52 Un apel la Malibu la sorokino der

Organizatorul nunții noastre ne-a sfătuit acest loc. Au ales Malibu. Pro - un aspect elegant, iahturi, lumini de seară, mâncăruri delicioase, toalete curate. Contra - plătit de intrare la parcare gratuită, nu puteți avea alcool proprii, trebuie să plătiți pentru fiecare persoană, un meniu de mai puțin de trei mii nu poate, plus întreținere.







A fost odihnit cu un prieten la sfârșitul săptămânii din Malibu. Prietenii noștri au fost încurajați. Camera a fost închiriată semi-suite. Cameră frumoasă, deși televizorul nu este foarte convenabil situat (dar este trivia). În weekend sa dus la saună, a petrecut seara într-un restaurant, a mers în pădure. Au făcut multe fotografii interesante. Pot spune că a fost foarte bogat și interesant. Numai emoții pozitive au rămas.

Cu soțul ei a decis să dedice weekend-ul înșiși: găsite pe Internet despre complexul Malibu! A adunat și a plecat. Am fost întâmpinați cu zâmbete și am condus la hotel. Aici administratorul fată a răspuns la toate întrebările. Seara am mers la cina la restaurant - totul este foarte gustos. Prețurile, desigur, sunt mari, dar este aceeași odihnă. În general, mi-a plăcut totul, intenționăm să sărbătorim ziua de naștere a soțului meu acolo. Mulțumesc.

Clubul de noapte Malibu este un loc de neuitat. Oricine care a fost acolo o dată va dori să se întoarcă. Locație creativă, personal prietenos, varietate de băuturi și gustări. Am avut o odihnă superioară și tot ce ne-am dorit.

Aici este un club care este un aspect foarte neobișnuit, un club de noapte în vehicul este foarte creativ, este situat pe Pirogov Reservoir, să fiu sincer, clubul pentru liderii de piață, deoarece prețurile nu sunt cele mai mici, dar sunt capabil de a permite o astfel de instituție de mare.

Club foarte cool. Creatorii un plus imens pentru această idee - de a organiza clubul în interiorul navei. Prețurile sunt destul de mari, dar merită. Și atmosfera, atmosfera și serviciul sunt toate deasupra. Cu siguranta vom veni aici din nou.

Se răcește un club foarte neobișnuit. De câteva ori a venit aici cu prietenii ei, contingentul se odihnește normal, prețurile fiind destul de ridicate. Un podea de dans mare, muzica joacă o selecție plăcută și largă de cocktailuri în bar. În general, merită vizitat aici, un loc bun.

Hochnoy Club naxoditcya nA kopable, este ppocto fantactika, nevepoyatno, Nr OH ECT și zdec klaccno ochen. Îmi place să merg acolo pentru a putea dansa și dansa. Îmi zicea - locul meu preferat al orașului.

Ideea de a face un club în interiorul navei este foarte originală, vrei doar să o vizitezi, să vezi ce e acolo și cum. Deci, în interiorul totul este, de asemenea, foarte confortabil și bine echipat, există mese și un ring de dans. Puteți rezerva o masă în avans prin apelarea numărului. Acest lucru este relevant, deoarece clubul este foarte popular. Prețurile sunt scumpe, însă clubul însuși este foarte bun atât în ​​calitate, cât și în meniu.

Malibu, un club pe apă, spunând că acesta este un club simplu - nu trebuie să spui nimic. Malibu este doar un oraș fabulos de lux și lumea împărăției apelor. Apartamente frumoase. Există doar 20 dintre ele, deci trebuie să rezervați. Bucătăria este pur și simplu divină, plăcută varietății de feluri de mâncare. Mi-a plăcut cu adevărat!

Clubul pe apă - aceasta este ceea ce avem nevoie, un design foarte frumos, foarte frumos și foarte bine organizat, toată nava improscat cu lumini și felinare, loc minunat, acest club e popular printre toate cluburile din Moscova!

Magnificul club, care afectează în primul rând cum și de unde este! Și este prezentat sub forma unei nave, pe care o veți găsi un loc pentru tine! În timp ce se deschide în apropierea golfului există o mulțime de oameni și acest loc pe timp de noapte vine în viață Stilul și interiorul clubului însuși vor lăsa amintiri plăcute în memoria dvs., iar atmosfera care domnește aici nu vă va face să regretați alegerea!)

Acest loc superb este "Golful Bucuriei"! O mulțime de vizitatori. Locul megakrasiv! În general, este 100% potrivit pentru o cină romantică, o întâlnire. Și mâncarea e acolo. mmm. doar Otpad! Mi-a plăcut sooo, sper, ca tine!)

Clubul este doar clasa! am plăcut toți, au fost de cinci ori, practic am sărbătorit zilele de naștere aici, prețurile nu sunt destul de ieftine, dar merită, interiorul este foarte decent și barul este bun, locația clubului este de asemenea bună.







Zonă uimitoare, curată, care este un centru de sănătate. În fiecare vară, cu toții alegem să veniți aici - să stați în natură, să vă relaxați în restaurante, să vă bucurați de priveliștea rezervorului. Este aproape de dacha noastră din apropierea satului. Sorokino, așa că ajungem mereu acolo rapid și ușor.

Acesta este un loc foarte neobișnuit pentru club. Odată ce au rămas numai emoții pozitive. Clubul în sine arată foarte frumos din exterior. În interiorul ringului mare de dans există multe locuri unde puteți sta acolo este un bar, în general totul este așa cum ar trebui) Vă sfătuiesc.

În clubul de noapte din Malibu am fost invitat de prieteni, am mers înainte de anul nou, un loc foarte atractiv pentru a vă relaxa cu prietenii, atmosferă colorată de o mulțime de lumină strălucitoare. În general, aceștia au petrecut mult timp acolo.

Următoarele 20 de recenzii ›

Dacă sunteți iubitori de confort și stil, atunci cu siguranță nu sunteți în Malibu. Kitsch, loc ieftin. Ne-am odihnit cu prietenii. Camerele hotelului sunt mici și mirositoare. Este adevărat că vederea din cameră este minunată, acesta este singurul plus. Restaurantul este foarte supărat: la prețuri mai mari decât media ar putea face o bucătărie bună, mâncarea este brânzos. Nu există distracții. Unul dintre cele mai proaste locuri de relaxare.

Acum căutăm un restaurant (împreună cu hotelul) pentru nunta noastră. În procesul de căutare, "Malibu" a fost prins, nu pot rezista, care nu ar împărtăși opinia oaspeților (eu și MCH) care au vizitat vara la nunta prietenilor lor din Malibu. Locul de amplasare este teribil, au luat un taxi pentru o perioadă foarte lungă de timp (intrare, chiar și pentru pasagerii de îmbarcare-debarcare, plătit.) Un pic, dar indecente cumva). Cu vremea, a fost ghinion, a plouat: parcarea este doar manipulată cu pământ, până când pantofii ajung la sala de banchet nu este doar umed. Data viitoare ›

Oaspeții hotelului Malibu din 08/08/16 până pe 12/08/16. Noi, în principiu, am fost moscoviți, deoarece am crezut că prețurile nu ne surprind. Dar hotelul * Malibu * a făcut-o! Prețurile neapărat umflate pentru toate tipurile de servicii. Un restaurant unde o supă este de 500 r. și salata la fel de mult, prețurile nu se pretează la explicații rezonabile. Acesta nu este un restaurant bun în centrul Moscovei, cu un nivel ridicat de servicii, astfel încât există astfel de prețuri. O mâncare ieftină, cu chelneri de neînțeles. De ce asemenea prețuri? Doar strict nerezonabil din punct de vedere economic. Data viitoare ›

Plaja nu a impresionat deloc. Anturajul e drăguț, paturile sunt în stare bună, muzica e plăcută, dar, ce să faci în căldură, dacă nu poți înota, șederea se transformă în tortură! Adevărul este că cele 4 piscine minunate sunt umplute cu apă rece! Întrebat de administrator, el a spus că nu s-au încălzit.))) Deși căldura este! Ei bine, în general, problema elementară este subdezvoltată! În rezervorul în sine, apa este foarte murdară, se pare că deșeurile din mai multe hoteluri ale complexului sunt trimise acolo! Este trist!

Drumul spre plaja Malibu la intrare este tot în gropi și praf, dar călătoria costă 150 de ruble. Pe plajă, am observat un gunoi trecut de care angajații au mers și nu au luat măsuri pentru a-l curăța, într-un restaurant nerezonabil de prețuri mari, mai scumpe decât în ​​restaurantele bune din Moscova. Salata 400-500 ruble, a doua aproape toate mesele 500-700 ruble, etc. Și calitatea serviciului este teribil, pentru meniul pe care l-am dus la chelner și a luat. Băuturile au fost transportate 15 minute, okroshka pe kefir 30 minute, personalul este prost instruit și nu crescut. Data viitoare ›

Sărbătorit în această instituție nunți prieteni. Locul este bun, totul este o idee frumoasă, interesantă de hoteluri și restaurante, dar! la serviciul de nunta a fost groaznic, chelnerii nu au clar masa, nu a adus ceea ce li se cere, și a mers cu expresia de pe fața lui părea să ne facem o favoare. Cel mai trist lucru era că jumătate din alcool și a produselor alimentare, care a fost achiziționat, nu doar chiar scoase, iar apoi spune că ai deja beat, cald și snacks-uri a adus două bucăți dintr-un total de mare pe placa. Data viitoare ›

Considerată ca o opțiune pentru nuntă, a venit să vadă locul. Am fost întâmpinați cu: intrarea plătită pe teritoriu, personalul dezinteresat și neinstruit, indiferența completă, scepticismul și chiar rudenescul. Am fost dusi la fata (administrator / manager), ea a inceput imediat sa ne duca cu citate, la o cerere de a ne arata mai intai teritoriul si variantele locurilor, ea a aratat un deget unde sa mearga. Am decis să mergem. Am fost întâmpinați de un angajat, aparent un gardian care nu știe nimic și de el. Data viitoare ›

Răspunsul pozitiv este scris aici. 100%. După vizitarea Malibu, nici o persoană adecvată nu va scrie acest lucru. Pe scurt despre lucrul principal: numărul pe care l-am avut în "Pearl Negru" - de la profesioniști: un pat confortabil, curat, mare (potrivit doar pentru intimitate singur). Contra: un număr ciudat de țânțari, lipsa apei calde după ora 19:00, un mic televizor vechi cu 3 canale de informare. Mesele: gratuit. Din minusuri - nu vă voi spune "scump" sau "ieftin" - fiecare are propriile idei. Data viitoare ›

Dacă sunteți iubitori de confort și stil, atunci cu siguranță nu sunteți în Malibu. Kitsch, loc ieftin. Ne-am odihnit cu prietenii. Camerele hotelului sunt mici și mirositoare. Este adevărat că vederea din cameră este minunată, acesta este singurul plus. Restaurantul este foarte supărat: la prețuri mai mari decât media ar putea face o bucătărie bună, mâncarea este brânzos. Nu există distracții. Unul dintre cele mai proaste locuri de relaxare.

Acum căutăm un restaurant (împreună cu hotelul) pentru nunta noastră. În procesul de căutare, "Malibu" a fost prins, nu pot rezista, care nu ar împărtăși opinia oaspeților (eu și MCH) care au vizitat vara la nunta prietenilor lor din Malibu. Locul de amplasare este teribil, au luat un taxi pentru o perioadă foarte lungă de timp (intrare, chiar și pentru pasagerii de îmbarcare-debarcare, plătit.) Un pic, dar indecente cumva). Cu vremea, a fost ghinion, a plouat: parcarea este doar manipulată cu pământ, până când pantofii ajung la sala de banchet nu este doar umed. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: