70 de anticorpi verzi - "corector pentru menta-proof pentru o fata de la saptesprezece ani

Pluses: ușor de aplicat, maschează perfect roșeața, mănâncă bine vânătăi

Atunci când pielea era problematică, adesea recursată la ajutorul corectorilor verzi, unul dintre favoriți a fost concealerul verde Șaptesprezece anticernă







În primul rând am cumpărat o nuanță de 7 Tender beige, apoi asistentul meu a fost 18 Mentă.

Un creion de mascare cu o textura cremoasa care elimina cercurile intunecate sub ochi. Ideal pentru toate tipurile de piele. Conține ingrediente hidratante speciale pentru o protecție optimă a pielii delicate din jurul ochilor. Foarte stabil. Ajută la menținerea machiajului pe tot parcursul zilei. Potrivit pentru persoanele care poartă lentile de contact.

70 de anticorpi verzi -

Acesta este un concealer suficient de gros, cu o bună capacitate de acoperire.

70 de anticorpi verzi -






Descrierea corectorului de la producător:

  • Ascunde defectele locale ale pielii, cercuri întunecate sub ochi și luminează zona pielii din jurul ochilor.
  • Potrivit pentru toate tipurile de piele.
  • Corectorul conține ingrediente care ajută la păstrarea umidității pentru pielea sensibilă din jurul ochilor.
  • Nu se înfunda în ridurile mimice.
  • Păstrează rezistența toată ziua.
  • Potrivit pentru utilizatorii de lentile de contact.

Am învins-o de obicei cu acest concealer.

70 de anticorpi verzi -

Pene fără bliț

70 de anticorpi verzi -

Pene cu bliț

Am observat că agentul de concealer de la Bourjois nu a reușit să facă față suprapunerii pădurii verzi.

Dacă aplicați acest corector pentru zonele cu probleme (și anume, roșeață), atunci cu un bun corector sau fundație, vom obține un ten perfect perfect.

Dar pentru perioada de vară nu va funcționa, pentru că primitiv se va scurge. Consumul este economic, de aceea durata de valabilitate a produsului este plăcută (pentru mine, un tub este suficient pentru 2 ani de utilizare frecventă).

Voi pune 4 * doar pentru că e greu de acoperit cu creme / baze tonice ușoare și în vară nu va funcționa.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: