70 Idei care au pus în calendarul calendaristic, momele de timp

Ce trebuie să puneți în calendarul calendaristic astfel încât să fie interesant, informativ, gustos, util și chiar și în buget să se întâlnească.

70 Idei care au pus în calendarul calendaristic, momele de timp

Această problemă începe să vă îngrijoreze pe toți mamele care își fac apariția pentru copii, începând cu toamna! Cea mai interesantă Advent este, desigur, un calendar de așteptare, plin de daruri asortate. Cel mai cognitiv este, probabil, apariția cărților, când fiecare celulă are o carte proprie pentru citit în acea zi. Cel mai delicios, desigur, umplut cu dulciuri calendar! Bomboane și bomboane, turtă dulce, tăblițe pentru crearea unei case de turtă dulce, acadei și doar Chupa-Chups! Unul care așteaptă începutul dulce al zilei va scutura chiar și cel mai mare fiu somnoros din pat!













De asemenea, ați putea fi interesați să citiți:

Asya, salut! Vă mulțumesc foarte mult pentru maraton! Mă înscriu cu entuziasm în rândurile voastre!
Asenka, știi, postarea ta a fost furată, modificată și reprodusă pe BB, am văzut-o acolo. Acest lucru este foarte neplăcut.

Svetlana, mă bucur foarte mult să te văd! Intrați!
Și despre post, pe Internet acest lucru se întâmplă, din păcate. Acest lucru nu este fatal =) Vă mulțumim pentru vigilența voastră!

Asya, mulțumesc foarte mult. Atât de multe idei, acum puteți începe))

70 Idei care au pus în calendarul calendaristic, momele de timp

70 Idei care au pus în calendarul calendaristic, momele de timp

70 Idei care au pus în calendarul calendaristic, momele de timp







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: