentru Super Bowl au arătat că avem cineva să joace.

Farfan la poziția de centru înainte? Timpul va spune. Jucat, în principiu, util. Este clar că nu vă veți obișnui imediat cu un astfel de joc, ci veți exercita presiuni asupra apărătorilor, ceea ce va permite să atacați a doua rată. Trebuie să ne realizăm momentele. Ei au fost, și nu numai el ", - spune cuvintele de Meshcheryakov corespondente" Campionatul "Pauline Kuymov.

Meshcheryakov: Dzubu va lua o reducere substanțială a salariului lui Lokomotiv!

G. Zotov: Cred că "Rubin" în meciul cu "Aripile sovieticilor" nu va arăta nimic nou

Defender Chernov: dacă nu mă arăt în Ural, CSKA nu mă va mai întoarce iarna

Guardiola: în meciul cu "lupii" pe teren vor veni 11 noi jucători "MC"

Barton: tot ceea ce Klopp poarta, trebuie sa te percepi ca un nonsens

Antrenorul "Malaga" a fost supus insultelor homofobe în timpul meciului cu "Barcelona"

Echipa națională a Rusiei a câștigat al doilea meci la Campionatul Mondial de 7x7

Neimar: Ronaldo a câștigat titlul de cel mai bun jucător al anului

Meshcheryakov

Gianluigi Selikhov, căderea fanilor și lupta celor două capitale. Momente ale turneului

Mbagpe - despre premiul Golden Boy: datorită partenerilor de la "Monaco", "PSG" și echipa națională